• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

    Muselo skutečně tolik lidí zemřít s covidem a na covid??
Počet návštěv: 1344

Muselo skutečně tolik lidí zemřít s covidem a na covid??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Naši dědové vybudovali Ústav očkování a sér, abychom my, jejich vnuci nebyli závislí na dodávkách vakcín ze zahraničí, ale mohli si je doma vyrobit sami. Škoda, že Češi neprojevili vůči práci svých předkům ani špetku úcty, třeba by teď tolik lidí nemuselo zbytečně zemřít!  

Nechali jsme vymřít celý „Beroun“ a nikdo za to nemůže?

Sametová revoluce nevynesla na orbitu moci jen disident, ale i společenské bahno v podobě lumpenproletariátu a organizovaného zločinu. Kde se zájmy obou skupin protkly, byla privatizace!

 Ústav sér a očkovacích látek sídlil v Korunní ulici, na investičně atraktivních Vinohradech, takže jeho privatizace na sebe nenechala dlouho čekat! Ústav se rozhodnutím Klausovy vlády změnil na akciovou společnost SEVAC s dceřinou společností Sevapharma, a.s. (ZDE).
Prodej Sevapharmy i s pozemky na pražských Vinohradech za 50 milionů korun byl vládou premiéra Zemana zřejmě na míru ušit „fotbalovému bossovi“ Janu Gottwaldovi. Ten v ní ještě chvíli vyráběl veterinární séra, ale hlavní „firemní stříbro“ - parcelu i s budovami - prodal za 300 milionů Kč Luďku Sekyrovi. Jeho firma, Sekyra Group, a.s. na ní následně realizovala developerský projekt „Rezidence Korunní“ - výstavbu několika set bytů v odhadované ceně nejméně 1,3 miliardy korun a zbytek prodal dál.

 Ve zbytkové části dnes vyrábějí – u nás a bez nás - svoji vakcínu Američané . Aby nám to nebylo líto, můžeme si od nich vakcínu NOVAVAX draze kupovat!

 Nebyla to, ze strany lumpenproletariátu, promyšlená a bezohledná lhostejnost k národnímu zdraví a k lidskému životu? Přijde-li stát o své strategické výzkumné a produkční kapacity v oblasti vakcín, kdo je zodpovědný za nadměrná úmrtí, protože jich je nedostatek a nemáme si je kde vyrobit? Není to zločin proti lidskosti?
Aby těch špatných zpráv nebylo málo: i hlavní čeští výrobci a distributoři léků skončili v zahraničních rukách. Dalším problémem je, že koupíme-li si vakcíny a léky v zahraničí, nemáme je čím domů dopravit. Díky podařené taškařici zvané „privatizace“ jsme přišli jak o národního leteckého, tak i námořního dopravce (ČSA a ČNP). Viktor Kožený mezi roky 1995 a 1998 všechny lodě České námořní plavby (ČNP) rozprodal a česká námořní flotila (40 lodí) de facto zanikla.

Prý tak mají nejrůznější zprostředkovatelé typu TRADIGRAD INTERNATIONAL CONSULTING s.r.o., která získala od státu zakázku dodávat antigenní testy do škol, včetně jejich dopravy do ČR. Nejsmutnější je, že dovolíme, aby taková podivná firma mohla ovlivňovat zdraví našich dětí!


Závěrečné doporučení: neměli by Češi zvážit obnovení Ústavu očkování a sér? Izraelský premiér Benjamin Netanjahu upozornil, že Izraelci zřejmě budou muset být letos - díky novým mutacím - očkováni ještě jednou. Izrael už jedná s farmaceutickými giganty Pfizer a Moderna o dalším hromadném nákupu vakcín a zároveň jim nabízí pozemky, aby mohly své závody postavit přímo v Izraeli. Neměla by se obnovit výroba vakcín a léků i u nás, jako záležitost národní bezpečnosti! Jaký je váš názor?

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Miloslav Dědek

Miloslav Dědek

19.03.2021 12:11

Je to velmi zajímavý článek. Napište prosím někdy příště o novém světě. Inspirovat se můžete článkem: VYBUDUJME NOVÝ SPRAVEDLIVĚJŠÍ SVĚT: https://miloslav7.blogspot.com/2021/03/vybudujme-novy-spravedlivejsi-svet.html Vybudujme všichni společně nový svět. Určitě to bude stát za námahu s tím spojenou. Litovat změny stávajícího politického uspořádání lidstva budou pouze ti lidé, kteří se v současnosti nespravedlivě obohacují na úkor všech ostatních lidí.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.03.2021 19:24

Můj názor je,že se naši politici snaží zlikvidovat i ten maličký zbytek,který něco vyráběl.Proto Klaus prodal všechno do zahraničních firem s blbým prohlášením,že nám kupující dodají know-how.Výsledný efekt byl konečná likvidace i toho malého know,které jsme tu měli a zůstalo nám jen velké HOW.Zahraniční firmy zabraly naše trhy a s výjimkou Škody ostatní zavřely.Pro socany je OSVČ nepřítelem ekonomiky,pro ANO je nutno chránit firmy,spadající pod Agrofert a pro ostatní partaje je prioritou konečná likvidace českého národa a státu.Proto nejsou u nás v provozu naše výrobny léčiv,jen cizí firmy využívají toho zařízení,které tu zbylo,ve svůj prospěch.Jen tak mimochodem,co se stalo s penicilinkou v Roztokách?My musíme být přece vděčni za to,že nás EU vzala pod svá ochranná křídla.Není to náhodou úplně jinak,eurohujeři?


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy