• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

        Toto by nemělo zapadnout-to by si lidé měli pamatovat a nezapomenout.
Počet návštěv: 2214

Toto by nemělo zapadnout-to by si lidé měli pamatovat a nezapomenout.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Ačkoliv už dávno nejsem členem KSČM a hodně se zlobím na její vedení a také na to, že již dávno není komunistická, tak mě velice zaujal věcný a velmi dobře připravený projev Zdeňka Ondráčka v poslanecké sněmovně. Takto už dlouho žádný příslušník KSČM nemluvil. Jediné, co mě na tom mrzí je fakt, že vedení strany velmi dobře vědělo jakou špinavou hru s ní Babiš a ANO hrají a mlčeli. Vyvstává otázka proč a nebo za kolik. To nám může sdělit jedině někdo z vedení strany, neboť nikdo z členské základny to neví. Ta špinavá hra se hraje nejen s KSČM, ale především se všemi občany.

Nebudu tu detailně rozebírat projev Zdeňka Ondráčka, kterého ti tupci tak rádi přezdívají komunistickou mlátičkou aniž by to pravda byla. Jde mi spíše o to, že Zdeněk musí mít dost odvahy se tímto způsobem pustit do koalice, neboť z jeho slov jasně vyplynulo, že nás všechny ta svatá koalice obelhává a mnohé její kroky jsou na samotné hranici práva a ústavnosti. Asi málokdo by čekal, že takovýto atak přijde ze strany KSČM. Každý by spíše sázel na ODS, nebo TOP, či SPD, ale ti se zmohli jen na kydy všeobecného rázu, bez náznaku dalších návazností. Zdeňkův atak byl přímý a dobře cílený, ale pochopte také prosím, že je vlastně nasměrován i proti Německu a EU, neboť podle právě jejich not Babišova vláda skáče. Potvrzují to i reakce ze strany Německa na situaci u nás, neboť Němci jasně řekli, že nebude li u nás nouzový stav, tak oni a Rakousko uzavřou své hranice s námi. To by však také značilo, že nouzový stav u nás není z vůle naší vlády, ale z určitých záměrů našich západních sousedů. Možná jde o to ČR totálně ekonomicky položit-kdo ví. Nicméně je v tomto případě už jasné, že vláda v čele s Babišem a spol. národu lže a zbytečně lidi buzeruje.

    Ona ta Covidová politika je celá jaksi pomatená. Když to vezmu kolem a kolem, tak hlavní slovo při jednáních vlády nemá Babiš ani Blatný coby ministr zdravotnictví, ale ministr Havlíček, jemuž zdatně sekunduje sociální demokrat Hamáček. Pan Havlíček má s zdravotnictvím jisté zkušenosti, což občanská veřejnost zřejmě neví. Tento člověk s investiční skupinou Sindat výrazně investoval do holdingu Sin Bio, který se zabýval léčbou kmenovými buňkami. Tento holding v roce 2012 získal souhlas státu ke klinickým studiím při využívání kmenových buněk pro občany trpící amyotrofickou laterální sklerozou. Na tom by ještě nebylo nic tak divného, ale dle zákona jsou studie pro pacienty zdarma, avšak ta slavná firma, kde se pan Havlíček vyskytoval brala obvykle za jednu dávku kmenových buněk 150 tis. Kč, což bylo a je v rozporu se zákonem. Obejito to bylo tak, že šlo zcela formálně o dar. Léčba u pacientů ale nebyla úspěšná a nikdo nebyl vyléčen. Těch 150 tis. Kč také vráceno nebylo. O této kauze byla i reportáž v ČT pod názvem obchod s nadějí a myslím že to bylo v pořadu reportéři ČT. Z etického hlediska hnus pane Havlíček. Jakou roli jste v této kauze prosím hrál??? Máte čisté ruce???

     Ano vážení-takoví nám nařizují. A ta nařízení stojí s odpuštěním za h......! Malé obchody musejí být zavřené a to údajně pro omezení mobility občanů. Skutečně vám jde o zdraví lidí??? Kecy. Vše jste nasměrovali do super a hyper marketů, kde se tím pádem značně zvýšila koncentrace lidí, ale také riziko nakažení, což vyplývá z logiky věci. Kdyby malé obchody zůstali otevřeny, tak dojde k většímu rozložení nakupujících a koncentrace lidí v marketech by se zmenšila. Je logické, že čím větší koncentrace lidí, tím větší riziko nakažení. Tady však jde o něco jiného. Ty největší obchodní řetězce u nás vlastní Němci a zisky frčí do Německa a malý Český živnostník ať chcípne. Ano tak jste to ve skutečnosti udělali a kdo to nevidí tak je vůl. To samé je na horách. Při sportu si lidé posilují imunitní systém a posilují i svou fyzickou odolnost, což ale nechcete a tak jsou hory pro lidi tabu. Nacpete je do králíkáren, či tepla domovů, kde neposilují krom tukových zásob nic a riziko nakažení i nich takto stoupá. V teple prostě zchoulostiví.

     Divím se, že z Ruska nechodí tak katastrofální informace. Obchody otevřené a omezení minimální, přičemž jak je známo, tak západ by nejraději Rusy vyhubil do kořene a jejich zem vydrancoval. No asi to bude tím, že Rusové se nedají tak snadno zblbnout a mnohem více věří ve své vedení.

      Říkejte si co chcete, ale Babišův konec se blíží. Otázkou je, co bude potom. Ten opěvovaný demoblok??? To není dobré řešení-to je ještě horší.

 Abych si netřepil hubu, tak vystoupení Zdeňka Ondráčka k nepodpoření nouzového stavu u nás najdete snadno na internetu nebo na facebooku a skutečně to stojí za shlédnutí. Snad vám to otevře oči.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.02.2021 19:53

Němci si vždy hráli na vlastním písečku a využívali k tomu každého,kdo se nechal.Čeští politici to vědí a úmyslně zavedli stát do područí Německa prostřednictvím EU.Babiš musí skákat podle německých not,protože tam má své soukromé podnikatelské zájmy.Opoziční soudruzi na tom nejsou o nic lépe,zase z ideologických důvodů.Všichni dohromady pak přesvědčují národ,že je malý a musí být k někomu připojen.Prakticky nám poslanci a senátoři dávají najevo,že jsou neschopní něco řídit a proto poslouchají rozkazy z Berlína,tlumočené Bruselí.Jen před volbami se bijí v prsa,jak jsou perfektní a po volbách jedou ve starých kolejích.Běžte je volit,ať mohou zůstat na svých výnosných postech.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy