• Neděle, 13. červen 2021
  • Svátek má Rukojmí Antonín

Pane Blatný-běžte už konečně tam, kde slunce nesvítí!!!!
Počet návštěv: 1977

Pane Blatný-běžte už konečně tam, kde slunce nesvítí!!!!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Tak tu máme opět změnu restriktivních opatření kvůli takzvané pandemii která by vůbec nebyla, kdyby ji nepřiživovala média a přihlouplé vlády podvodníků. Je už úsměvné, co dokáže jeden blbec na ministerstvu vymyslet a což teprve celá vláda. To už je doslova a do písmene komiks. Potřebovali bychom daleko více vakcínu blbuvzdornosti, než jedy proti údajnému kovidu.

Od čtvrtka jsou povinné na místech s větší koncentrací lidí respirátory třídy FFP 2, nebo dvě roušky na sobě. Který blbec tohle vymyslel nevím, ale musím uznat, že to bude blb na kvadrát anebo vyčůraný dobytek se zištným záměrem. Proč blb??? Víte ještě nedávno jsem přicházel s respirátory tohoto typu den co den do styku. Tyto respirátory jsou primárně určeny do prostorů s vysokou prašností jako jsou brusírny, řezárny, lakovny, mlýny atp. Nejsou a nikdy nebyly koncipovány na záchyt nějakých bakterií nebo dokonce virů. Tam prostě jejich schopnosti nedosahují a dokonce sami výrobci to na těchto výrobcích písemně deklarovali. Proč nám tedy nyní vládní představitelé tento produkt nutí a ještě pod hrozbou sankcí od policie ve výši 10 tis. Kč??? K tomu si jej musíme kupovat sami, i když si platíme zdravotní pojištění!

    Osobně se domnívám, že je to asi takto. Ještě nedávno k nám létala letadla s takzvanou humanitární pomocí a také vláda přímo nakoupila tisíce tun ochranných prostředků. Sklady jsou přeplněny a je potřeba tento materiál nějakým způsobem udat na trhu, aby z něho byly získány prostředky. Kým a pro koho ponechám na vaší úvaze a myslím, že na to přijdete. Aby byla jistota prodeje, tak se uvedený materiál najednou objevuje v takzvaných protiepidemických opatřeních jakožto nařízení vlády, kdy při jejich nedodržení nebudete vpuštěni do obchodu, do vlaku, autobusu aj. To vše pod kuratelou policie o hrozbou finanční sankce. Tohle už vážení není ochrana veřejného zdraví, ale prachsprosté vydírání.

   Dvě roušky na hubu??? To myslíte vážně pane Blatný??? Jaký to má smysl??? Ani rouška nezabraňuje prostoupení virů do organismu. Tedy jestli jedna nebo dvě je lhostejné. Buďte rádi, že lidé nosí alespoň tu jednu. A jestli mi pane Blatný nevěříte, tak si prosím doma s manželkou udělejte takhle při hezkém večeru zcela jednoduchý pokus. Nejprve však dejte manželce sníst k obědu tak 5 ks vajíček smažených na cibulce. Večer jistě ucítíte výsledek. Při tom hezkém večeru pak dejte manželce na zadek nejprve jednu roušku a ať si flákne. Potom dejte roušky dvě a znovu ať pootevře ventil. Fyzicky ucítíte, jaký má rouška účinek a uznáte, že i prd projde a je mu jedno, zda byly na zadku roušky dvě nebo jedna. S ohledem na vaši bezpečnost a vysoké postavení však nedoporučuji strkat nos moc blízko k výpustnému ventilu-riziko úrazu.

