• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Koronavirus v ZOO. Nenosila zvířata 2 roušky, byla lyžovat v Itálii či po 21:00 v knajpě?
Počet návštěv: 1539

Koronavirus v ZOO. Nenosila zvířata 2 roušky, byla lyžovat v Itálii či po 21:00 v knajpě?

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Vycházela snad nakažená gorila po 21:00 ven? Byla lyžovat? Sáňkovat na Petříně? Nenosila 2 až nekonečno rouške? Údajná nákaza covidem zvířat v pražské ZOO jen dokládá, že karantény jsou z hlediska zamezení šíření viru k ničemu.  

Nedodržovat totalitní vládní restrikce v době stanného práva se zkrátka nevyplácí! A pocítila to i zvířata v ZOO. Nakažený gorilí samec Richard je zřejmě malý živnostník, který má na černo otevřené papírnictví, jezdí na lyže do Itálie, sáňkuje na Petříně, chodí do ilegálních hospod s Prymulou a Faltýnkem, na fotbal s ředitelem ČT Dvořákem, rovněž Prymulou, kancléřem Mynářem, Alexandrem Vondrou a spol., vychází ven po 21. hodině, vyhýbá se povinné karanténě jako Babiš a hlavně(!) nedezinfikuje si ruce, nedodržuje rozestupy a nenosí rouške (tedy dvě až nekonečno) nebo respirátore FFP2, zejména v autě, v přírodě a u vánočního stromečku. A určitě je to popírač, který koná ještě další ilegality po vzoru výše řečených a dalších papalášů.

Údajné nakažení PR covidem zvířat v pražské ZOO tak jen dokládá, že jakékoliv karantény jsou z hlediska zamezení šíření viru k ničemu. Ba naopak z hlediska psychického (stres, sebevraždy...), ale i fyzického zdraví (nedostatek pohybu, obezita, kardiovaskulární choroby...) jsou prokazatelně kontraproduktivní.

Dodržování 3R vymýtilo chřipku, ale nedodržováním 3R si můžeme za PR covid
Jaký lepší příklad (nefunkčnosti) karantény chceme, než v kleci izolovanou gorilu a další zvířata v měsíce zavřené ZOO, kdy přicházejí do kontaktu s omezeným počtem (hádám jednotek) chovatelů. Karantény Svědků Covidových po celém světě mají trochu jiný důvod, než zamezení šíření PR viru, který zcela vymýtil chřipku (která je prakticky na hodnotě nula). Ano někdo pravověrně uvědomělý a najednou kvazi zodpovědný namítne, že chřipka poklesla/zmizela tím, že máme 3R.

Zajímavé, že ty stejné 3R už ale podle kvazi expertů a kvazi politiků všeho druhu lidi nedodržují, a - sic chřipku vyhubily! - když dojde na onu děsivou pandemii, která reálně nikdy nebyla ani epidemií (protože pro epidemii je v ČR stanoveno 1600-1800 nakažených na 100 tisíc lidí).

Jak současné ministerstvo strachu a smrti označující se za ministerstvo zdravotnictví uměle vytváří hospitalizované i zemřelé s COVID-19, šíří paniku a buduje "pandemii" ?

Dalším bodem na pováženou je ono samotné testování zvířat. Zřejmě tunelování ČR skrze testování lidí nestačí, a tak je třeba kapsy a podbradky Prymulů, Hamáčků, Blatných a Babišů plnit testováním zvířat. Doporučil bych mimochodem henty motýle nebo mravence. To bude vývar panečku!

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.02.2021 19:36

Místo karantény je třeba přejít k tvrdým prohlídkám bankovních kont lidí typu Prymula,Blatný,Hamáček,Babiš a dalších,jako jsou ty osobnosti,které podepsali Chartu 2021.To bude mít vyšší účinek,než nynější opatření.Pokud by se do statistik nezapočítávaly úmrtí z dopravních nehod,lidí,kteří zemřeli na rakovinu a podobných nemocí,tak by ta čísla byla podstatně jiná.Jenže by na tom nevydělávali(nenakradli) ony osoby,co nás častují ohromujícími čísly úmrtí covidem.Pomoc od Německa nebrat,už mnohokrát nám během historie pomáhali a vždy to pro nás dopadlo špatně.Ta poslední pomoc 1939-1945 nás stála 360 000 životů protektorátních občanů.Nynější pomoc nás bude stát živení 800 000-1mil.černochů,co sice neumí číst a ani psát,ale jsou to samí doktoři,inženýři a vynálezci.Vlastně vynálezci jsou.Vynalezli způsob,jak se dobře živit na úkor druhých,které jdou vyžírat.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

26.02.2021 19:00

Zdravotní zařízení každoročně zvládla chřikovou epidemii. Jednalo se o milion našich obyvatel, kteří vyhledali lékařskou pomoc. Nemocní se vystřídali v krátké době od konce ledna do února. Vše lékaři zvládli. Pohotovostní služba zasahovala v domácnostech, mnozí z nemocných měli zdravotní následky tohoto závažného onemocnění, jako jsou zápal plic a srdeční aritmie. Rok co rok umíralo na běžnou chřipku na 2.000 osob a dalším tisícům způsobila celoživotní zdravotní následky. Při těžších formách mutací chřipky umíraly tisíce lidí. V nemocnicích, na infekčních odděleních, byly přistaveny lůžka na chodbách. (Např. r. 2009). Po dobu nezbytně nutnou byly zakázány návštěvy. S chřipkovou epidemií, chcete-li pandemií, se každoročně počítalo a zdravotnický systém byl na tuto situaci připraven. Nikdo z milionu marodů nezůstal ve štychu, na všechny přišla řada. Vše se promptně řešilo. Byl utvořen krizový štáb. Lidské kontakty, zásobování, běžely jako na drátkách, bez problému. Chřipka dnes zcela vyklidila pole novému viru. Milion pacientů, kteří si každoročně onemocněním prošli, zcela zmizelo. Nezůstal jediný. Na jejich místo nastoupili ti covidoví, a to zhruba ve stejném počtu. A najednou nic nefunguje. To, na co byl náš systém nastaven a dokázal to bez větších problémů rok co rok zvládat, najednou selhalo. Logicky pacienti s chřipkou byli vystřídáni těmi s koronavirem. Poměr nakažených zůstává stejný, jenom zdravotnictví kolabuje. Jak je to možné...? Dříve byl ošetřen milionový dav v průběhu několika týdnů, dnes stejně početný dav za dlouhé období jedenácti měsíců je v ohrožení. Protože neexistuje na tento stav logická odpověď, má ve skutečnosti současný kolaps a vyhlašování nouzových stavů jiný důvod. To je zcela jisté. Nemusíme se chytat konspiračních teorií, stačí vycházet z faktu, že po desítky let bylo připaveno zdravotnictví na milion pacientů s mnohdy těžkým průběhem chřipky, ale dnes není schopno tentýž počet nemocných zvládnout zvláště, když chřipka zcela vyklidila těm covidovým pole. Samozřejmě, že jde o podvod a úmyslnou manipulaci s důvěřivými občany. ....Mějte se hezky.


 
Pepa Jozef

Pepa Jozef

26.02.2021 17:46

https://aeronet.cz/news/sona-pekova-potvrdila-ze-nekdo-vyrabi-umele-laboratorni-kmeny-sars-cov-x-a-vypousti-je-obrazne-receno-jako-z-jeskyne-kterou-je-potreba-najit-a-zavrit-biolozka-znovu-potvrdila-ze-virus-se-nechova/


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...