• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

      Vlastimil Válek /TOP/, ale i ministr Blatný jsou vzorem pomatenosti. Možná jsou to i konspirátoři za dobrý prachy.
Počet návštěv: 1627

Vlastimil Válek /TOP/, ale i ministr Blatný jsou vzorem pomatenosti. Možná jsou to i konspirátoři za dobrý prachy.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Našim novinám Rukojmí.cz je neustále předhazováno, že patříme mezi ty, kdož šíří mezi lidi konspirační teorie. No, co naděláme že??? Jenže stav, kdy někdo nedokáže pochopit text, či pohled na věc z jiného úhlu ještě neznamená, že děláme konspiraci. Co by potom musela být veřejná vystoupení v médiích ministra Blatného nebo poslance Vlastimila Válka /TOP/! Jsou to výmysly ubožáků, konspirace, či úplně obyčejné, sprosté oblbování lidí???

Oba dva shora jmenovaní tvrdošíjně obhajují vakcínu Astra Zeneca a odmítají Sputnik V. Dokázal bych pochopit, že pro některé lidi je problém Rusko, ale vakcína??? Proboha proč??? Jenom proto, že je ruská, tak musí být špatná?  Ani omylem. Poslanec Válek veřejně řekl, že Sputnik je na tom prakticky stejně jako vakcíny jiné, ale pozor. Toto tvrzení je zavádějící a vůbec lidem neříká to podstatné. Sputnik V je ve své podstatě stará odzkoušená vakcína s dobrými výsledky a minimem nežádoucích účinků. Na současný koronavir musela být samozřejmě modifikována, ale vnitřní kostra vakcíny zůstala stejná. Dá se tedy říci, že jen pokračuje její zdokonalování, načež vakcíny od Astra Zenecy, Moderny a dalších, se jedná o vakcíny nové a to bez řádných dlouhodobých klinických testů. Testuje se prakticky až nyní na lidech a to jste prosím občanům tak nějak opomenuli sdělit. V principu je Sputnik daleko více odzkoušenější, než všechny jiné vakcíny. Udivuje mě však, že tak řvete když slyšíte Sputnik, či Rusko. Oni ti Rusové žádnou vakcínu nikomu nenutí vážení na rozdíl od našich vlastních vlád a farmaceutické lobby. Možná to ani nevíte, ale Rusko nyní zkouší vakcínu zcela novou a v oblasti koronavirů má být průlomová. Oficiálně ještě nebyla uvedena na trh ani v Rusku, ale testuje se a výsledky jsou šokující. Myslím pane Válku a Blatný, že byste se měli zamyslet sami nad sebou a přestat do všeho tahat politiku. Tady jde o zdraví a životy lidí. Problém Sputniku je i v tom, že je oproti ostatním vakcínám o dost lacinější, což samozřejmě vadí zápaďáckým farmaceutickým koncernům, neboť by byli připraveni o tučné zisky. Naši představitelé pravděpodobně uzavřeli jisté dohody za které dostali zaplaceno a nyní je velmi obtížné je udržet, ale počítáte s tím, že zblblí lidé to zaplatí a budou ze strachu držet huby. Aby jste se hošánci nespletli!!!

    U nás v naší domovině máme už 21 případů úmrtí ve spojitosti s očkováním od Astra Zenecy. Pan Blatný řekl, že očkování tímto sajrajtem nepozastaví, neboť nejsou důkazy. Pane Blatný-a těch 21 mrtvých je co??? To je vzduch? Řekněte to prosím tedy i pozůstalým. A ve světě? Škoda mluvit. Proto také tolik zemí očkování sračkou od Astra Zenecy prozatím zastavilo, ale pan Blatný nemá důkazy. Tedy pan Blatný je slepý, hluchý a pravděpodobně i momentálně zaostalý jako Otík a pan Válek mu k tomu hraje na housle. Kéž by se mu povedlo vrazit vám smyčec do prdele. Pan ministr Blatný vyřkl i blbost, že očkovaný se už nenakazí. A máte důkazy pán Blatný??? Hovno máte. Není žádná jistota, že očkovaný se nemůže znovu nakazit! Tedy jste to vy, kdož tu šíří konspirační teorie a lži.

    Víte, co je zvláštní-vy vládní panáci? Proč Rusko nepustilo na svůj trh vakcíny ze západu! To není jen tak. Další zvláštností jsou jednání mezi Německem a dalšími státy s Ruskem o výrobě Sputniku. Kdyby byl tak špatný, tak by si ho ani nevšimli. Myslím, že se do těch svých konspirací a lží už pěkně zamotáváte a ve své podstatě můžeme Blatnému poděkovat, protože on je natolik inteligentní, že vás všechny okolo ještě napráská.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.03.2021 19:44

Senát si možná spiklenecky mrkl,ale od Bloombergu dostal pořádnou facku.Jen to ještě neví.Z radosti nad svou blbostí se k nim takové rozhodnutí nedostalo.Sputnik byl označen za nejlepší vakcínu,která dosud spatřila světlo světa.Jinak by měl pan JUDr Vyvadil podat na senát trestní oznámení pro ohrožování zdraví národa z politických důvodů!


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

18.03.2021 23:33

Tak si myslím, pane Rambousku, že dneska na sebe senát spiklenecky mrkl a společně si zamnuli ruce, když odmítli Sputnik.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...