• Čtvrtek, 25. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Liliana

        Má to rádio Frekvence jedna skutečně zapotřebí, aneb lhát se nemá.
Počet návštěv: 1397

Má to rádio Frekvence jedna skutečně zapotřebí, aneb lhát se nemá.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Mám štěstí, že v současnosti dělám práci, kde mám na uších sluchátka téměř celou pracovní dobu a tak poslouchám v nadpise zmíněné rádio. Člověk si za určitou dobu samozřejmě udělá jakýsi názor na dané rubriky, či moderátory. Musím říci, že rádio Frekvence jedna je dobré rádio, kde na člověka neřve jen muzika, ale je zde i mluvené slovo a zábava. Nicméně mi už přijde docela trapné vystupování herce Jana Krause v rubrice Kraus a blondýna. Proč??? Stále dokola jedna a ta samá lež.

Pan Kraus přes rozhlasové vlny alespoň jednou týdně nezapomene posluchače ujišťovat, že jsme žili v komunismu a jak že se nám to špatně žilo v té totalitě, buzeraci, nedostatku, papalášství a já nevím co ještě. Jenže já mohu srovnávat a pamatuji si. Ano - režim byl jiný, pravidla jiná, občas na krámech něco chybělo, ale ve své podstatě se dobře žilo. Lidé nebyli zadlužení jak štábní oficíři, pracovalo se v klidu a bez stresů, buzerace byla mnohem menší, byrokracie byla také menší, na pracovištích se užilo srandy a lidé drželi pospolu. To všechno šlo oním takzvaným přechodem k demokracii do prdele. Co je však hlavní-pan Kraus lže. On při svém vzdělání a věku by už mohl konečně dospět a pochopit, že nikdo na světě nežil v komunismu. Komunismus je pouze filozofickou teorií na papíře, kterou nelze aplikovat do doby, než společnost získá potřebné morální hodnoty a bude odstraněno třídní pojetí společnosti. 

     Pan Kraus si plete socialismus s komunismem a to je sakra velký rozdíl. Je to stejné, jako bych já tvrdil, že mravenec je slon. Když se vám tyto kecy opakují po týdnu znovu a znovu, tak už to člověka začne štvát, protože slušně vychovaný člověk ví, že lhát se nemá. Je to od pana Krause už docela drzost, takovým způsobem ovlivňovat veřejné mínění na základě opakování stále stejné lži. Má tohle rádio Frekvence 1 zapotřebí??? Nebo je toto rádio součástí cílené propagandy a mají to vlastně v popisu práce! Ono to totiž ovlivňuje i mladé lidi a cíleně to v jejich očích vyvolává negativní emoce vůči komunistům, což zrovna demokratickým postupem nazvat nelze. Vesměs se dá říci, že v současnosti ví o komunistech společnost pramálo. Skutečných komunistů je jen hrstka. Dalo by se říci, že při členské základně KSČM cca 60000 tis. členů, tak pravých komunistů je tak 10%. Tento podíl byl podobný i před rokem 1989.

    Pan Kraus se také rád strefuje do Ruska. Pane Krausi-Rusko není Sovětský svaz-pochopte to už ve své zamrzlosti. Chápu, že váš styl humoru je poněkud zvláštní a někdy až drzý, ale Rusko ani Sovětský svaz nám nikdy neublížili. Víte pane Krausi-kdyby nás Američané a Britové při rozdělování si poválečné Evropy na Jaltě neprodali a nejednalo se o nás bez nás, tak byste neměl ani o čem žvanit. Já mám rád humor, ale tohle zrovna od vás moc humorné není a zavání to politickým řiťolezectvím. Osobně mám rád pravdu a tak říkám. Komunisti zmršilo kde co, ale žádná polistopadová vláda nebyla lepší, neb ze země bez dluhů byla učiněna země s dluhy bilionovými. Lidé se mají prý lépe. Ano jistě. Technologický pokrok nezastavíš, ale lidé se mají především tak lépe, že je to za cenu velkého zadlužení a každý pátý člověk je v insolvenci, či exekuci-tedy jistě-co jsme neměli tak máme.

    Závěrem si dovolím pane Krausi malé doporučení. Doplňte si prosím vaše děravé znalosti protože když inteligent hraje blba, tak je to docela sranda, ale když blb hraje inteligenta..........., no to je hrůza.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josh Ommi

Josh Ommi

21.01.2021 09:23

Vazeni diskutujici, skuste si jenom na chvilicku predstavit, ze Frekvence jedna vysila (je placena) jenom proto, aby se propaganda (dobre placeneho) pana Jana Krause podprahove vlozila do hlav vsem mladsim 35 let... Tedy, ze jde o zamer!...


 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.01.2021 19:37

Kraus je jenom namyšlený a arogantní neználek.Škodí tím sám sobě,ale to pochopit je mimo jeho možnosti.Hlupák není,ale to není ani Kalousek.Jen je stejně sebestředný,jako byl právě Kalousek,který tak sám sobě škodil a nepřestal ani poté,kdy na to přišel.Kraus je to samé.Nakonec je,jakožto komediant,zvyklý hrát a to si přenáší i do civilního života.Říká se tomu profesní deformace.Nakonec je za to placen,jinak by to nedělal.Peníze mu nesmrdí,ani když jsou ze žumpy.Ale takových je většina.Takoví pro peníze prodají vlastní dceru do bordelu,jen když dostanou zaplaceno.


 
Francie se začíná bránit islámu

Francie se začíná bránit islámu

Pozdě, řeknete. Ovšem. Ale ještě tak dva roky zpátky bych nevěřila, že Frantíci někdy prohlédnou. Že fakticky najdou koule na to se aspoň krapítek ohradit vůči pomalé, nicméně už poměrně pokročilé islamizaci, která v zemi Galského kohouta probíhá.

 Nechceme aktivistický Ústavní soud

Nechceme aktivistický Ústavní soud

Ústavní soud České republiky začíná přitahovat stále větší pozornost. Už to je podivná okolnost, příliš nesvědčící konzervativní pověsti, kterou by měla být nejvyšší ústavní instituce proslulá.

Poslední domácí zprávy