    Není vám ani trochu divné, že restriktivních opatření je stále více a situace je stále jen horší??? Na to je jednoduchý recept. Přestaňte s covidovým byznysem a je po pandemii nahned. Přestaňte hygienikům a zdravotníkům, ale i nemocnicím proplácet ty nehorázné částky za covid, ale plaťte je běžným způsobem. Věřím tomu, že do 14 ti dnů bude epidemie fuč a vrátí se nám zpět ta stará dobrá chřipka i se svými mutacemi. Mám strach snad z jediného a to je, abyste nám pane Blatný nezačal mutovat vy nebo Hamáček, či nedej bože celá vláda. To už by byl opravdu průser.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.02.2021 19:59

V každém případě se jedná pouze o byznys.Za peníze daňových poplatníků se nakoupil nepotřebný materiál a nyní ho bude prodávat soukromý obchodník nám.Vzhledem k tomu,že si ho občané už jednou zaplatili,tak se jedná o nehoráznou loupež!Stát nikomu nikdy nic nedá,aniž by mu to předtím nevzal.Utrácí peníze svých občanů,kteří jsou nuceni platit statisíce státních úředníků a statisíce netahavých,na úkor zdravotnictví,školství a dalších potřebných např.sociálních služeb.Místo toho vyhazuje miliony za nemocnici,která nebyla potřeba a opět se zrušila.Jen se opět jeden soukromý objekt dostal lehce k milionům daňových poplatníků.


 
 Policie jako hybatel v politice

Policie jako hybatel v politice

Politikům a novinářům dělá hodně starostí nezávislost policie a státního zastupitelství na politických vlivech. Některým to ale vydrží jen tak dlouho, než policie sáhne na jejich lidi, neboť považují za nepatřičné, aby je vůbec obtěžovala prověřováním podezření, že se dopustili nezákonného jednání. Takže když se dostal do potíží místopředseda vlády Jiří Čunek, KDU-ČSL hrozila opuštěním vlády, pokud se její představitel dostane před soud. Vynucená opatření připravila Jiřího Čunka o možnost odnést si z veřejného soudního řízení zprošťující rozsudek. Jeho trestní stíhání bylo zastaveno. Ale vypukla „válka žalobců“, kterou uhasila až ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová zbytečnou, leč úspěšnou stížností pro porušení zákona, na jejímž základě Nejvyšší soud ČR rozhodl, že trestní stíhání Jiřího Čunka bylo od počátku nezákonné. Trestní stíhání bylo tehdy již dávno  nevratně zastaveno. 

Putin dává Bidenovi a Západu lekci za lekcí, ale to světu prospívá

Putin dává Bidenovi a Západu lekci za lekcí, ale to světu prospívá

Ještě nikdy v minulosti se nekonalo setkání představitelů Ruska a USA v tak schizofreničtější situaci než dnes. Zatímco Trump doslova toužil po setkání s Putinem, Joe Biden měl vždy k němu negativní vztah. Kdysi v pozici viceprezidenta Putinovi vyčetl, že nemá duši, jako prezident postoupil o level výš a označil jej za zabijáka. Putin byl v reakcích usměvavý a popřál mu mnoho zdraví a ironicky řekl, že to myslí vážně, když krátce předtím měl Biden výpadky paměti a pády na schůdkách svého letadla.

Odmítala jsem odebírat licence fotovoltaickým elektrárnám „na objednávku“

Odmítala jsem odebírat licence fotovoltaickým elektrárnám „na objednávku“

Institut Aleny Vitáskové z.s. (IAV) ochrana lidských práv a svobod se mimo
jiné zabývá vymahatelnosti práva a spravedlnosti. Ve dnech nedávno
minulých oznámil rezignaci NSZ Pavel Zeman, hlava všech soudních
procesů. Zní to nadneseně, ale skutečným pánem procesu je státní
zástupce. Je to on, kdo bez odpovědnosti obžaluje, nebo neobžaluje. Je
to on, státní zástupce, kdo může občany zastrašovat až psychicky vydírat,
aniž by se mu cokoliv stalo. 

Poslední domácí zprávy

Lidice

Lidice

Je to 79let od lidické tragédie. České Lidice, hornická vesnice nedaleko Kladna, se stala 10. června 1942 výkladní skříní německého...

A znovu do Protektorátu?

A znovu do Protektorátu?

Toto pondělí se německý ministr zahraničí Heiko Maas opravdu odvázal. Sundal si pomyslné rukavičky a otevřeně vyzval Evropskou unii ke zrušení...