• Čtvrtek, 25. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Pozvánka na očkování
Počet návštěv: 1206

Pozvánka na očkování

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Veřejné očkování českých pánů, měšťanů a celebrit proti Covid-19 konané na Staroměstském náměstí v Praze dne 21. června 2021

P o z v á n k a

 

Český spolek přátel žehu

Pohřebnictví hl. města Prahy

Cech českých a moravských výrobců rakví

 

s podporou Open Society Fund Czech

a pod záštitou Melinda and Bill Gates Nadation

 

vás srdečně zvou na

Veřejné očkování českých pánů, měšťanů a celebrit proti Covid-19

 

konané na Staroměstském náměstí v Praze

dne 21. června 2021

 

Program:

1. Autodafé – samoočkování význačných českých epidemiologů a imunologů s celými rodinami. Samoočkování zahájí plk. prof. MUDr. Roman Prymula.

2. Očkování ústavních činitelů ČR v pořadí:

předseda vlády Andrej Babiš ministr zdravotnictví Jan Blatný ministr vnitra Jan Hamáček ministr školství Robert Plaga ministr obrany Lubomír Metnar a další ministři a jejich náměstci.

Následovat budou vybraní poslanci a senátoři Parlamentu ČR, čeští europoslanci a Věra Jourová.

3. Očkování pražských starostů, radních a zastupitelů v čele s primátorem Prahy Zdeňkem Hřibem a starostou Řeporyjí Pavlem Novotným.

4. Očkování celebrit:

4.1. Zástupci médíí a jejich ideoví poradci a dozorci (např. Jakub Železný a Marek Wollner z ČT, Pavel Šafr z Forum24, Jan Cemper z Manipulátoři.cz, Jakub Janda z Evropských hodnot, Bob Kartous, František Vrábel a další);

4.2. političtí a ekologičtí aktivisté všech typů, velikostí a barev včetně příznivců Grety (nikoliv Garbo), v čele s Mikulášem Minářem;

4.3. zaměstanci, spolupracovníci a sponzoři neziskových organizací v čele se Šimonem Pánkem od Člověka v tísni;

4.4. zástupci umělecké fronty (např. Jan Hrušínský, Aňa Geislerová, Jiří Mádl, Jan Hřebejk a další);

4.5. čučkaři – v čele s generálem-čekatelem Michalem Koudelkou.

 

Odborný dohled: prof. MUDr. Jiří Beran, prof. MUDr. Jan Žaloudík,

prof. MUDr. Jan Pirk

 

Bezpečnostní dohled nad řádností a úplností očkování: plk.v.v. Robert Šlachta

 

Velký výběr ověřených vakcín od předních světových výrobců (Stopgravid od Pfizer, All-in-one od Astra-Zeneca, Cyclon C od BayerAG/Baxter/Monsanto a další). Ruské a čínské vakcíny nepodáváme!

 

Symbolické vstupné 1 Kč, děti a vojsko polovic. (Výtěžek akce bude použit na léčbu dětí postižených očkováním.)

 

Dostavte se v hojném počtu a podpořte naše vládní i nevládní představitele v boji se zákeřným koronavirem! Budete mít poslední příležitost spatřit na vlastní oči jejich masky, než účinky vakcíny odhalí jejich skutečnou tvář!

 

Za pořadatele:

Josef Plamen

Jindřich Smutek

Karel Rakvář

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

16.01.2021 00:27

"Jedna věc je uvědomovat si, že občas probíhají „operace pod falešnou vlajkou“. Druhá věc je dospět k názoru, že na světě existují pouze a výhradně operace pod falešnou vlajkou.

Když člověk tomuhle paranoinímu myšlení propadne, dělá jedno chybné rozhodnutí za druhým. A neví o tom, protože nemá kontakt s realitou. Když má dost informací o probíhající epidemii, je jeho závěrem, že žádná epidemie neprobíhá. Kdyby přibývalo známek, že epidemie skončila, velmi snadno se nechá přesvědčit, že ve skutečnosti umírají desetitisíce lidí, a kdosi to zakrývá. A co horšího, začne nenávidět všechny, kdo připomínají realitu. I oni přece musí být součástí toho spiknutí."

https://pravyprostor.cz/co-tyden-dal-a-hampl-napsal-imperium-vraci-uder/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.01.2021 19:20

Že se budou dělat z řad papalášů podvody bylo jasné hned po vyhlášení vakcinace.Prvním byl Babiš,po něm následoval Pafko a před zahájením vakcinace už se sestavovaly seznamy potřebných 80+,jako ředitel státního úřadu pro léčiva,pokračovalo to všude a kromě svých zaměstnanců se k tomu přidali ještě rodinní příslušníci.A národ zase čumí,jak papaláši umí!A dnes to nejsou ti hrozní komouši,ale demokraté!Stačí převléci kabát a být zadobře s politickými partajemi.Každý režim totiž ničí jeho protagonisté.


 
Francie se začíná bránit islámu

Francie se začíná bránit islámu

Pozdě, řeknete. Ovšem. Ale ještě tak dva roky zpátky bych nevěřila, že Frantíci někdy prohlédnou. Že fakticky najdou koule na to se aspoň krapítek ohradit vůči pomalé, nicméně už poměrně pokročilé islamizaci, která v zemi Galského kohouta probíhá.

 Nechceme aktivistický Ústavní soud

Nechceme aktivistický Ústavní soud

Ústavní soud České republiky začíná přitahovat stále větší pozornost. Už to je podivná okolnost, příliš nesvědčící konzervativní pověsti, kterou by měla být nejvyšší ústavní instituce proslulá.

Poslední domácí zprávy