• Středa, 27. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Ingrid

Jak jsem poznal pravdu, tu jednou, pravdivě pravdivou
Počet návštěv: 1001

Jak jsem poznal pravdu, tu jednou, pravdivě pravdivou

Michal Malý Článek od Michal Malý

Dnešní den byl náročnější, pestrý a nakonec jsem uzřel pravdu. Z našich medií jsem se odpoledne dozvěděl pravdivé informace o tom, jak příznivci Trumpa vzali Kapitol útokem, jak ochranka ohrožená na životě zastřelila v Kapitolu útočící ženu a jak Trump nedoložil ani jeden podvod a ohrozil celosvětový mír.

Tak už by si ta některá lživá pravičácká media mohla v USA dát pokoj a přestat nám ukazovat podvržená videa, na kterých sami policisté a ochranka iniciativně zvou lidi do Kapitolu a otvírají jim zátarasy a doprovází je po objektu. Nebo to podvodné video, které ukazuje, že zastřelená žena nijak neútočila, navíc byla obklopena policisty s útočnými puškami a zlá, nijak ohrožovaná ochranka ji zastřelila skrze zamčené prosklené dveře.

Nebo ten Twitter, který zrušil Trumpovi účet, za to že poslal lidi na kapitol. Na facebooku Trumpa se objevila ve chvíli, kdy se dav tlačil na Kapitol výzva, aby se lidé rozešli domů a poslouchali policii a stráž Kapitolu a nijak na ně neútočili. Přece, jak může takhle Trump lhát, když Twitter a Facebook vědí přesně, co řekl, protože videa s jeho projevem jsou samozřejmě podvrh (v diskusi pod postem).

Stejné je to s tím přehazováním hlasů, opakovaném započítávání hlasů pro Bidena a další. Ta videa, která to mají dokládat jsou jistě falešná, protože na facebooku je u každého příspěvku informace, že sčítání hlasů proběhlo bez závad a volební komise jsou čestné a korespondenční hlasování znemožňuje jakýkoli podvod.

Ještě k v Kapitolu přes sklo zastřelené Ashli Babbittová. Sice naše media chybně ukázala, že ta žena ve chvíli střelby ochranky nelezla přes žádný zátaras ale stála přede dveřmi, ale jistě útok chystala. Nikde kolem ní nejsou žádní policisté. Policisty s útočnými puškami samozřejmě přimalovali do videa trumpovci, protože kdyby tam ti policisté byli, ochranka by nemusela střílet přes zavřené dveře.

Ostatně, pravdu známe díky naší perfektně informované a objektivní České televizi, takže nás nějaký zlý, nebezpeční imperialistický pravičák nemůže obalamutit. To poznání pravdy mě tak vysílilo, že jsem si před odpolední prací musel udělat kafe. Přece nám nebude ČT lhát, když ji všichni platíme. Kdyby ČT lhala, tak bychom ji přece neplatili.

Tak, snad jste měli také fajn den plný poznání. A neberte vše moc vážně, zejména tenhle post.

Mějte se fajn. Ale je mi z toho, co se děje a toho, co se dít bude smutno…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.01.2021 19:27

Rozšiřování lží je základním posláním ČT.Aby jich mohla vysílat co nejvíce,tak si ji občané musí platit,přestože ji nechtějí.Ksindl z politických partají si vždy najde způsob,jak přesunout náklady pro svou lež na bedra občanů.Jen se podivuji nad tím,že někteří občané jsou masochisté a ČT vůbec sledují.Ty poplatky totiž nemá dostávat ČT,ale Radiokomunikace za šíření signálu těchto lhářů.Také by ČT měla platit Radiokomunikacím a ne používat ukradené peníze pro svou potřebu.Kdo lže,ten krade.To je stará,mnohokrát potvrzená pravda!Stačí se podívat na partaje.


 
Musím tentokrát EU pochválit

Musím tentokrát EU pochválit

Je tragické žít v realitě, když člověk přináleží k multinacionálnímu politickému uskupení a to ho postupně stále zklamává. Poslední roky dělala EU jednu fatální hloupost za druhou. Šířila nenávist, světové napětí, prosazovala metody diktátu. Pro ty, kteří při vstupu do EU vcelku důvodně viděli i pozitiva to bylo hořké zklamání a pro ty, kteří od počátku byli proti EU vzrostly touhy po vystoupení.

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...