• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

 Slušný politik by už dávno odstoupil, ale ten, o kom budu psát, má v sobě asi tolik slušnosti, jako kurva cti.
Počet návštěv: 3368

Slušný politik by už dávno odstoupil, ale ten, o kom budu psát, má v sobě asi tolik slušnosti, jako kurva cti.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Kdo to asi může být??? O kom to budu psát??? Všichni ho velmi dobře znáte. Vždy oholen, ulízán, decentně oblečen, plná huba keců, ale skutek utek. Prostě takový papaláš, který sedí v poslanecké sněmovně jak ropucha na prameni, zadek si vozí služebním autem, dělá prachmizerného předsedu strany a dokonce to je ještě podnikatel a bůh ví co ještě. Co však je tím nejhorším na tomto člověku? Je to politický chameleon, zrádce idejí, kupčík a hrobař strany v jedné osobě. Stále nevíte???

 To je přeci náš báťuška a milovaný předseda strany Vojtěch Filip. Čas pomalu ubíhá a tak se poněkud pozapomnělo na poslední volební výprask který pod Filipovým vedením KSČM dostala. Možná si řeknete, že takových výprasků už bylo, ale nyní je bohužel strana na samém okraji propasti a hrozí jí pád do ní. Ona propast je prakticky obrazem Filipovy politiky kterou vede stranu k zániku. Není to však ještě tak dávno, kdy Filip sliboval, že dá svou funkci k dispozici a odstoupí. Osobně jsem tomuto tvrzení až tak nevěřil, neboť už pana Filipa znám řadu let. Jen jsem si dovolil doufat, že se v něm probudí poslední zbytky sebereflexe, cti a slušnosti. Doufal jsem marně. Vše překryla covidová kampaň a nyní se k tomu přidalo očkování ke kterému je člověk oklikou prakticky nucen. Řeklo by se, že to jsou závažnější témata a možná by i byla, jen kdyby se nejednalo o cílenou propagandu a šíření strachu mezi lidmi. Otálením Filipa, ale i progresivního křídla ve straně partaji poněkud ujíždí vlak a do voleb už mnoho času nezbývá. Jestli se něco ještě podaří, tak budeme naskakovat už za jízdy!!! Hodiny tikají soudruhu Skálo-už je čas.

     Filip se trochu dostal nahoru při jednání o státním rozpočtu. Dostaly se i ke mě zkazky o tom, že to Filip prosadil správně a jak že mu to myslí. Prdlajs. Těch 10 miliard, které byly odejmuty resortu obrany a byly přesunuty do rozpočtové rezervy-to je nic. Pouhá kapka v moři. Jako marketingový tah však dobré-voliče to upoutá-tedy ty hloupější, neboť 10 miliard v rozpočtu naší armády skutečně neznamená nic. Jestli se tímto komunisté nechali uchlácholit, tak jsou ještě hloupější, než jsem si myslel.

     Nicméně soudruhu Skálo by to vše nemělo znamenat, že Filipovi bude odpuštěno!! Konejte!! Konejte tak, jak konali soudruzi v roce 1923 při založení KSČ a utrhněte konečně zdravé jádro od oportunistů. Navraťte stranu zpět ke kořenům!! To není cesta zpět jak si někteří hlupci myslí. To je cesta k progresi a tu strana před volbami potřebuje jako sůl. KSČ také vznikla odtržením a to od sociální demokracie, která započala cestu k levičáctví, kupčení a kolaboraci. Když to soudruzi dokázali tenkrát, tak to dokážou i dnes. Je doslova nutností smýt ze sebe tu špínu, kterou nanosil Filip, Dolejš, Kováčik a další. Nemá smysl čekat na sjezd, protože ten už dost možná ani nebude. Už není Josefe co ztratit. Můžeme jen získat a když ne nic, tak alespoň čest.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

06.01.2021 20:14

:-)))) Pane Rambousku, tak jsem v první chvíli při čtení Vašich řádků myslela na Petra Fialu, předsedu ODS! :-)))) první řádky by se hodily... :-))))


 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.01.2021 19:16

Omlouvám se dvojí zveřejnění!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.01.2021 19:15

Od plného koryta se nikomu nechce.Filip není výjimkou.Problém ale není v partaji,jako takové,ale v neschopnosti členů vyjasnit si situaci.Nakonec není Filip sám,je tady ve stejné situaci TOP09 i KDU-ČSL a také díky vedení partají.O socanech je lepší nemluvit.Jen bych chtěl vědět odpověď na otázku,o které se nyní nemluví.Kde je těch 300 amerických "lékařů",kteří měli pomoci při vakcinaci?Kam se ztratili beze stopy?A o to by se měli zajímat všichni,komu leží na srdci národ!


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy