• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Okolo Češsko-Slovenska se rozšiřuje prostor svobody
Počet návštěv: 884

Okolo Češsko-Slovenska se rozšiřuje prostor svobody

Ladislav Větvička Článek od Ladislav Větvička

Zatimco u nas v Češsko-Slovensku zločinci testuju, co všecko lid vydrži a zkušaju, jak daleko až možu zajit, okolo nas se rozšiřuje prostor svobody.  

Neni divu, že se jedna o slovanske země, kere jako prvni pochopily zločinecku podstatu nadnarodniho řizeni světa. Samozřejmě, že za to budu brzy potrestane, ale aji snaha o osvobozeni se počita. Bělorusko, kere od počatku nerespektovalo dyktat WHO, už prvni trest dostalo v podobě financovani protivladnich aktyvit a v tym se bude samozřejmě pokračovat (...že je v Bělorusku politycka nesvoboda a že plešaty traktorysta je pitomec, kery měl už davno předat moc jinemu šaškovi, to je jasne, o tym fčil nebudeme dyskutovat).

Ukrajina uvolnila všecky protilidove restrykce před pulměsicem a Polsko pod tlakem lidovych demonstraci a okupačnich stavek kruhovych objezdu, kličovych křižovatek a statnich uřadu zrobilo před paru dňama totež. Vlada sice naoko zavřela hranice pro česko-slovenske občany, ale to nam, synkum, keři na byvale pruske hranici znaju každy šuter, nemože zabranit překročit tu blbu čaru na mapě a nadechnut se svobodneho vzduchu.

Ladislav Větvička
Ladislav Větvička je svéráznou postavou ostravského regionu. Jeho svébytné texty, kresby, fotografie, hudba, divadelní, filmové scénáře a další a další aktivity si již více než dvacet let nacházejí své fanoušky nejen v Ostravě, ale i v celé České republice a okolních zemích, speciálně v Polsku a na Slovensku. Možná je to dáno tím, že jak říká - v každém Ostravákovi je kus Slováka, Poláka, Prajzáka, Moraváka a možná i kousek Čecha. Veřejnosti je znám převážně jako trojnásobný zlatý bloger roku a autor aktuálních postřehů a blogů na serveru iDNES a jako autor čtyř knih - "Ostravaci sobě", "Mamulovy děti", „Tajemství bohatých Ostravaku“ a „Osudové setkání 1913“. Ve svém díle využívá lašského dialektu a slangu, ale neomezuje se jen na dění v ostravském regionu. Právě naopak. Ostrava je pro něj domovským místem. Místem, odkud čerpá svůj sarkasmus a černý humor a vyráží na spanilé jízdy po zemích českých i daleko za obzor střední Evropy, aby vám o nich s humorem sobě vlastním povyprávěl na stránkách svého blogu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.03.2021 19:31

Nějak se v článku opomnělo Rakousko,které restrikce zrušilo,protože neměly takový účinek,jak se předpokládalo.Ale chápu,že ze Slezska je do Rakouska poněkud daleko.Navíc je bližší košile než kabát.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

03.03.2021 19:03

Což o to, kdyby jen to stanné právo! To by byla brnkačka! Ale navíc se přemnožili dobroserové, co likvidují kvůli našemu zdraví elektrárny a zároveň chtějí, abychom se zelektrizovali v neuhasitelných limuzínách. Čím méně elektráren, o to více elektromobilů. Navíc bílá rasa musí zmizet z tohoto světa. To abychom tu nepřekáželi těm pestrobarevným. Vše je skvěle vymyšleno geniálními strůjci zázraku převtělení. Ten, kdo si myslí, že bez elektráren nepojedou elektromobily, je nepřítelem NWO. S ním se nikdo z padesáti pestrobarevných pohlaví nebude bavit. Naslouchat podivínovi, který tvrdí, že bez proudu nebudou funkční elektromobily, už nikdo nebude. ....Mějte se hezky.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy