• Středa, 27. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Ingrid

 Temná doba státem placených bezpáteřních udavačů a pirátských lovců
Počet návštěv: 1331

Temná doba státem placených bezpáteřních udavačů a pirátských lovců "dezinformační" scény.

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Anarchistický a ekologický fanatik Jan Cemper, který se angažoval v antifašistickém hnutí školí pracovníky ministerstva vnitra jak bojovat s dezinformacemi! Vykladač té jejich jediné pravdy tvrdí, že migrační krize skončila!!

Tento ekologický a anarchistický fanatik, šéfredaktor Manipulátorů.cz a v současnosti volič Pirátů, který označil pana prezidenta Václava Klause za dezinformátora, pro jeho názory na migraci a Evropskou unii, objíždí školy, dělá přednášky dětem a školí pracovníky ministerstva vnitra jak pracovat s dezinformacemi!

Ano, bohužel je to přesně tak. Skutečně již přišla nová totalita z EU od paní Jourové a toho diktátorského spolku a je svoboda slova navždy pryč, když ji hlídají tito, k jiným názorům nežli těm jejich, zcela netolerantní lidé?

"Mám strach z té ideologie, z toho světonázoru, který navazuje na nešťastný vývoj posledních let." "Nespadl z nebe.".....pan Václav Klaus

"Dnes ohrožuje demokracii naopak "boj s dezinformacemi", projekty jako Manipulátoři, Čeští elfové a Demagog, lidé jako Cemper, či Kartous a mnozí další." " V České republice dohlíží na Facebooku na "pravdu" Demagog, partička z větší části složená ze studentů, kteří se více či méně otevřeně hlásí k Pirátům.".....paní Natálie Vachatová z Trikolóry

Za mě je pan Cemper jen ubohý a nenávistný lhář, který asi věří a je za to i bohužel placený, že on jediný má patent na pravdu a na to, co si kdo smí myslet a jaké jsou ty správné hodnoty a názory. Sám ale mluví o panu prezidentovi Zemanovi a panu Okamurovi jako o nějakém primitivním odpadu, ač  se později veřejně omlouvá a že si prý jen dělal legraci. Legrace je on, kdyby nešlo o svobodu slova a hrůzný ultra liberální a zelený směr, kterým se udává EU a udávat se v této zlo unii i má. Na udávání bohužel někteří lidé slyší a nejen u nás.

Tento k jiným názorům, nežli jsou ty jeho, zcela netolerantní člověk, zařadil mezi dezinformátory i pana předsedu Trikolóry Václava Klause mladšího. Za mě není primitivním odpadem pan prezident Zeman a ani pan předseda SPD Tomio Okamura, ale tím primitivním odpadem je pro mě pan "tolerance a lovec dezinformací" Jan Cemper.

Ona opravdu pane Jane Cempere migrační krize skončila a Evropu již žádná migrační krize netrápí? Opravdu? Tak za mě je tento výrok pana Cempera, který školí děti a zaměstnance ministerstva vnitra, těžká dezinformace a naprosto obludná a účelová lež!! To snad můžete pane Cempere říkat jen na tom naneštěstí námi placeným ministerstvu diktatury pana Hamáčka, pro kterého pracujete a dle kterého Islám pozitivně ovlivnil dějiny a pro Evropu měl nezastupitelnou úlohu, jak hrdě prohlásil na Velvyslanectví Turecké republiky v Praze!

Toto je naše ministerstvo vnitra? Věřím, že po příštích volbách půjde pan Hamáček i s celou ČSSD do politického důchodu a vezme si sebou i ten prý pro Evropu pozitivní Islám. Buď pan ministr vnitra naší země nezná historii a nebo je pan ministr vnitra ČR vlastizrádce.

 

Jen loni požádalo o azyl v EU 704 600 osob a tento počet lze po sloučení rodin vynásobit třemi i  čtyřmi dalšími osobami! Jaké kulturní obohacení to připlouvá ke břehům Itálie, Řecka, Kypru, či Španělska vidí asi každý, kdo to vidět chce, protože pan Cemper a jemu podobní to vidět nechtějí. Ti dělají, že nic takového neexistuje! A toho, kdo to vidí a chce na to upozornit oni chtějí a  mohou vymazat a mažou.

A stejně tak tito "demokratičtí aktivisté" dělají, že neexistuje žádný islámský terorismus, ač v Německu již islámští terorristé zavádějí islámské právo pomocí žalob na stát, vedou právní spory a chtějí celkové změny zákonů! U nás dostal od našich neuvěřitelných soudů, před kterými bych nikdy nechtěl stanout migrantský a sexuální násilník původem z Lybie, který nás poctil svou návštěvou za znásilnění studentky da facto nic a bude se u nás dva roky ústavně "léčit" On si to prý nepamatuje, to své odporné znásilnění nevinné dívky. Já, ale ano a nikdy to našim soudům a soudcům neodpustím a nezapomenu.

Na německé půdě chtějí jednoduše "tito vděční, nový, mírumilovní a tolerantní příchozí" islamistický stát!! Podle snad stále ještě německých bezpečnostních údajů se islamistická scéna v Německu jednoznačně rozrůstá a jen minulý rok stoupl oproti tomu předchozímu počet islamistů v zemi o 5.5% a od roku 2015 se dokonce zdvojnásobil!! Pan Jan Cemper si kálí do těch svých aktivistických úst.

Když jsem viděl záběry z italské Kalábrie, tak jsem prostě žádnou italskou Kalábrii neviděl. Byla to drzá a primitivní agrese z Afriky, která dobila Kalábrii, za potlesku a přispění EU.

Ve Francii, kde muslimský migrant jako ve středověku uřízl hlavu panu učiteli Samuelu Patymu přímo na pařížské ulici, protože učil děti ke svobodě projevu a na rozdíl od pana Cempera i k toleranci ke všem ostatním, se dle průzkumu agentury Ifop téměř 80% Francouzů obává a míní, že radikální islamismus vyhlásil Francii válku!! Ale to se na těch dotovaných webech pana Cempera či Kartouse nikdy nedočtete, protože oni přeci hlídají, co je vhodné a co není, a toto vhodné pro ně není. Tito lidé dostávají od pražských Pirátů z magistrátu, kde rozjeli svůj mejdan, stamilionové dotace, aby nás učili, co si máme a musíme myslet.

Na tyto vlastizrádné projekty tito Praze vládnoucí Piráti mají, ale v Praze po dlouhých desítkách let nedostane první pražský novorozenec ani těch symbolických 15.000 korun, protože peníze prý nejsou. Ještě, aby byli vy pirátští ubožáci, když je vyhazujete z levicového okna za svůj sobecký a netolerantní světonázor. Na prvního pražáčka v roce 2021 se doslova vysrali, protože oni na nás serou na všechny.

"Progresivisté a nová levice nám chtějí vzít hodnoty a historii."....Dalibor Uhlíř z Trikolóry

"Zachování české koruny místo přijetí Eura." "Nulová tolerance nelegální migraci." "Naše země - naše pravidla."......paní Tereza Hyťhová z Trikolóry

Svůj text, ale také zakončím i svými slovy, protože ze směru, jakým se dnešní Svět a "naše" Evropská unie ubírá, je mi smutno. Korespondenční hlasování je hrůza a cesta do pekel!, jak je právě v tento moment vidět v USA, té kolébce demokracie. Trochu se tato demokracie levicově rozkývala. Vezměte si prosím chlapi košili a ženy šaty, jak myslím řekla paní Zuzana Zahradníková a přijďte osobně volit. ve sváteční a volební den. To je jediná demokratická cesta.

Piráty prosazované korespondenční hlasování je strašidelné a odporné zlo. To, že je dnes na obálce Cosmopolitanu opravdu velmi vyžraná černoška a že je to prý zdravé, je také špatně a je to nechutné. Pojďte vybojovat normální Svět zpátky.

Věřím v poctivé volby v naší zemi, které se odehrají na podzim a držím palce všem vlastencům a lidem, kteří mají rádi a milují svou zemi. Naši krásnou zemi.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.01.2021 19:23

Pan Juda se mýlí!Cemper není přesvědčen o své pravdě,ale je to nejlépe placený postoj a tak toho využívá.On žádnou pravdu neuznává.Vlastně jednu ano,uznává tu,která mu nejvíce vynáší.A ta "korektní" v současnosti vynáší nejvíce.Odeberte mu za jeho činnost peníze a bude hlásat pravdu úplně opačnou.Pokud je někdo voličem pirátů,tak je to smažka,nebo hloupý člověk.U tohoto individua se jedná asi o oboje.Poctivé volby byly naposledy za první republiky.Jinak se jednalo o volby naoko.Jak za komárů,tak po převratu.Stačí jen sledovat,kolik lidí neustále obhajuje svůj mandát,ačkoliv nejsou žádným přínosem pro národ a ani pro své voliče.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

10.01.2021 16:37

Ohledně Cempera a podobných vejlupků, je asi jakýkoliv komentář zbytečný. Snad je odkaz na jeho rozhovor, tuším MUDr. David po zhlédnutí poznamenal - Návrat idiota. Sedí to.

https://www.youtube.com/watch?v=wsBC8Sh8CG8


 
Musím tentokrát EU pochválit

Musím tentokrát EU pochválit

Je tragické žít v realitě, když člověk přináleží k multinacionálnímu politickému uskupení a to ho postupně stále zklamává. Poslední roky dělala EU jednu fatální hloupost za druhou. Šířila nenávist, světové napětí, prosazovala metody diktátu. Pro ty, kteří při vstupu do EU vcelku důvodně viděli i pozitiva to bylo hořké zklamání a pro ty, kteří od počátku byli proti EU vzrostly touhy po vystoupení.

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...