• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

A nejsou dvě roušky málo, Antone Pavloviči Blatný? Co třeba 666? Nebo plynová maska?
Počet návštěv: 1737

A nejsou dvě roušky málo, Antone Pavloviči Blatný? Co třeba 666? Nebo plynová maska?

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Svévole Svědků Covidových v likvidaci fyzického i psychického zdraví občanů a jejich dětí pokračuje. Protože, slovy klasika, tak je to správně a tak to má být! Chirurgové s jednou rouškou snad po léta ohrožovali své pacienty?  

Svévole Svědků Covidových v likvidaci fyzického i psychického zdraví občanů a jejich dětí pokračuje. Protože, slovy klasika, tak je to správně a tak to má být! A befély a notičky ve jménu konceptu GREAT RESET jsou dány.

Současná vláda, která zcela rezignovala na službu občanům a pasovala se do role všemocného totalitního Protektora pod rouškou stanného práva (ať už ho nazýváme nouzovým stavem, nebo pandemickým zákonem) pokračuje v krocích mířených proti zdraví, blahobytu a budoucnosti občanů této země.

Nejnověji ze své "boží vůle" nařizuje povinné nošení respirátorů, které lze dočasně nahradit dvěma jednorázovými rouškami. Tak si říkám...

Chirurgové a lékaři doposud stovky let jednou rouškou ohrožovali zdraví svých pacientů?
Kvazi ekologové a aktivisté typu Grety Thunberg (kam náhle nejprotežovanější záškolačka zmizela?) nekvílí? Miliardy jednorázových roušek, respirátorů a rukavic, které nám Svědci Covidovi cpou horem dolem a jejich dopad na životní prostředí je přeci musí dohánět k šílenství. Nebo?
Nakonec i akce šikovných českých ručiček s šitím roušek byla vládou vyhozena na hnůj? Že by "profi" respirátory a roušky byly lepším semeništěm pro tunelování kapes českých občanů?
Svědci Covidovi v naší vládě včetně Blatného, Babiše, Hamáčka, Havlíčka, Plagy či Maláčové (mimochodem až na Blatného všichni spojení v "Bakalově" think tanku Aspen Institute, Andrej Babiš byl mezi členy zařazen ještě nedávno, zřejmě pak požádal o "smazání") zřejmě provedli složitý matematický výpočet a zjistili, že dvě roušky jsou více než jedna. A když už ne z hlediska zdravotního (neb dlouhodobé nošení roušek je logicky pro zdraví člověka nemůže být přínosné), k čemuž neslouží drtivá většina oněch totalitních restirkcí, tak alespoň z hlediska dehonestačního a byznysového.

„Pokud někdo bude nosit respirátor týden, tak mu bude smrdět a také riskuje, že dostane koronavirus a bude v přeplněné sanitce čekat na přeplněnou nemocnici. Takovéto šetření vede na JIP, potažmo do krematoria,“ postrašil ještě po pondělní tiskovce, jak je jeho zvykem, pseudolidový manekýn, známý sběratel rudých mikin a "spalovač mrtvol" (vzhledem k jeho zájmu o krematoria) Jan Hamáček.

Pozdvihněte mávátka a na závěr si odrecitujeme naše všelidová pravověrná hesla: Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě! Jsme v tom spolu! Spolu to zvládneme! Vydržme ještě 14 dní!

Pravda je lež... svoboda je otroctví... nevědomost je síla...

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
miro miro

miro miro

24.02.2021 11:23

Tak jsem si přečetl co vlastně děláte, vlastně neděláte nic, nevytvořil jste žádnou hodnotu tudíž ničemu nerozumíte a tohle je největší katastrofa této společností že publikuje nesmysly debilů kteří ničemu nerozumí, nic nevytvořili a jenom blbě kecaj. Situace je vážná a to ne jenom u nás a vlastně nikdo neví co by bylo nejlepší, ale vláda se snaží využít dosavadních znalostí,zkušeností a možností jak lidem pomoci, na rozdíl od chytrolínů z debil-bloku,chcíplého psa,různých komediantů ....ke kterým se řadíte, jenom řvete proti Babišovi ale nikdo z žádným konstruktivním nápadem nepřijde. Věřte že volby znovu vyhraje Babiš, stačí aby pro něj hlasovali důchodci kterým 3x po sobě přidal 900kč+5000kč na rozdil od Kalovska který jim nedal nic a když tak 40kč. Zakončím citátem "rád budu chodit bos zůstane-li má bota ve vaši prde.."


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

23.02.2021 19:40

Denně vdechovat vzduch (CO2), co vydýchávám do roušky, je zdraví škodlivé. V oslabeném organismu bují infekce rychleji. Proto ten neúspěch roušek. Kdo úzkostlivě dodržuje doporučený postup a celý den dýchá do roušky, je k infekci náchylnější. V mém okolí onemocněli covidem téměř všichni, kdo dbali rad hygieniků. Osobně se pohybuji na čerstvém povětří v rekreačních oblastech. Dýchám z plných plic lesní vzduch. Věřím, že je to nejlepší profilaxe. Kdo se uzavře doma a chodí jen do nejbližšího obchodu s respirátorem, ten má deficit kyslíku na okysličení organismu k vyvolání imunity. Tím se stane, že je náchylnější k tomuto onemocnění. ...Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.02.2021 19:32

Bohužel to není sen!Jedná se o snahu co nejvíc šikanovat občany.Ještě žádná opatření,která byla vyhlášena,svůj účel nesplnila.Čísla vydávaná oficiální cestou nelze brát za bernou minci.Jsou nadsazena a na lůžkách v nemocnicích jsou lidé,kteří tam být nemusí.Vláda postavila nemocnici na soukromém pozemku,za který platila miliony.Samozřejmě do kapsy majitele.Potom ji zbourali,aniž jakýmkoliv způsobem zasáhla do léčení.Tak se setkáváme se snahou místo léčení udržení nemoci.A to ze strany oficiálních míst!A tupí občané tohoto státu to podporují.Proto také nic nebudou dělat.Z historie si zvykli,že to vždy vyřídí někdo za ně.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...