• Čtvrtek, 25. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Chovejte se slušně a staňte se otroky!
Počet návštěv: 977

Chovejte se slušně a staňte se otroky!

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

A už se perou… Poslanec Volný se bránil, když mu vypnuli mikrofon. Nevypadalo to nijak uhlazeně – ani to, co říkal, ani jak se k tomu postavil. První reakce u většiny lidí bude asi odsudek. Lidi si budou říkat: “To se nemůže chovat slušně?” Úplně stejně jako když Martin Konvička udělal haló na Staroměstském náměstí. Pamatujete si?

Už nějakou chvilku o tom přemýšlím a došla jsem k jedinému.

Oni nás tím tlakem na “slušnost” jen cenzurují!

Ignorují důležitá témata, vesele si v drahých oblecích jednají ve sněmovně a mezitím umírají lidé na jejich přiblblá opatření. A nikdo neřve, nikdo za ty ubožáky, kteří krachují jeden za druhým, nebojuje. Protože jsme přece slušní a když nás umlčují, tak se přece nebudeme ztrapňovat nějakým řvaním.

Mají nás tam, kde chtěli. Zahnané do rohu, umlčené a podrobené. V tichu a slušnosti si nic nevybojujeme. Byť mi je “řvaní a upozorňování na sebe nemilé”, je to jediná cesta, jak si něco vymoct. Už jste viděli někoho, kdo slušně a tiše seděl v koutě, že by si něco vymohl? Já ne!

Nebojme se řvát. Nebojme se bojovat o mikrofon. Nebojme se bojovat sami za sebe. A nebojme se u toho vypadat “neslušně”!!!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.01.2021 19:41

Vůbec nejhorší je,že se přebírají způsoby,jež nemají s morálkou a snahou o zlepšení nic společného.Místo jednání nastupuje násilí,čili se lidstvo vrací k onomu primitivnímu konání minulých staletí.Takže vývoj lidstva se v barvě současného dění v PS a mezinárodní politiky vrací zpět ke kořenům.Jak nebudeš poslouchat,tak my tě naučíme jednat podle nás.Vzhledem k tomu,že se tak jedná i v mezinárodní politice,tak se vlastně nic špatného nestalo.Kopíruje se politika mezi státy v mnohem menší formě.Je škoda,že k tomuto incidentu došlo tak dlouho před volbami.Občané by neměli zapomenout,jak se jedná s nežádoucími názory a do voleb je příliš dlouhá doba.Zakryje se to nečím jiným,jako vyšetřování trestných činů v tomto státě.


 
Pepa  Jozef

Pepa Jozef

22.01.2021 16:12

Nevím, co je horší, když si dva chlapi dají navzájem do čenichu, nebo když parta "poťouchlých zároháckých pokřivenců" ničí život zbytku národa?
Záležitosti by se měly jasně a srozumitelně a pak jasným konsenzem řešit.
Můžu se mýlit, nebyl jsem na místě, nemám možnost znát zázemí činu, vím jen tolik, kolik mi nějaký "poťouchlý zárohácký pokřivenec"
ukáže v televizi.
Dokážu však pochopit obyčejného člověka, že ho, někdy při sledování, co se děje, napadají obdobné myšlenky, které realizoval pan Volný.
Moudré mluvící hlavy vykládají jak to je zavržení hodné.
No, ale mrkněte na ta geniální díla v TV, nakonec snad ve všech, všude násilí, střílení a
suma myšlenek = 0
A pak volený zástupce je nepřítel národa a prapodivný systém s lidmi, kteří jej vytváří jsou spasitelé?
Jestlipak to není nějaké přitažené za vlasy?


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

22.01.2021 11:22

Sice nevím kdo je to Volný, ale kdyby vypadal jako bijec Stanjura, kterému onehdy nevypli mikrofon ani když hodiny předčítal nějakou knihu, tak se mu to nestalo. Pak je tu ještě jedna možnost, pravděpodobnější, že Stanjura nebude bijec, ale klaun. Pak ta kniha určitě musela být o ničem. A jak všichni víme, žvatlat hodiny o ničem klaunům v Parlamentu povoleno.


 
Francie se začíná bránit islámu

Francie se začíná bránit islámu

Pozdě, řeknete. Ovšem. Ale ještě tak dva roky zpátky bych nevěřila, že Frantíci někdy prohlédnou. Že fakticky najdou koule na to se aspoň krapítek ohradit vůči pomalé, nicméně už poměrně pokročilé islamizaci, která v zemi Galského kohouta probíhá.

 Nechceme aktivistický Ústavní soud

Nechceme aktivistický Ústavní soud

Ústavní soud České republiky začíná přitahovat stále větší pozornost. Už to je podivná okolnost, příliš nesvědčící konzervativní pověsti, kterou by měla být nejvyšší ústavní instituce proslulá.

Poslední domácí zprávy