• Čtvrtek, 25. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Liliana

        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.
Počet návštěv: 2087

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Nevím, kdo z Vás inkriminovanou schůzi, kde se mluvilo o flákanci sledoval, ale každý druhý z vás jistě viděl televizní či youtubové šoty. Nutno říci, že střet ke kterému došlo nevznikl z vody, nebo že by poslanci Volnému ruplo v bedně. Mělo to svou předehru a především sám pan předsedající nezvládl svou úlohu a navíc se vyjadřoval provokativně. Ono totiž říci řádně zvolenému poslanci to, že když nebude mluvit tak jak je požadováno, že ho vypne-to naštve. Takových drzostí, či ústrků nalezneme ve sněmovně přehršel. Ne každý však dokáže udržet nervy na uzdě a uznejte sami-doba je složitá a zmatená a drtivá většina politiků akorát lže za slušný prachy. Bylo jen otázkou času, kdy to nějaký ten obyčejný poslanec nevydrží a povolí mu nervy. To se také stalo a pan poslanec Volný-ať je jaký chce, tak veřejně ukázal v jakém stavu je takzvaná demokracie v naší zemi a to je nutno ocenit, neboť spousta lidí žije v iluzích. Musíme si uvědomit, že nežijeme v žádné demokracii, ale pod diktátem Bruselu jakožto poddaní, po kterých se vyžaduje držet hubu a krok, což ve výsledku znamená, že žijeme ve sračkách. Poslanec Volný měl už těch sraček prostě dost!

     Docela mě mrzí, že se pana Volného nezastal nikdo. Ani Tomio Okamura, jako jeho bývalý stranický šéf. Tady totiž nejde o poslance Volného, ale o tristní stav demokracie u nás. Poslanec Feri, ten mužik z Etiopské savany se k poslanci Volnému také nevyjadřoval zrovna ctnostně a to je v pořádku??? Já bych mu ten flákanec dal, až by mu ten drn z makovice spadnul. Ono Ferimu jaksi nestačilo, že už mu bodří moraváci po zásluze nějaký ten flákanec nadělili. Po pravdě řečeno-měl dostat víc.

     Je jen otázkou času a to bude mnohem horší-až se naserou obyčejní lidé a tu ctěnou poslaneckou sněmovnu vyflákají sami. Pane bože - to vám bude nálada. Každému tam naložíme, pěkných pár ran na záda.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

24.01.2021 09:04

On ten Feri, až vypadne z parlamentu, to na ulici nebude mít vůbec , ale vůbec jednoduché. Pane Rambousku, buďte k němu shovívavý. Clapec je ještě mladý a mdlého rozumu. I když, vychcanej je dost.


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

23.01.2021 21:39

Pane Rambousku, opět jste nezklamal! :-) Tleskám. :-) Poslední odstavec mi vyvolal úsměv. :-)))


 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.01.2021 19:57

Jsou horší poslanci,než je Volný,ale ti to dělají demokraticky.Jak nebudeš mluvit po našem,tak vypnu mikrofon.Nakonec byli jiní poslanci,kteří přišli a začali Volného fyzickým tlakem odstrkovat od mikrofonu,ale právě ti to dělali v zájmu demokracie.Zkrátka platí,když dva dělají totéž,není to totéž!


 
Francie se začíná bránit islámu

Francie se začíná bránit islámu

Pozdě, řeknete. Ovšem. Ale ještě tak dva roky zpátky bych nevěřila, že Frantíci někdy prohlédnou. Že fakticky najdou koule na to se aspoň krapítek ohradit vůči pomalé, nicméně už poměrně pokročilé islamizaci, která v zemi Galského kohouta probíhá.

 Nechceme aktivistický Ústavní soud

Nechceme aktivistický Ústavní soud

Ústavní soud České republiky začíná přitahovat stále větší pozornost. Už to je podivná okolnost, příliš nesvědčící konzervativní pověsti, kterou by měla být nejvyšší ústavní instituce proslulá.

Poslední domácí zprávy