• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Pozvánka na očkování
Počet návštěv: 2056

Pozvánka na očkování

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Veřejné očkování českých pánů, měšťanů a celebrit proti Covid-19 konané na Staroměstském náměstí v Praze dne 21. června 2021

P o z v á n k a

 

Český spolek přátel žehu

Pohřebnictví hl. města Prahy

Cech českých a moravských výrobců rakví

 

s podporou Open Society Fund Czech

a pod záštitou Melinda and Bill Gates Nadation

 

vás srdečně zvou na

Veřejné očkování českých pánů, měšťanů a celebrit proti Covid-19

 

konané na Staroměstském náměstí v Praze

dne 21. června 2021

 

Program:

1. Autodafé – samoočkování význačných českých epidemiologů a imunologů s celými rodinami. Samoočkování zahájí plk. prof. MUDr. Roman Prymula.

2. Očkování ústavních činitelů ČR v pořadí:

předseda vlády Andrej Babiš ministr zdravotnictví Jan Blatný ministr vnitra Jan Hamáček ministr školství Robert Plaga ministr obrany Lubomír Metnar a další ministři a jejich náměstci.

Následovat budou vybraní poslanci a senátoři Parlamentu ČR, čeští europoslanci a Věra Jourová.

3. Očkování pražských starostů, radních a zastupitelů v čele s primátorem Prahy Zdeňkem Hřibem a starostou Řeporyjí Pavlem Novotným.

4. Očkování celebrit:

4.1. Zástupci médíí a jejich ideoví poradci a dozorci (např. Jakub Železný a Marek Wollner z ČT, Pavel Šafr z Forum24, Jan Cemper z Manipulátoři.cz, Jakub Janda z Evropských hodnot, Bob Kartous, František Vrábel a další);

4.2. političtí a ekologičtí aktivisté všech typů, velikostí a barev včetně příznivců Grety (nikoliv Garbo), v čele s Mikulášem Minářem;

4.3. zaměstanci, spolupracovníci a sponzoři neziskových organizací v čele se Šimonem Pánkem od Člověka v tísni;

4.4. zástupci umělecké fronty (např. Jan Hrušínský, Aňa Geislerová, Jiří Mádl, Jan Hřebejk a další);

4.5. čučkaři – v čele s generálem-čekatelem Michalem Koudelkou.

 

Odborný dohled: prof. MUDr. Jiří Beran, prof. MUDr. Jan Žaloudík,

prof. MUDr. Jan Pirk

 

Bezpečnostní dohled nad řádností a úplností očkování: plk.v.v. Robert Šlachta

 

Velký výběr ověřených vakcín od předních světových výrobců (Stopgravid od Pfizer, All-in-one od Astra-Zeneca, Cyclon C od BayerAG/Baxter/Monsanto a další). Ruské a čínské vakcíny nepodáváme!

 

Symbolické vstupné 1 Kč, děti a vojsko polovic. (Výtěžek akce bude použit na léčbu dětí postižených očkováním.)

 

Dostavte se v hojném počtu a podpořte naše vládní i nevládní představitele v boji se zákeřným koronavirem! Budete mít poslední příležitost spatřit na vlastní oči jejich masky, než účinky vakcíny odhalí jejich skutečnou tvář!

 

Za pořadatele:

Josef Plamen

Jindřich Smutek

Karel Rakvář

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

16.01.2021 00:27

"Jedna věc je uvědomovat si, že občas probíhají „operace pod falešnou vlajkou“. Druhá věc je dospět k názoru, že na světě existují pouze a výhradně operace pod falešnou vlajkou.

Když člověk tomuhle paranoinímu myšlení propadne, dělá jedno chybné rozhodnutí za druhým. A neví o tom, protože nemá kontakt s realitou. Když má dost informací o probíhající epidemii, je jeho závěrem, že žádná epidemie neprobíhá. Kdyby přibývalo známek, že epidemie skončila, velmi snadno se nechá přesvědčit, že ve skutečnosti umírají desetitisíce lidí, a kdosi to zakrývá. A co horšího, začne nenávidět všechny, kdo připomínají realitu. I oni přece musí být součástí toho spiknutí."

https://pravyprostor.cz/co-tyden-dal-a-hampl-napsal-imperium-vraci-uder/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.01.2021 19:20

Že se budou dělat z řad papalášů podvody bylo jasné hned po vyhlášení vakcinace.Prvním byl Babiš,po něm následoval Pafko a před zahájením vakcinace už se sestavovaly seznamy potřebných 80+,jako ředitel státního úřadu pro léčiva,pokračovalo to všude a kromě svých zaměstnanců se k tomu přidali ještě rodinní příslušníci.A národ zase čumí,jak papaláši umí!A dnes to nejsou ti hrozní komouši,ale demokraté!Stačí převléci kabát a být zadobře s politickými partajemi.Každý režim totiž ničí jeho protagonisté.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...