• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Trikolóra, Svobodní a Soukromníci společně.
Počet návštěv: 1269

Trikolóra, Svobodní a Soukromníci společně.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Jak oznámil Václav Klaus ml. na facebooku, půjdou tři pravicové strany do voleb se společnou kandidátkou. Lákají k sobě i další podobné strany (straničky), aby nepropadly hlasy pravicových voličů.

Po anarcho-liberální koalici Pirátů + STAN,

po unijní a korporátně-sudetoněmecké koalici ODS + TOP 09 + KDU-ČSL,

po v současné době domlouvané progresivisticko-inkluzivně-oteplovací koalici ČSSD + Zelení

se objevuje další subjekt, spojující určité spektrum podobně zaměřených stran a voličů (na kapitalismus 19. století), který se chystá na volby.

A co levice, respektive autentická vlastenecká levice?

KSČM se potácí na pokraji rozštěpení a zatím není jasné, kdy svou obrodu a konsolidaci dokončí.

Drobné národně a vlastenecky orientované stranospolky nemají dost členů, peněz, energie ani času na propagaci svých vlastních programů, natož na sjednocení. Osobní animozity malých napoleonů jsou dlouhodobou překážkou jakékoliv dohody.

Okamurova SPD má plno řečí, ale spolupráci s jakýmkoliv sobě podobným subjektem dlouhodobě odmítá, o místech na kandidátce ani nemluvě.

Dočkáme se do prázdnin nejen konce kovidové šaškárny, ale také sjednocení vlastenecké levice?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.03.2021 19:41

Co je to levice a co je to pravice?Mezi partajemi v podstatě rozdíl není.Jejich šéfové sní o výnosných korytech a o nic jiného jim nejde.Nakonec o nic nejde,jen o budoucnost občanů tohoto státu.Všechny partaje mají ve svém tajném programu likvidaci státnosti a podřízení se Berlínu,který poroučí přes byrokraty v Bruseli.Trikolora,Svobodní a Soukromníci nemají žádno významnou osobnost.V.Klaus ml. jí není,protože mu chybí schopnost rychlé reakce jen na slova.Zkrátka neumí mluvit spatra,jen to musí mít předem připraveno.A o jiných nevím.Těžko se dostanou do parlamentu,ale možná dosáhnou na povolební dotace od daňových poplatníků.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...