• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Trikolóra, Svobodní a Soukromníci společně.
Počet návštěv: 753

Trikolóra, Svobodní a Soukromníci společně.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Jak oznámil Václav Klaus ml. na facebooku, půjdou tři pravicové strany do voleb se společnou kandidátkou. Lákají k sobě i další podobné strany (straničky), aby nepropadly hlasy pravicových voličů.

Po anarcho-liberální koalici Pirátů + STAN,

po unijní a korporátně-sudetoněmecké koalici ODS + TOP 09 + KDU-ČSL,

po v současné době domlouvané progresivisticko-inkluzivně-oteplovací koalici ČSSD + Zelení

se objevuje další subjekt, spojující určité spektrum podobně zaměřených stran a voličů (na kapitalismus 19. století), který se chystá na volby.

A co levice, respektive autentická vlastenecká levice?

KSČM se potácí na pokraji rozštěpení a zatím není jasné, kdy svou obrodu a konsolidaci dokončí.

Drobné národně a vlastenecky orientované stranospolky nemají dost členů, peněz, energie ani času na propagaci svých vlastních programů, natož na sjednocení. Osobní animozity malých napoleonů jsou dlouhodobou překážkou jakékoliv dohody.

Okamurova SPD má plno řečí, ale spolupráci s jakýmkoliv sobě podobným subjektem dlouhodobě odmítá, o místech na kandidátce ani nemluvě.

Dočkáme se do prázdnin nejen konce kovidové šaškárny, ale také sjednocení vlastenecké levice?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.03.2021 19:41

Co je to levice a co je to pravice?Mezi partajemi v podstatě rozdíl není.Jejich šéfové sní o výnosných korytech a o nic jiného jim nejde.Nakonec o nic nejde,jen o budoucnost občanů tohoto státu.Všechny partaje mají ve svém tajném programu likvidaci státnosti a podřízení se Berlínu,který poroučí přes byrokraty v Bruseli.Trikolora,Svobodní a Soukromníci nemají žádno významnou osobnost.V.Klaus ml. jí není,protože mu chybí schopnost rychlé reakce jen na slova.Zkrátka neumí mluvit spatra,jen to musí mít předem připraveno.A o jiných nevím.Těžko se dostanou do parlamentu,ale možná dosáhnou na povolební dotace od daňových poplatníků.


 
Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Pracovní skupina Pirátské strany přišla s návrhem OBROVSKÉHO zdražení daně z nemovitosti. V návrhu se píše: "Zdanění nemovitostí může přinést stovky miliard korun ročně a zlepšit dostupnost cen nemovitostí k bydlení. Efektivní zdanění nemovitostí v USA se pohybuje mezi 0,3- 2,21 % a v EU 0,05 – 1.93 % z ceny z nemovitosti.

Poslední domácí zprávy