• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Poznámky a postřehy z internetu (leden 2021)
Počet návštěv: 1843

Poznámky a postřehy z internetu (leden 2021)

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Ptal jsem se faráře, jestli po smrti přijdu do nebe. „Ty? Ani na den otevřených dveří ne…“  

Vědci zjistili, že koronavirus šíří výhradně ženy. Žádný muž s teplotou nad 37°C totiž nevstane z postele, natož aby chodil mezi lidi…

 

Co se vlastně stalo v USB?

Barevná revoluce se vrátila domů a lísá se k páníčkům, kteří se k ní nechtějí znát. Ve světě totiž řádně zdivočela a nikdo neví, koho bude poslouchat a koho kousne. Jedna věc je ale jistá. Celý svět vidí, odkud pochází. (Jan Schneider, analytik)

 

Co je to Great reset?

Socialismus pro bohaté, kapitalismus pro chudé.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/great-reset-konec-obcanske-svobody-a-statni-suverenity/

 

Londýnský soud zdůvodnil své rozhodnutí – nevydat Juliana Assange do USA a nepropustit ho z vazby – možným útěkem nebo sebevraždou.

Že by měli v Londýně slovenské bachaře? (Eric Best, novinář)

 

Varování všem, kdo hodlají demonstrovat proti NWO:

Trest smrti je pokládán za nepřijatelný, ale vražda neznamená víc než zpestření večerních zpráv.  (MUDr. Ivan David ke smrti Ashli Babbitt při demonstraci v americkém Kapitolu)

 

Dotaz na ministra zdravotnictví:

K 31.1. bylo v ČR evidováno 871 917 lidí vyléčených z covid-19. Čím vlastně byli vyléčeni, když lék Isoprinosine byl vládou zakázán a zlikvidován??

 

U Nehvizd (u Prahy) se má v r. 2025 začít stavět nový terminál vysokorychlostní železnice Praha – Brno.

Z diskuze:

Správa železnic v tendru oslovila i čínské firmy a požádala o nabídku na realizaci celého projektu vysokorychlostní železnice a terminálů. Ty odmítly, na 3 týdny se jim prý nevyplatí sem jezdit…

 

Covid vymýtil chřipku. V ČR není zaznamenán jediný případ. Imunolog vysvětluje proč – protože opatření proti koronaviru prý chrání i před chřipkou…

Z diskuze:  Já si myslím, že chřipka prostě podlehla silnější a evolučně vyspělejší konkurenci. Stejně jako neandrtálci Homo sapiens nebo LIAZ VOLVU…

Skutečnost je ovšem mnohem jednodušší: všechny případy chřipky jsou ve statistikách vykázány jako nákaza koronavirem…

 

Nebojte se hlupáků. 

„Strašení vlastních občanů ruskou hrozbou je ze strany dekadencí a úpadkem zmítaného Západu stejná pitomost, jako kdyby vás lékař poté, co vám byla odhalena rakovina, neustále upozorňoval, že máte rýmu.“ (generál Petr Pelz, bývalý velvyslanec v Afghánistánu)

 

PES nefunguje, od středy platí KOČKA!

Pokud by za jeden den zemřeli na Covid všichni lidé ve všech nemocnicích v ČR, pak ve skóre PES nebude vzestup ani o bod. Pokud od určitého okamžiku nezemře na covid-19 ani jeden občan, pak PES nepoklesne ani o bod. (Prof. MUDr. Jiří Beran, epidemiolog)

 

V r. 212 udělil římský císař Caracalla římské občanství všem svobodným občanům říše (přistěhovalcům a propuštěncům, kterých už bylo víc než původních Římanů).

Do pádu impéria zbývalo 264 let.

V r. 2021 udělil americký prezident Joe Biden občanství všem legálním i ilegálním přistěhovalcům do USA a nechal zbořit zeď na mexické hranici, postavenou jeho předchůdcem a bránící nelegální migraci do USA.

Do pádu impéria zbývá…

 

Uchráníme si poslední zbytky svobody slova nebo dopadneme jak Trump?

„Skutečnost, že nějaký ředitel firmy může vytáhnout zástrčku mikrofonu presidentu Spojených států, a to bez jakékoli kontroly, je nepřijatelná”. (Thierry Breton, komisař EUNN ( ! ) v rozhovoru pro Politico)

 

K cenzuře na internetu a sociálních sítích:

Jen veřejnoprávní (státní) síť pro všechny bez omezení, podřízená kontrole soudů, splní svůj účel.

V Listině je to formulováno naprosto jednoznačně: "Cenzura je nepřípustná."

Jenže ONI (IT korporace) si myslí, že Listina platí tak, že stát JE nesmí cenzurovat (je to v Listině) ale ONI mohou cenzurovat, protože jsou soukromí a stát jim do soukromí nemá co kecat. To je ten dvojí výklad a dvojí přístup. A pokud zemi vládne oligarcha (Trump nebo Babiš), vždy u něho převáží pocit sounáležitosti se soukromou korporací, protože je jedním z nich, a tu vládu má jako dočasný melouch...

