• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Informace IAV dne 7. 3. 2021  Ochrana a podpora základních lidských práv a svobod
Počet návštěv: 812

Informace IAV dne 7. 3. 2021 Ochrana a podpora základních lidských práv a svobod

Alena  Vitásková Článek od Alena Vitásková

• IAV (ochrana lidských práv a svobod) se připojil k významným osobnostem, jež se angažují za osvobození Juliana Assage. Signovali jsme dopis požadující jeho osvobození. Připojili jsme se k návrhu na udělení Nobelovy ceny. 

• IAV dlouhodobě spolupracuje s Nadačním fondem Pravda o vodě – Ing. Radkem Novotným. Cílem je navrácení „vody“ do rukou státu – občanů. Úprava legislativy a s tím související zajištění investic do této oblasti. Nikoliv zdražováním pro občany, ale zastavením odtékání miliard korun do zahraničí. Informace naleznete www.pravdaovode.cz

• IAV se stal petentem petice „Pravda o vodě“, kterou podpořilo více než třicet tři tisíc občanů požadujících nápravu. Slyšení v Senátu bylo kvůli pandemii odloženo. Více na www.institut-av.eu

• IAV přispěl k zrušení trestu pro dlouhodobě vážně nemocného vězně KK. Celý průběh: Nejdříve přerušení trestu z důvodu závažné operace, po operaci opět nástup výkonu trestu. Připojili jsme se k žádosti o ukončení trestu z vážných zdravotních důvodů. Soud žádosti vyhověl a zbytek trestu byl odpuštěn. Od rodiny KK jsme obdrželi děkovný dopis. Více na www.institut-av.eu

• IAV informoval ministryni spravedlnosti Benešovou o (ne) činnosti státního zástupce Bareše, nechvalně známého dozorujícího státního zástupce nejen v kauze otravy řeky Bečvy. Celou korespondenci vč. nápravných opatření ministryně naleznete na www.institut-av.eu (Kdo zametá stopy zločinu na řece Bečvě?)

Ing. Alena Vitásková v.r. – předsedkyně spolku

Alena Vitásková
Nositelka státního vyznamenání prezidenta republiky za zásluhy o stát

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.03.2021 19:29

Když Klaus likvidoval ekonomiku a prodával podniky do zahraničních rukou,tak nikdo neprotestoval.Proto už desetiletí odchází do zahraničí miliardy,které jsou potřebné u nás.Co vyvedl onen dlouhodobě nemocný vězeň KK?Proč se angažujete v takových věcech?On je těžce nemocný,jako Janeček a pojede také lyžovat do Alp?Ve vězení je pro nějakou trestnou činnost,kterou spáchal a má tam stejnou zdravotní péči a možná lepší,než ti,co normálně pracují.Jinak informovat o způsobu vykonávání povinností nějakého státního zástupce je zbytečné.Nikdy se žádná náprava nekonala.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...