• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Zdravím tě, milej Jane Hrušínskej,
Počet návštěv: 1447

Zdravím tě, milej Jane Hrušínskej,

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

ani mě nepřekvapuje, že máš k ruské vakcíně Sputnik V takovej osobní, negativistickej vztah. Chci tě jen vo něco poprosit, až budeš ten sajrajt vylejvat do kanálu, dej pozor, aby ho neucpal. Von by se totiž potom mohl rozlejt do okolí a protože jde vyloženě kdož ví vo jakej sajrat, nikdo neví, co by to potom mohlo způsobit, že jo? Hlavně nezapomeň zavřít poklop kanálu, až ten ruskej sajrat do něj vyleješ a vem si taky rukavice a respirátor, jeden nikdy neví!

Jo a prosím tě, pokud se necháš vočkovat těma suprovejma vakcínama vod Pfaizera nebo BioNTech, tak si nechej vystavit potvrzení o účelovosti a nezávadnosti vakcíny. Von si někdo plete tyto vakcíny za vagíny, tak abys náhodu nenarazil! To by asi byl strašněj malér, kdyby ti dali vagínu a ne vakcín!? Co by ti na to asi řekla žena, že? Jo a taky si uprav životní pojistku, páč voni výrobci od Pfaizera a BioNTech, ale i Moderny údajně nenesou zodpovědnost za případné vedlejší negativní účinky, které můžou také končit vodchodem na onen svět! Fakt, nekecám, maj to potvrzené ňákým soudním orgánem a vím o čem mluvím! Tak jen doufám, že jsem tě nevylekala, aby ses snad se nerozmyslel, a nechal si nakonec píchnout ten ruskejt sajrat, i když je prý zcela bezpečnej a vysoce účinnej. To bys mě ale fakt nasr...

A pokud jde vo ty naše Dukovany, máš pravdu, kdo by zabránil dalším katastrofám typu Černobyl, při hazardování vlády a Hradu s ruskou dostavbou jaderné elektrárny v Dukovanech? Ještě nám sem nalezou a budou nám ditkovat, komu prodávat elektřinu, to by tak ještě scházelo, že jo? Jenom jaksi nevím, kde bereš tu jistotu, že by k Černobylu nedošlo třeba s americkou elektrárnou? Vony ty ruské elektrárny jsou různě po světě a bouchnul jen ten Černobyl, tak ti fakt nevím! Já bych to nechala postavit Papuáncama, ta jejich elektrárna z lián a bambusu by určitě nebouchla!

Jinak ti rozhodně nechci radit, ani zrazovat vod tvejch pragmatickejch záměrů, ale napsat jsem ti to musela. Jo a děkovat mi taky nemusíš, jsem ráda, že ti mohu bejt v něčem trochu nápomocna! Tak hlavně se chraň před tou ruskou vagínou, tedy chci říct vakcínou a přeji ti, ať máš zase brzo divadlo narvané těma několika věrnejch diváků, co snad přežili ten koronavirus. Bylo by dost špatný, kdyby ti divadlo nefungovalo z důvodů úmrtí většiny tvejch věrnejch návštěvníků! A taky, z čeho bys žil, že jo, páč by si přišel o dotace! Nebo, abys, nedej bože, nakonec nemusel jít na pracák a dělat rukama, no to by tě už asi zabilo!

No nic, dost negativních řečiček, všechno dobře dopadne a když ne, tak máš smůlu a my taky.

PS: Hele Jene, myslím si ale, že se zbytečně čílíš, pár lidí si tě sice rádi poslechnou nebo přečtou, ale Babiše ani Zemana tím nepředěláš. Buď vytrvalej a počkej, až se ujme vlády pan profesor Drahoš a v čele vlády bude nepřekonatelný Bartoš s dredama. To teprve uvidíš, jak si nás svět bude vážit, možná nám polezou i do zádele. Tomu říkám úspěch! Fakt bych se těma dnešníma prkotinama nezatěžovala, zatím hrej maňásky, třeba někdo z tvejch věrnejch diváků se přijde rád podívat, třeba pustí i ňákou tu korunu, když už nemáš ty dotace!

S přátelským pozdravem

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.03.2021 19:20

Jan Hrušínský je pouze omezenec.Plácá nesmysly a vůbec nepřemýšlí.Může si podat ruku s Lipoldem a Šafrem.To jsou stejně hloupí fanatici,jako je on.Nikdo ho nenutí,aby použil Sputnik V.Klidně si může počkat,až předběhne potřebné a bude se nechat očkovat tou se správným politickým zaměřením.Je to jenom hlupák,který se potřebuje zviditelnit.Ona už většina lidí o něm neví.Nebo se považuje za ředitele zeměkoule?Jenom papouškuje Lipolda a Šafra.Sám nic nevymyslí.


 
Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Pracovní skupina Pirátské strany přišla s návrhem OBROVSKÉHO zdražení daně z nemovitosti. V návrhu se píše: "Zdanění nemovitostí může přinést stovky miliard korun ročně a zlepšit dostupnost cen nemovitostí k bydlení. Efektivní zdanění nemovitostí v USA se pohybuje mezi 0,3- 2,21 % a v EU 0,05 – 1.93 % z ceny z nemovitosti.

Poslední domácí zprávy