 

Věra Jourová v šoku: Vymazali Trumpa. EU to jen tak nenechá!

Tak? A co udělá EUNN? Vypne na oplátku Bidena? Nebo zakáže Facebook, Twitter, vykáže Amazon z Evropy?? Jak je směšná ta „eurokomisařka“…

 

Podle demografických prognóz má někdy kolem r. 2050 počet obyvatel „barevného“ (afroamerického, hispánského, jamajského, asijského, atd.) původu převýšit počet bělochů (potomků migrantů z Evropy).

Z inauguračního projevu nového amerického prezidenta:   „Národ se musí postavit nadřazenosti bílé rasy.“  (Jaký národ?)

Vypadá to, že k naplnění prognóz dojde mnohem dříve…

 

Dopis Donalda Trumpa Joe Bidenovi, zanechaný v Oválné pracovně Bílého domu:

„Joe, Ty víš, že jsem vyhrál.“ 

 

Opravdu je mezi nimi rozdíl?

 „Mierumilovný“ Trump deň pred odchodom z funkcie uvalil na Jemen sužovaný vojnou zákaz dodávok potravín a liekov, zaradil Kubu na zoznam krajín podporujúcich terorizmus, odmietol omilostiť Assangea a naopak udelil milosť americkým vojnovým zločincom, ktorých Assange odhalil. Tí, ktorí si mysleli, že po Bidenovej pseudonáboženskej inaugurácii nastane obdobie pravdy a lásky, zrazu zostali v šoku z toho, že nový prezident Spojených štátov len dva dni po svojej inaugurácii, v ktorej sľuboval, že nebude používať príklad sily, ale silu príkladu – presunul americké vojská späť do Sýrie, z ktorej ich odsunul Trump a okamžite vyjadril záujem zvrhnúť venezuelského prezidenta Madura…

(Eduard Chmelár, analytik)

 

Z průzkumu:

Jak je mladá generace spokojená s politickou, ekonomickou a kulturní situací v ČR?

Výsledek:  Polovina je spokojená a druhá polovina na trávu nemá… (N.N.)

 

Roman Prymula sestavil tabulku, kde se lidé nejčastěji nakazí.

1. od dětí ve školách

2. v nemocnici

3. v práci

4. v MHD

5. v obchodech

Může mi někdo z vlády a parlamentu vysvětlit, proč se přednostně zavírají obchody (hlavně malé, kam přijde cca 20 dospělých lidí za den)???

 

Na amerických bankovkách dojde k výměně bílých tváří za černé.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/na-americkych-bankovkach-dojde-k-vymene-bilych-tvari-za-cerne/

Uprchlá otrokyně nahradí na 20-dolarovce amerického prezidenta A. Jacksona.

Jsem zvědav, kdy se na české bankovce dočkáme „utiskovaného“ romského aktivisty…

 

Jak rychle a jednoduše proočkovat většinu populace? Přidejte vakcínu do piva a na víkend otevřete všechny hospody…

 

Členství v Evropské unii má samé výhody. Jednou z nich je ta, že české firmy můžou svobodně opustit (východní) trhy. (Jaroslav Foldyna, poslanec)

 

U zpovědi:

Otče, celý den slyším hlas, který mi říká, co mám dělat. Jsem snad posedlý ďáblem?

Nejsi, synu. Jsi jen ženatý…

 

Něco pro astrology:

Jmenuji se Petr. Narodil jsem se 5.5. 1955, je mi 55 let, bydlím v 5. poschodí, v bytě č.5.

Říkal jsem si, že by v tom mohla být nějaká symbolika, tak jsem jel autobusem č. na 5 na letošní 5. dostihy a vsadil na koně č.5.

A vyhrál jsi?

Ne. Ten debil doběhl pátý…

 

Něco na povzbuzení v této neveselé době.

Šest nejlepších lékařů na světě:

1. Slunce  2. Odpočinek  3. Trénink  4. Zdravá strava  5. Sebeúcta  6. Přátelé!

(Charlie Chaplin)

 

Dobrá zpráva nakonec:

Vláda otevře v červenci lyžařská střediska a před vánoci i venkovní koupaliště…

 

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.02.2021 19:55

Pane Přibyle,já elektřinu ale potřebuji kvůli počítači.Zkoušel jsem zástrčku zasunout do dírek v nose,ale nějak to nefungovalo.Nebo si ji mám strčit někam jinam?


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

02.02.2021 13:43

Elektřinu ke svému životu nepotřebuji. Na TV. se mohu dívat klidně při svíčkách... JP.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.02.2021 19:28

Pan Přibyl má špatné zprávy.Podle posledních výzkumů zelených debilů se voda z umělého zasněžování vrací do půdy a tam odtud ji prý nikdo nedostane.Ani ten zelený debil.Jinak to má pan Bradávka dobře sestavené!


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy