• Čtvrtek, 25. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Donald Trump se stal historicky největším prezidentem USA
Počet návštěv: 1257

Donald Trump se stal historicky největším prezidentem USA

Libor  Čermák Článek od Libor Čermák

I když se teď jeho kritici začnou stavět na hlavu, já tvrdím, že Donald Trump se stal největším americkým prezidentem všech dob a žádní Bidenové, Obamové nebo Bushové mu nesahají ani po kotníky. A důvod? Ten stojí skutečně za to.  

Ačkoliv se média v poslední době snaží lidem vymývat myšlení tak, aby zatratili pana amerického prezidenta Donalda Trumpa, tak v mém případě se jim to nepovedlo. Já se i nadále pana Trumpa velmi vážím a považuji ho za jednoho z největších amerických prezidentů vůbec, ne-li vůbec za toho největšího. Je sice pravda, že ve své funkci měl být daleko razantnější vůči některých negativním jevům ve společnosti, jako je například přehnaná politická hyperkorektnost nebo nepokoje vyvolané BLM. Ale víte třeba to, že to byl po několika desetiletích prvním prezidentem, který se nepustil do žádné nové války? Už to je třeba ocenit.

Ale to nejdůležitější se odehrálo teď v posledních týdnech jeho funkčního období. A je to věc tak významná, že to možná změní pohled celého lidstva na dosavadní světonázory. Co se stalo? Jen si to přečtěte (viz zdroje: https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/cia-odtajnila-stovky-nejtajnejsich-dokumentu-o-ufo-40347747 nebo http://www.newsweek.com/ufo-cia-documents-black-vault-how-download-1560830) A na internetu se dají najít i další odkazy o této zásadní informaci, aby mne nějaký šťoural nechtěl obviňovat z toho, že jsem si jen něco vycucal z prstů.

Zkrátka a dobře součástí zákona povolujícího činnost tajných služeb pro rok 2021 je i nařízení, že CIA musí vytvořit zprávu o neidentifikovaných vzdušných fenoménech pro potřeby Kongresu, což znamená i to, že na základě zákona o přístupu k informacím můžou být zprávy o UFO dané k dispozici i veřejnosti.

Mimochodem, ve volebním období tohoto prezidenta to není poprvé, kdy se na veřejnost dostávají armádní zprávy o UFO. Například v loňském dubnu se objevily zprávy, že Pentagon zveřejnil tři videa UFO, a to proto, že ministerstvo obrany chtělo udělat přítrž spekulacím, že ona videa nemusí být pravá (viz zpráva https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ufo-pentagon-namornictvo-usa-ministerstvo-obrany-neidentifikovatelne-letajici-objekty.A200428_121337_zahranicni_jhr)

To, co bylo běžnou praxí už od 40. let 20. století, že zprávy o UFO byly bagatelizovány, utajovány, či dokonce zesměšňovány, bylo najednou teď a ve funkčním období Donalda Trumpa prolomeno. A díky tomu se právě toto volební období tohoto prezidenta už navždy zapíše do historie naší planety velmi výraznou a nesmazatelnou fixou. A na toho, kdo pořád ještě bude tvrdit, že žádná UFO neexistují, už se budou ostatní dívat jen jako na toho, kdo stále ještě říká, že Země není kulatá, ale placatá.

Libor Čermák
Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.01.2021 19:28

Dostavbě plynovodu zabráněno nebude.Německý úřad vydal povolení k okamžitému obnovení prací na plynovodu.Trump sice nevyvolal žádnou válku,kde by bylo potřeba nasadit armádu.Ale svými zásahy se zasadil o válku ekonomickou.Dá se to shrnout v jednoduché porovnání.Nebyl ani nejlepší a ani nejhorší prezident.Co se týká UFO,tak jsem nikdy žádné neviděl,jen se o něm psalo.Nakonec všechno se dá změnit v prospěch toho,kdo o tom mluví.Jen po "důkazech" o iráckých ZHN jsem poněkud skeptický ke zprávám,že CIA má ve všem pravdu.Ta si zprávy přizpůsobuje ve svůj prospěch podle potřeby těch v pozadí.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

16.01.2021 10:42

Idealizace je zradna. Trumpovo volební období charakterizují hospodářské sankce. Dodnes s jistotou nevíme, zda nebude zabráněno dostavbě plynovodu Nord Stream. Vůči Číně jsou uplatňovány další tvrdé sankce. Jde o co největší poškození hospodářství Číny a RF. Trumpovo administrativa změnila lokální války za globální konflikt. Počet vojenských provokaci se zmnohonasobil. Trump ve svém úřadu byl tedy zcela bezmocný. Pokud o těchto dejich rozhodoval, byl nebezpečný. Spustil hospodářskou válku globálního charakteru. Žádný z jeho předchůdců si nedovolil sankce vůči velmocím. Je zničen mezinárodní obchod a hospodářská soutěž mezi zeměmi. To je válka nového globálního střihu. Trump je bohužel zakladatel této nové globální války.... Mějte se hezky.


 
Francie se začíná bránit islámu

Francie se začíná bránit islámu

Pozdě, řeknete. Ovšem. Ale ještě tak dva roky zpátky bych nevěřila, že Frantíci někdy prohlédnou. Že fakticky najdou koule na to se aspoň krapítek ohradit vůči pomalé, nicméně už poměrně pokročilé islamizaci, která v zemi Galského kohouta probíhá.

 Nechceme aktivistický Ústavní soud

Nechceme aktivistický Ústavní soud

Ústavní soud České republiky začíná přitahovat stále větší pozornost. Už to je podivná okolnost, příliš nesvědčící konzervativní pověsti, kterou by měla být nejvyšší ústavní instituce proslulá.

Poslední domácí zprávy