• Neděle, 28. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Petříček a metoda kukaččího vejce
Počet návštěv: 923

Petříček a metoda kukaččího vejce

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Představujete-li si, že americký miliardář Soros do svých v Česku působících organizací, jako jsou Open Society Institute a Sorosovy nadace (Soros Foundations), kam např. patří nadace Open Society Fund Praha, Nadace OSF Praha v Česku, Soros Fund Management, Council of Foreign Relations, česká odbočka Sorosovy mezinárodní organizace Transparency international a dále česká nevládní nezisková organizace Evropské hodnoty (ředitel pornoherec Jakub Janda), či neziskovka Člověk v tísni, lije miliony a miliardy jen tak z plezíru bohatce a nic velkého a převratného za své peníze od těchto organizací neočekává, jste samozřejmě na velkém omylu. 

Úkolem všech z nich je totiž zajistit v naší zemi konečné a definitivní vítězství euroatlantického světového názoru současně s potlačením všech názorových vlivů ostatních, hlavně těch, které by k nám snad mohly přicházet z Ruska.
Jak se má tohle zajistit?
Všemi možnými způsoby a cestami, včetně těch nejsofistikovanějších a v zájmu oklamání protivníka též nejméně očekávatelných. Např. metodou kukaččího vejce.
Pokusím se ji popsat: Z řad politického dorostu se vybere skupina mladíků vlastnících co nejchudobnější osobní kouzlo, a všem těmto nešťastníkům se ze známého už fondu poskytne co nejvyšší možné vzdělání, včetně absolvování univerzity české (nejlépe Karlovy), po níž samozřejmě budou následovat studia univerzit západních. Např. University of Warwick, Centre Européen de Rechercheres Internationales et Strategies Brusel, Universite Libre de Bruxelles atd.
Už během těchto studií se všem těmto necharismatickým mladíkům, kteří se takto získaným pobytem v cizině naučí mluvit anglicky, francouzsky či španělsky, nakuká, že jsou sociálními demokraty, a že se tedy od nich očekává, že okamžitě po návratu do vlasti vstoupí do České strany sociálně demokratické, v níž – jak se očekává a jak k tomu též dojde – neudělají sice na lidi a veřejnost vůbec dobrý dojem, ale díky svým nabytým jazykovým znalostem v ní udělají kariéru. A díky všemu, co se na Západě naučili, nebudou v ČSSD prosazovat politiku sociálnědemokratickou, ale euroatlantickou.
Nu a pak se jeden z těchto mladých mužů, který prošel naznačeným vývojem, stane z vůle vedení ČSSD v České republice ministrem zahraničí. Ale jelikož půjde, jak též shora naznačeno, o muže bez kouzla a sociálního demokrata jen nakukaného a ne tedy skutečného a navíc vyhlížejícího jako přerostlý chlapec s nejistým pohledem, který jakoby stále hledal v davu  ruku své maminky, přinese své straně mnohem víc škody než užitku. A protože se k mezinárodním problémům bude jako zahraniční ministr muset často vyjadřovat a bude tak činit ve stejném duchu, jak  to ve Warwicku a Bruselu denodenně slýchal, stane se  pro Čechy tak nepopulárním, že preference ČSSD stáhne až pod pětiprocentní hranici.
V tom okamžiku, kdy se tedy  bude zdát, že stranu před totálním zánikem může spasit už jen jedině výměna stávajícího ministra za osobu jinou, a to skutečně sociálnědemokratickou, učiní tento ministr něco nepředstavitelného. Vyhlásí, že na podzimním Sjezdu ČSSD hodlá kandidovat na post předsedy strany. A TO ABY JÍ PRÝ DAL NOVÝ STYL.
Což bude rána, která v domácích poměrech způsobí cosi jako otřes podzemních ker Země, ale též rána, kterou stratégové Sorosových organizací u nás dopředu naprosto přesně vypočítali a naplánovali. A to jako tu, kterou Češi už nestráví a dají sbohem straně, kde se něco tak obludného a absurdního mohlo přihodit.
Z hradby české levice tak vypadne první kámen, zatímco na pádu kamenů všech dalších se v kancelářích Sorosových institucí bude pilně a dál pracovat.
A to bude též to jediné, s čím budeme moci v naší politice na sto procent počítat.
Lubomír Man    

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Richard Hercl

Richard Hercl

18.02.2021 13:15

Je to jasné a srozumitelné : Mladší generace, evropsky vzdělaná, pro kterou je slovo VLASTENECTVÍ cizím pojmem, se hlásí ke slovu.
A má širokou podporu blbé, indoktrinované mládeže.
Jmenovaný ministr,
který nebyl volen, ale jmenován z důvodu personální vyprázdněnosti elit, (provařený Zaorálek hnípe na kultuře), se předvádí jako EVROPAN pro široké použití ve strukturách EUprotektorátu. Vůbec bych se nedivil, kdyby po téhle lidské špíně sáhli Piráti a socani to odklepli v rámci sebezáchrany.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.02.2021 19:28

Socani nemají jediného člověka,který by mohl vést partaj.Celý žebříček funkcí má své lidi a nenajde se jediný,kdo by za něco stál.Nakonec nelze nic očekávat od partaje,která neuznává své dluhy a ještě to veřejně vyhlašuje.Nemají jediného schopného člověka,jenom samé kariéristy a sběrače funkcí.Petříček není hrobařem socanů.Těch hrobařů je víc nakonec byl premiérem člověk,který v roli ministra financí okradl stát a občany prodejem OKD pod cenou.A ještě byl označován za morálního.Ten jeho nástupce,Hamáček,je prolhaný,nebo neskutečně hloupý.Ten už tuto partaj dodělal.To nebude nějaký plán,ale sázka na socanskou blbost!


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

17.02.2021 19:27

Mirja Mikkesh - pobavil jste mě... :-))) Ten "zhulenej feťák a přiblblý děti"...a ještě se budou tvářit důležitě jako bedna kytu! :-)))


 
Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče a volá po aktivní účasti lidí – stejně jako loni na jaře. Vůbec nepochopil, že situace je jiná. Lidé už mají dost informací a vlastních zkušeností, aby se v problematice pandemie orientovali.

Bidenovi hrošíci

Bidenovi hrošíci

V nedávném projevu se nový americký prezident Joe Biden vášnivě vyslovil proti ruským agresivním krokům, jak to nazval.

   P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

Náčelník amerických ozbrojených sil v Evropě generál T.D.Wolters pronesl 24.února řeč, která by měla znepokojit každého.  Generál např. prohlásil, že smyslem pobytu americké armády v zahraničí je "tvorba míru" a že USA musí, aby tento mír světu zajistilo, Rusko anektovat. Neustále nás zaměstnává boj s Moskvou a jestliže se i nadále bude Rusko vzpírat naší vedoucí roli ve světě, jsme připraveni prostřednictvím NATO na tento ruský postoj odpovědět. Všechny destabilizující aktivity na zeměkouli svedl generál na Rusko: "Bez ohledu na široké mezinárodní odsouzení a pokračující ekonomické sankce vytváří Rusko i nadále destabilizující ohniska neklidu a tak zůstává přetrvávající existenciální hrozbou pro USA i pro naše evropské spojence". https://www.rt.com/russia/516535-nato-neutralize-power-war/

Poslední domácí zprávy