• Čtvrtek, 25. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Pane Blatný-běžte už konečně tam, kde slunce nesvítí!!!!
Počet návštěv: 1032

Pane Blatný-běžte už konečně tam, kde slunce nesvítí!!!!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Tak tu máme opět změnu restriktivních opatření kvůli takzvané pandemii která by vůbec nebyla, kdyby ji nepřiživovala média a přihlouplé vlády podvodníků. Je už úsměvné, co dokáže jeden blbec na ministerstvu vymyslet a což teprve celá vláda. To už je doslova a do písmene komiks. Potřebovali bychom daleko více vakcínu blbuvzdornosti, než jedy proti údajnému kovidu.

Od čtvrtka jsou povinné na místech s větší koncentrací lidí respirátory třídy FFP 2, nebo dvě roušky na sobě. Který blbec tohle vymyslel nevím, ale musím uznat, že to bude blb na kvadrát anebo vyčůraný dobytek se zištným záměrem. Proč blb??? Víte ještě nedávno jsem přicházel s respirátory tohoto typu den co den do styku. Tyto respirátory jsou primárně určeny do prostorů s vysokou prašností jako jsou brusírny, řezárny, lakovny, mlýny atp. Nejsou a nikdy nebyly koncipovány na záchyt nějakých bakterií nebo dokonce virů. Tam prostě jejich schopnosti nedosahují a dokonce sami výrobci to na těchto výrobcích písemně deklarovali. Proč nám tedy nyní vládní představitelé tento produkt nutí a ještě pod hrozbou sankcí od policie ve výši 10 tis. Kč??? K tomu si jej musíme kupovat sami, i když si platíme zdravotní pojištění!

    Osobně se domnívám, že je to asi takto. Ještě nedávno k nám létala letadla s takzvanou humanitární pomocí a také vláda přímo nakoupila tisíce tun ochranných prostředků. Sklady jsou přeplněny a je potřeba tento materiál nějakým způsobem udat na trhu, aby z něho byly získány prostředky. Kým a pro koho ponechám na vaší úvaze a myslím, že na to přijdete. Aby byla jistota prodeje, tak se uvedený materiál najednou objevuje v takzvaných protiepidemických opatřeních jakožto nařízení vlády, kdy při jejich nedodržení nebudete vpuštěni do obchodu, do vlaku, autobusu aj. To vše pod kuratelou policie o hrozbou finanční sankce. Tohle už vážení není ochrana veřejného zdraví, ale prachsprosté vydírání.

   Dvě roušky na hubu??? To myslíte vážně pane Blatný??? Jaký to má smysl??? Ani rouška nezabraňuje prostoupení virů do organismu. Tedy jestli jedna nebo dvě je lhostejné. Buďte rádi, že lidé nosí alespoň tu jednu. A jestli mi pane Blatný nevěříte, tak si prosím doma s manželkou udělejte takhle při hezkém večeru zcela jednoduchý pokus. Nejprve však dejte manželce sníst k obědu tak 5 ks vajíček smažených na cibulce. Večer jistě ucítíte výsledek. Při tom hezkém večeru pak dejte manželce na zadek nejprve jednu roušku a ať si flákne. Potom dejte roušky dvě a znovu ať pootevře ventil. Fyzicky ucítíte, jaký má rouška účinek a uznáte, že i prd projde a je mu jedno, zda byly na zadku roušky dvě nebo jedna. S ohledem na vaši bezpečnost a vysoké postavení však nedoporučuji strkat nos moc blízko k výpustnému ventilu-riziko úrazu.

    Není vám ani trochu divné, že restriktivních opatření je stále více a situace je stále jen horší??? Na to je jednoduchý recept. Přestaňte s covidovým byznysem a je po pandemii nahned. Přestaňte hygienikům a zdravotníkům, ale i nemocnicím proplácet ty nehorázné částky za covid, ale plaťte je běžným způsobem. Věřím tomu, že do 14 ti dnů bude epidemie fuč a vrátí se nám zpět ta stará dobrá chřipka i se svými mutacemi. Mám strach snad z jediného a to je, abyste nám pane Blatný nezačal mutovat vy nebo Hamáček, či nedej bože celá vláda. To už by byl opravdu průser.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.02.2021 19:59

V každém případě se jedná pouze o byznys.Za peníze daňových poplatníků se nakoupil nepotřebný materiál a nyní ho bude prodávat soukromý obchodník nám.Vzhledem k tomu,že si ho občané už jednou zaplatili,tak se jedná o nehoráznou loupež!Stát nikomu nikdy nic nedá,aniž by mu to předtím nevzal.Utrácí peníze svých občanů,kteří jsou nuceni platit statisíce státních úředníků a statisíce netahavých,na úkor zdravotnictví,školství a dalších potřebných např.sociálních služeb.Místo toho vyhazuje miliony za nemocnici,která nebyla potřeba a opět se zrušila.Jen se opět jeden soukromý objekt dostal lehce k milionům daňových poplatníků.


 
Francie se začíná bránit islámu

Francie se začíná bránit islámu

Pozdě, řeknete. Ovšem. Ale ještě tak dva roky zpátky bych nevěřila, že Frantíci někdy prohlédnou. Že fakticky najdou koule na to se aspoň krapítek ohradit vůči pomalé, nicméně už poměrně pokročilé islamizaci, která v zemi Galského kohouta probíhá.

 Nechceme aktivistický Ústavní soud

Nechceme aktivistický Ústavní soud

Ústavní soud České republiky začíná přitahovat stále větší pozornost. Už to je podivná okolnost, příliš nesvědčící konzervativní pověsti, kterou by měla být nejvyšší ústavní instituce proslulá.

Poslední domácí zprávy