• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Babiš pláče...nic nepochopil
Počet návštěv: 924

Babiš pláče...nic nepochopil

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Babiš pláče a volá po aktivní účasti lidí – stejně jako loni na jaře. Vůbec nepochopil, že situace je jiná. Lidé už mají dost informací a vlastních zkušeností, aby se v problematice pandemie orientovali.

Už toho mají dost. Proč se nenasadí levné léky, které prokazatelně fungují? Proč se neposuzují zkušenosti zemí s restrikcemi a bez restrikcí? Proč nikdo neřeší zanedbání primární péče, které má bezpochyby vliv na množství lidí v nemocnicích? Proč to nikdo neřeší? Fakt tomu pomůže, že lidi nebudou moct jet na své vlastní chaty a nebudou moct dětem koupit boty? A fakt jsou roušky tak kouzelné, že zastaví vir??? Jak je tedy možné, že v zemích, kde roušky nejsou povinné, má průběh epidemie mírnější průběh? Samé otázky…

Vrcholem absurdity tlačené vládou je jejich apel na to, aby byla zavřená dětská hřiště. A co tedy budeme s těmi dětmi dělat? Pošleme je Babišovi na Čapí hnízdo?

Osobně si myslím, že by pandemie skončila, kdyby všichni státní zaměstnanci měli snížené platy na hodnotu 60 %. Stejně jako maminky, které budou muset zůstat doma po zavření školek. To by bylo spravedlivé. A o tu spravedlnost přece naší vládě jde! Vysvětluje tak zavření dětských obuví a dětských oděvů.

Když spravedlnost, tak pro všechny!

P.S.: A chodit venku v respirátorech, z kterých se uvolňuje všelijaký bordel, je velká chuťovka – zvláště pro seniory. Tohle opravdu “ozdraví” celou společnost.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.03.2021 20:06

Pane miro miro,já s Vámi víceméně souhlasím.Jenže jsem byl rozvedený otec se dvěma dětmi a vím velice dobře,že nejde vše podle potřeby.Bylo to za komoušů a obchody nikdy zavřené nebyly.Dnes je "dětem" 52 a 46 let a opravdu nemohli boty nosit jeden po druhém.To lze asi u oblečení,ale boty skutečně ne.Máte pravdu,internetové obchody dovezou,ale také si něco účtují.Je to dáno špatnou strukturou lidí v produktivním věku.Máme cca 10 milionů obyvatel a z toho je asi 2 miliony úředníků,tedy parazitů na druhých.Hodnoty vytváří manuálně pracující a technická inteligence.A těch je zhruba 3,5 milionu.A ti musí uživit 7,5 milionů ostatních,ale to je včetně dětí a důchodců,kteří živili ty,co jim dnes nadávají.Politika je vůbec mimo chápání člověka,ale je v souladu s chápáním parazitů!


 
miro miro

miro miro

01.03.2021 17:20

Pane Matějovský, s těmi dětmi já vím není to jednoduché "malé dětí mala starost,velké děti velká starost",ale domnívám se že je to nicotný problém, řešil bych spíše uzavření montoven obsazených cizinci,nevím proč musíme podporovat cizí kapitál,aby si zvýšili zisky a zbavily se problémů doma nemoci,kriminalita..... tak jsme jim na úrodné půdě dovolili postavit obludné hangáre,myslím že teras nastala doba na drastické snížení úředníků,zrušení senátu,neziskovek,pracovních agentur..... Stoji za povšimnutí i naše armádní mise v zahraničí, tady tečou obrovské prachy a určitě je těch parazitujících institucí hodně. A co se týče inter.obchodu, tak já mám dobré zkušeností-dovezou vám to domu za dobrou cenu a nemusíte nikam jezdit. Samozřejmě finančně nejsme na tom všichni stejně, ale to je kapitalismus a myslím si že na tom nejsme tak špatně což vydám při nákupech. Vím peníze nejsou všechno, ale bez nich se žije špatně.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.02.2021 19:50

Nelze všechno házet na Babiše.Ten rozhoduje podle poradců a ti jsou těmi,kdo určuje povinnosti občanů.Opatření jsou k ničemu a když Babiš zavře na radu Hamáčka fabriky,kde se nejvíce lidi nakazí,tak ho všichni,co mu dnes nadávají,budou pronásledovat.Hlavním problémem jsou zavřené obchody.Jinak nemáte pravdu,miro miro.Na internetu nakupují pouze zoufalci,protože boty si musíte vyzkoušet.Ani mezi sourozenci nemáte všechny děti stejné.1 starší sestra a dva mladší bratři.Budou snad nosit dívčí halenky,sukénky a botičky,které jsou pro dívky růžové vhodné a pro chlapce to znamená ponížení,za které nemůže?Budete se asi divit,ale je to 90% dětí školního věku,které mají Vámi obhajovaný způsob za nemožný.Vše je individální,i nožičky dětí a nelze jim všem dát staré boty.Já sice ceny dětské obuvi neznám,ale k botičkám za 200Kč připlatíte ještě dalsích 130Kč za dopravu.A každé dítě potřebuje boty v jiný čas,to nejde naplánovat.Takže pro tři děti boty po 200Kč a k tomu ještě dalších 390Kč za dopravu.Myslíte si,že si to mohou v současnosti lidé dovolit?Zmiňované ceny jsou plácnutí,ale ten systém je stejný.


 
Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Pracovní skupina Pirátské strany přišla s návrhem OBROVSKÉHO zdražení daně z nemovitosti. V návrhu se píše: "Zdanění nemovitostí může přinést stovky miliard korun ročně a zlepšit dostupnost cen nemovitostí k bydlení. Efektivní zdanění nemovitostí v USA se pohybuje mezi 0,3- 2,21 % a v EU 0,05 – 1.93 % z ceny z nemovitosti.

Poslední domácí zprávy