• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Politici nás dostali na takové dno, že už je lidem vše jedno
Počet návštěv: 734

Politici nás dostali na takové dno, že už je lidem vše jedno

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

S nástupem teplého slunečného počasí můžeme pozorovat, jak si lidé začínají uvědomovat svou moc. Pokud se totiž všichni rozhodnou chodit venku bez roušek a pít pivo na zahrádkách, nikdo s tím nic neudělá. Ani Hamáčkova policie…  

Kéž by lidem došlo, že jejich moc ovládnout svou vlastní zemi a řídit politiky, které svými penězi platí, je fakt velká.

Stačí si projet diskuse na mainstreamových médiích. Podívat se na FB profily politiků. Nulový respekt, výsměch, slovní útoky. A hořký humor. Politici nás dostali na takové dno, že už je lidem vše jedno.

Když za této situace “slavná” koalice Spolu (ODS, KDU, TOP09) vyjde ven s podporou covid pasu, nemůže se divit těm reakcím. Na jejich Twitteru to schvalovalo tak promile diskutujících.

A tak si říkám – buď teď politikům a pitomým novinářům skončí jejich sladké časy, kdy mohli dělat prakticky cokoliv a lidi je stále volili – nebo je s námi amen. Jestli teď politikům projde ta hrůza, co na nás denně valí, tak jako národ nestojíme za nic a tu šílenost, co nám chystá EU a jejich posluhovači, si fakt zasloužíme.

Zřejmé je ale jedno – humor nám zůstane i v tom nejdrsnějším žaláři.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jan  Kučera

Jan Kučera

02.04.2021 13:53

Na novinkách jsem napsal: Víte, proč Bůh vymyslel naši vládu? Aby měl všechny blbce pohromadě. Sorosovi pohůnci mě smazali během minuty, ten cenzor musí být výkonný.Kdyby se tak fundovaně věnovali řešení krize, mohli jsme se mít jako v ráji. Popřeli tím přísloví, že orel much nelapá.


 
Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Pracovní skupina Pirátské strany přišla s návrhem OBROVSKÉHO zdražení daně z nemovitosti. V návrhu se píše: "Zdanění nemovitostí může přinést stovky miliard korun ročně a zlepšit dostupnost cen nemovitostí k bydlení. Efektivní zdanění nemovitostí v USA se pohybuje mezi 0,3- 2,21 % a v EU 0,05 – 1.93 % z ceny z nemovitosti.

Poslední domácí zprávy