• Neděle, 13. červen 2021
  • Svátek má Rukojmí Antonín

A nejsou dvě roušky málo, Antone Pavloviči Blatný? Co třeba 666? Nebo plynová maska?
Počet návštěv: 1215

A nejsou dvě roušky málo, Antone Pavloviči Blatný? Co třeba 666? Nebo plynová maska?

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Svévole Svědků Covidových v likvidaci fyzického i psychického zdraví občanů a jejich dětí pokračuje. Protože, slovy klasika, tak je to správně a tak to má být! Chirurgové s jednou rouškou snad po léta ohrožovali své pacienty?  

Svévole Svědků Covidových v likvidaci fyzického i psychického zdraví občanů a jejich dětí pokračuje. Protože, slovy klasika, tak je to správně a tak to má být! A befély a notičky ve jménu konceptu GREAT RESET jsou dány.

Současná vláda, která zcela rezignovala na službu občanům a pasovala se do role všemocného totalitního Protektora pod rouškou stanného práva (ať už ho nazýváme nouzovým stavem, nebo pandemickým zákonem) pokračuje v krocích mířených proti zdraví, blahobytu a budoucnosti občanů této země.

Nejnověji ze své "boží vůle" nařizuje povinné nošení respirátorů, které lze dočasně nahradit dvěma jednorázovými rouškami. Tak si říkám...

Chirurgové a lékaři doposud stovky let jednou rouškou ohrožovali zdraví svých pacientů?
Kvazi ekologové a aktivisté typu Grety Thunberg (kam náhle nejprotežovanější záškolačka zmizela?) nekvílí? Miliardy jednorázových roušek, respirátorů a rukavic, které nám Svědci Covidovi cpou horem dolem a jejich dopad na životní prostředí je přeci musí dohánět k šílenství. Nebo?
Nakonec i akce šikovných českých ručiček s šitím roušek byla vládou vyhozena na hnůj? Že by "profi" respirátory a roušky byly lepším semeništěm pro tunelování kapes českých občanů?
Svědci Covidovi v naší vládě včetně Blatného, Babiše, Hamáčka, Havlíčka, Plagy či Maláčové (mimochodem až na Blatného všichni spojení v "Bakalově" think tanku Aspen Institute, Andrej Babiš byl mezi členy zařazen ještě nedávno, zřejmě pak požádal o "smazání") zřejmě provedli složitý matematický výpočet a zjistili, že dvě roušky jsou více než jedna. A když už ne z hlediska zdravotního (neb dlouhodobé nošení roušek je logicky pro zdraví člověka nemůže být přínosné), k čemuž neslouží drtivá většina oněch totalitních restirkcí, tak alespoň z hlediska dehonestačního a byznysového.

„Pokud někdo bude nosit respirátor týden, tak mu bude smrdět a také riskuje, že dostane koronavirus a bude v přeplněné sanitce čekat na přeplněnou nemocnici. Takovéto šetření vede na JIP, potažmo do krematoria,“ postrašil ještě po pondělní tiskovce, jak je jeho zvykem, pseudolidový manekýn, známý sběratel rudých mikin a "spalovač mrtvol" (vzhledem k jeho zájmu o krematoria) Jan Hamáček.

Pozdvihněte mávátka a na závěr si odrecitujeme naše všelidová pravověrná hesla: Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě! Jsme v tom spolu! Spolu to zvládneme! Vydržme ještě 14 dní!

Pravda je lež... svoboda je otroctví... nevědomost je síla...

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
miro miro

miro miro

24.02.2021 11:23

Tak jsem si přečetl co vlastně děláte, vlastně neděláte nic, nevytvořil jste žádnou hodnotu tudíž ničemu nerozumíte a tohle je největší katastrofa této společností že publikuje nesmysly debilů kteří ničemu nerozumí, nic nevytvořili a jenom blbě kecaj. Situace je vážná a to ne jenom u nás a vlastně nikdo neví co by bylo nejlepší, ale vláda se snaží využít dosavadních znalostí,zkušeností a možností jak lidem pomoci, na rozdíl od chytrolínů z debil-bloku,chcíplého psa,různých komediantů ....ke kterým se řadíte, jenom řvete proti Babišovi ale nikdo z žádným konstruktivním nápadem nepřijde. Věřte že volby znovu vyhraje Babiš, stačí aby pro něj hlasovali důchodci kterým 3x po sobě přidal 900kč+5000kč na rozdil od Kalovska který jim nedal nic a když tak 40kč. Zakončím citátem "rád budu chodit bos zůstane-li má bota ve vaši prde.."


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

23.02.2021 19:40

Denně vdechovat vzduch (CO2), co vydýchávám do roušky, je zdraví škodlivé. V oslabeném organismu bují infekce rychleji. Proto ten neúspěch roušek. Kdo úzkostlivě dodržuje doporučený postup a celý den dýchá do roušky, je k infekci náchylnější. V mém okolí onemocněli covidem téměř všichni, kdo dbali rad hygieniků. Osobně se pohybuji na čerstvém povětří v rekreačních oblastech. Dýchám z plných plic lesní vzduch. Věřím, že je to nejlepší profilaxe. Kdo se uzavře doma a chodí jen do nejbližšího obchodu s respirátorem, ten má deficit kyslíku na okysličení organismu k vyvolání imunity. Tím se stane, že je náchylnější k tomuto onemocnění. ...Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.02.2021 19:32

Bohužel to není sen!Jedná se o snahu co nejvíc šikanovat občany.Ještě žádná opatření,která byla vyhlášena,svůj účel nesplnila.Čísla vydávaná oficiální cestou nelze brát za bernou minci.Jsou nadsazena a na lůžkách v nemocnicích jsou lidé,kteří tam být nemusí.Vláda postavila nemocnici na soukromém pozemku,za který platila miliony.Samozřejmě do kapsy majitele.Potom ji zbourali,aniž jakýmkoliv způsobem zasáhla do léčení.Tak se setkáváme se snahou místo léčení udržení nemoci.A to ze strany oficiálních míst!A tupí občané tohoto státu to podporují.Proto také nic nebudou dělat.Z historie si zvykli,že to vždy vyřídí někdo za ně.


 
 Policie jako hybatel v politice

Policie jako hybatel v politice

Politikům a novinářům dělá hodně starostí nezávislost policie a státního zastupitelství na politických vlivech. Některým to ale vydrží jen tak dlouho, než policie sáhne na jejich lidi, neboť považují za nepatřičné, aby je vůbec obtěžovala prověřováním podezření, že se dopustili nezákonného jednání. Takže když se dostal do potíží místopředseda vlády Jiří Čunek, KDU-ČSL hrozila opuštěním vlády, pokud se její představitel dostane před soud. Vynucená opatření připravila Jiřího Čunka o možnost odnést si z veřejného soudního řízení zprošťující rozsudek. Jeho trestní stíhání bylo zastaveno. Ale vypukla „válka žalobců“, kterou uhasila až ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová zbytečnou, leč úspěšnou stížností pro porušení zákona, na jejímž základě Nejvyšší soud ČR rozhodl, že trestní stíhání Jiřího Čunka bylo od počátku nezákonné. Trestní stíhání bylo tehdy již dávno  nevratně zastaveno. 

Putin dává Bidenovi a Západu lekci za lekcí, ale to světu prospívá

Putin dává Bidenovi a Západu lekci za lekcí, ale to světu prospívá

Ještě nikdy v minulosti se nekonalo setkání představitelů Ruska a USA v tak schizofreničtější situaci než dnes. Zatímco Trump doslova toužil po setkání s Putinem, Joe Biden měl vždy k němu negativní vztah. Kdysi v pozici viceprezidenta Putinovi vyčetl, že nemá duši, jako prezident postoupil o level výš a označil jej za zabijáka. Putin byl v reakcích usměvavý a popřál mu mnoho zdraví a ironicky řekl, že to myslí vážně, když krátce předtím měl Biden výpadky paměti a pády na schůdkách svého letadla.

Odmítala jsem odebírat licence fotovoltaickým elektrárnám „na objednávku“

Odmítala jsem odebírat licence fotovoltaickým elektrárnám „na objednávku“

Institut Aleny Vitáskové z.s. (IAV) ochrana lidských práv a svobod se mimo
jiné zabývá vymahatelnosti práva a spravedlnosti. Ve dnech nedávno
minulých oznámil rezignaci NSZ Pavel Zeman, hlava všech soudních
procesů. Zní to nadneseně, ale skutečným pánem procesu je státní
zástupce. Je to on, kdo bez odpovědnosti obžaluje, nebo neobžaluje. Je
to on, státní zástupce, kdo může občany zastrašovat až psychicky vydírat,
aniž by se mu cokoliv stalo. 

Poslední domácí zprávy

Lidice

Lidice

Je to 79let od lidické tragédie. České Lidice, hornická vesnice nedaleko Kladna, se stala 10. června 1942 výkladní skříní německého...

A znovu do Protektorátu?

A znovu do Protektorátu?

Toto pondělí se německý ministr zahraničí Heiko Maas opravdu odvázal. Sundal si pomyslné rukavičky a otevřeně vyzval Evropskou unii ke zrušení...