• Čtvrtek, 25. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Papalášství, arogance, výsměch, buzerace, ožebračování, psychická tyranie, aneb musíme si to my Češi nechat od vlastní vlády líbit???
Počet návštěv: 1082

Papalášství, arogance, výsměch, buzerace, ožebračování, psychická tyranie, aneb musíme si to my Češi nechat od vlastní vlády líbit???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Nemusíme vážení. Nemusíme nic, jen smrt se obejít nedá a najde si nás vždy a všude. Ta jediná je na světě spravedlivá a proto je třeba k ní mít úctu a vyjadřovat ji pokoru. Vlády nemají vlastnosti smrti, a i když se nás snaží  do ní natlačit, tak je jen a jen na nás, zda si to necháme líbit. Smrt si jednoho dne vezme každého a nerozlišuje politickou příslušnost, či zda ten či onen má prachy nebo ne. Je jí lhostejné, zda máš covid, rakovinu nebo syfilis. Prostě přišel tvůj čas a tak půjdeš. Nestraší nás jako vlády, ale přijde nečekaně a bez varování, protože pro smrt to není byznys. Smrt k nám není arogantní ani se nám nevysmívá, nebuzeruje, nekrade a nedělá ze sebe něco, čím není. Ona to totiž nepotřebuje. Vlády ano.

To, jak se předvedly naše politické špičky na Slavii je už vrchol. To se nedá nazvat slušnými slovy. Nicméně za povšimnutí stojí fakt, že v poslanecké sněmovně, či před kamerami veřejnoprávní televize se tyto zrůdy hádají jako psi a navečer se všichni slezou dohromady na akci, která je veřejnosti zapovězena. Tam jsou na sebe samý úsměv, žádné dvoumetrové odstupy-no prostě jedna rodinka. Když jsem to viděl, tak jsem se jen divil, že si tam chlapci vzájemně nehrají s lulánkama. No né - vážně. Byli tam slezlí jako ty štěnice. Nemá ani smysl, zde vyjmenovávat kdože tam byl, neb soubor fotografií obletěl republiku a každý z vás se mohl na ty šmejdy podívát. Musím říci pane Babiš, že se vám ti vaši lidé vymykají z kontroly a i vás mají takříkajíc v prdeli. Oni mají v prdeli i ten Covid, protože moc dobře vědí, že to co hustí do hlavy lidem jsou velmi přehnané informace, aby se nadále udržovala atmosféra strachu a postupoval společensko-sociální rozval. Vy jste páni politici prostě hajzli jaké svět neviděl.

     Začínáš mít Andreji problém a tvoji lidé ti pomalu, ale jistě hází klacky pod nohy. Jednoho dne to budou právě oni, kdož tě bude vláčet Prahou bahnem a v čele toho průvodu půjde Hamáček a spol. Ztrácíš politickou moc, ale i tu praktickou. Díky tvým vlastním lidem půjdeš do kopru, když razantně nezasáhneš a nezačneš mluvit pravdu. Dokonce i tu pravdu o covidovém podvodu. Stojí ti skutečně Prymula, Blatný, Dvořák a další za to??? Na lidi jdou policajti s pokutama a papalášům se nestane nic??? No to jdi do prdele Andreji. Takhle ti lidi věřit nebudou. Víš-my bychom se taky rádi podívali na fotbal.

    To vám to stále není blbý, dělat z lidí idioty???  Pekovou jste na čas dali k ledu, ale ta holka měla bohužel pravdu. Kdo nevěří, tak si na netu může najít rozhovory s ní. Přitvrzujete šikanu lidí, plno věcí podmiňujete podřízení se testování či vakcinaci a kde je potom listina základních lidských práv a svobod???

     Je na čase podpořit chcíplého psa a před Hamáčkovým domem jen nestát. Je třeba podívat se dovnitř.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
miro miro

miro miro

22.02.2021 15:38

I když mám výhrady presidentovi a premiérovi tak denně říkám zaplať pán bůh za ně. Nějaký chcíplý pes bych chtěl rozhodovat o vládě, kde se berou tíhle pomatenci, různá stáda demonstrantů živená masmédií, já když překročím rychlost tak musím zaplatit a u nich to neplatí ?! Největším škůdcem je náš debil-blok, jen se podívejte na to složeni ?! Není to jednoduché tak proto ještě jednou zaplať pán bůh za Zemana s Babišem !!!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.02.2021 19:41

Nesvádějme to všechno na politiky.Ti prostě zkusili,zda se jim povede národ zastrašit a částečně se jim to podařilo.Proto stále přitvrzují,protože část lidí jim věří každé slovo.Politici lžou každým slovem,tak proč by měli mít zrovna teď pravdu?Nikdo si nechce pamatovat předvolební sliby všech partají,po volbách zmizí jak tající sníh.A přesto si je občané stále volí a to i stále stejné lidi,kteří už je několikrát zklamali.Čím vyšší postavení,tím drzejší vystupování.To je kolorit politiků,kteří si voliče pamatují jen před volbami a pak už je neznají.Zároveň je to kolorit i voličů,kteří nepřemýšlí.


 
Francie se začíná bránit islámu

Francie se začíná bránit islámu

Pozdě, řeknete. Ovšem. Ale ještě tak dva roky zpátky bych nevěřila, že Frantíci někdy prohlédnou. Že fakticky najdou koule na to se aspoň krapítek ohradit vůči pomalé, nicméně už poměrně pokročilé islamizaci, která v zemi Galského kohouta probíhá.

 Nechceme aktivistický Ústavní soud

Nechceme aktivistický Ústavní soud

Ústavní soud České republiky začíná přitahovat stále větší pozornost. Už to je podivná okolnost, příliš nesvědčící konzervativní pověsti, kterou by měla být nejvyšší ústavní instituce proslulá.

Poslední domácí zprávy