• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Pět článků.
Počet návštěv: 1665

Pět článků.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Dobrý den, vážení čtenáři a spoluobčané. Před týdnem jsem vám přál vše nejlepší do nového roku a současně apeloval, abychom se všichni společně probudili, spojili a začali se bránit nastupující totalitě, skutečné totalitě, totalitě horší, než byla ta v letech 1939 – 45, kterou už mnoho lidí nepamatuje. Uplynul týden a její obrysy jsou natolik zřetelné, že už to žádné řeči o konspiracích nepřekryjí. Je tu však oproti německé okupaci jeden podstatný a důležitý rozdíl: Kontrolu občanů nebude provádět stát, ale soukromé subjekty. Jedná se o další etapu privatizace státních pravomocí a kompetencí do soukromé sféry, která začala zřízením soukromých exekutorů a pokračovala vznikem soukromých médií, věznic, policií, armád, zpravodajských agentur, atd.    

Článek první:

 

Jak ovládat společnost? Rozdělit ji na části, které budou stát proti sobě. Jak? Dát jedné skupině výhody a jiné nikoliv. Jak toho dosáhnout? Očkováním. Kdo se nechá očkovat, dostane „bonus“, kdo ne, „dostane“ omezení. V prvním kroku na celonárodní čili vládní úrovni ministři přijmou a realizují opatření, kterým rozdělí společnost na očkované a neočkované, lidi s výhodami a lidi bez nich.

 

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zvyhodneni-pro-tri-ctvrte-milionu-promorenych-blatny-s-razovou-se-neshodou-136531#dop_ab_variant=0&dop_req_id=jhCtFZWwkiv-202101071316&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Článek druhý:

 

Nebudeš očkován - nebudeš u nás pracovat…

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/firmy-nechteji-spolehat-na-stat-vakcinu-pro-sve-lidi-koupi-samy-135944#dop_ab_variant=0&dop_req_id=T0KD44kPHHu-202101041954&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Stát brzy postoupí svou výlučnou pravomoc organizovat očkování na firmy – soukromé subjekty –  které budou své zaměstnance očkovat samy a samy tak rozhodovat o tom, koho přijmou do zaměstnání a koho ne. Obyvatelstvo bude rozdělena na zaměstnatelné a nezaměstnatelné a tím pádem na lidi s příjmem a postavením a lidi bez příjmu, o které se bude  muset zpětně postarat stát –  z daní zaměstnatelných.  Jsme na prahu prvního konfliktu – proč já mám přispívat ze svých daní na podporu netáhel, která navíc roznášejí infekci??

 

Článek třetí.

 

 Aby rozdělení a ovládnutí společnosti fungovalo, musí to zaštítit autorita nejvyšší.

 

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/rychetsky-zvyhodneni-ockovanych-nemusi-narusit-princip-rovnosti-40347149#dop_ab_variant=0&dop_req_id=0XOu95dreWb-202101071316&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Povšimněte si formulací odpovědí – typicky politické vykrucování, že vše je možné, vše je ve střetu a vše je relativní.

Dotyčný novinář se jen zapomněl pana předsedy zeptat, jaké označení budou nezvýhodnění občané nosit. Žlutá hvězda je obnošená a profláknutá…

 

Článek čtvrtý:

 

Přišlo e-mailem:

Konec léčení koronaviru v ČR.

Obvolal jsem známé od Ostravy až po Cheb a obešel okolní lékárny – a tady je výsledek: Lék obsahující Isoprinosine byl stažen ze všech lékáren a skladů a vypadá to, že jeho celonárodní zásoby byly zlikvidovány, současně dostali praktičtí lékaři pokyny, že jej nesmějí předepisovat (v ČR je jen na recept, což byl první stupeň jeho zablokování, např. v Polsku je volně prodejný; problémem je převoz přes hranice - pokud vás chytí, jde o pašování zakázaných látek a tím pádem hrozí několik let kriminálu). Situaci na Ostravsku (kde jsou určité možnosti)  budu dále sledovat, tam mají lepší možnosti, než my v jižních Čechách.

Každopádně výzkum ze dneška ukázal, že léčba tzv. koronaviru se stává trestným činem!  

 

Už víte, koho (ne)budete na podzim volit??

 

Článek pátý:

 

A tady je mezinárodní pozadí celé té maškarády, včetně imigrantů z Afriky, Grety,   „uhlíkové stopy“ nejen v v Evropě a globálního ekonomického resetu.

 

https://www.protiproud.cz/politika/5552-planetarni-diktatura-nastupuje-pres-finance-blackrock-ovladne-svet-nahradi-dolar-nova-mena-zakladni-prijem-bez-prace-penize-uz-jen-digitalni-konec-narodnich-statu-mysli-to-vazne-covid-jako-spoustec.htm

 

 

Vítejte v korporátním fašismu 21. století…

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.01.2021 19:17

Co si občané nechají líbit,to se také děje.Je to důsledek vyřvávání opozice,jak to vláda dělá špatně.Jenom se to nápadně podobá situaci v USA,kde rozhoduje někdo jiný,než je stát.Tento hloupý národ si nic jiného nezaslouží.Sám za sebe odmítá bojovat a čeká,kdo ho přijde zachránit.Jen se pletou,protože nikdo si kvůli nám nebude pálit prsty.Spíš nám pomohou do nenávratna.To si nakonec přejí i studenti UK svou gender blbostí.Pokud někdo ve dvaceti neví,zda je žena,nebo muž,nemá na studiích na vysoké škole co dělat!


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...