• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

V ponděli konspirace, dnes aplikace programu Apartheid u vas doma
Počet návštěv: 738

V ponděli konspirace, dnes aplikace programu Apartheid u vas doma

Ladislav Větvička Článek od Ladislav Větvička

To, co se mnoha dyskuterum zdalo v ponděli jako konspiračni cypovina ze vzdaleneho Daktelistanu, dnes jede na plne obratky.

Ono už neni moc času. Aby bylo možne přinutit miliony občanu nechat si napichat jedy, kere už byly nakupene, je třeba motyvace nejenom pozityvni (kera už vyprchala), ale tež motyvace negatyvni.

Pokud se nenechaš opichat, nepřekročiš hranice, nepusti tě do hospody, na koncert, do vlaku... jako statně nespolehlivemu ti nebude prodluženy řidičak, technyčak ani svařečak. Nepusti tě do fabryky, ani na oslavy 1. Maja.

Bo slunko už je silne a virove nakazy mizi tak jako každym rokem na jaře, je na čase odhodit všecky zabrany, bo prachy, moc a totalitni ovladani občanu su duležitějši jak cokoliv jineho. A tak zločinci z ODS, TOP a KDU-SSM odevřeně vyzvali k urychlenemu zavedeni programu Apartheid.

Vitejte v brave new world.

Rad bych zločincum připomenul, že už připrava tohoto svinstva je trestna...


§ 402Apartheid a diskriminace skupiny lidí

1. Kdo uplatňuje apartheid nebo rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou nebo třídní segregaci nebo jinou podobnou diskriminaci skupiny lidí, bude potrestán odnětím svobody na pět až dvanáct let.

2. Odnětím svobody na deset až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán,
- uvrhne-li činem uvedeným v odstavci 1 takovou skupinu lidí do těžkých životních podmínek, nebo

- vystaví-li takovým činem takovou skupinu lidí nelidskému nebo ponižujícímu zacházení.

3. Příprava je trestná

article_photo

Ladislav Větvička
Ladislav Větvička je svéráznou postavou ostravského regionu. Jeho svébytné texty, kresby, fotografie, hudba, divadelní, filmové scénáře a další a další aktivity si již více než dvacet let nacházejí své fanoušky nejen v Ostravě, ale i v celé České republice a okolních zemích, speciálně v Polsku a na Slovensku. Možná je to dáno tím, že jak říká - v každém Ostravákovi je kus Slováka, Poláka, Prajzáka, Moraváka a možná i kousek Čecha. Veřejnosti je znám převážně jako trojnásobný zlatý bloger roku a autor aktuálních postřehů a blogů na serveru iDNES a jako autor čtyř knih - "Ostravaci sobě", "Mamulovy děti", „Tajemství bohatých Ostravaku“ a „Osudové setkání 1913“. Ve svém díle využívá lašského dialektu a slangu, ale neomezuje se jen na dění v ostravském regionu. Právě naopak. Ostrava je pro něj domovským místem. Místem, odkud čerpá svůj sarkasmus a černý humor a vyráží na spanilé jízdy po zemích českých i daleko za obzor střední Evropy, aby vám o nich s humorem sobě vlastním povyprávěl na stránkách svého blogu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.04.2021 15:11

Jak napsal pan Přibyl,tak to vypadá.Jenzapomněl na to,že ty dnešní "lidi" takto někdo vychoval.Vychoval je k sobectví a jajánkování.Kromě toho ještě mamahotel a máte politika jak vyšitého.A netýká se to jen politiků.Dnes si každý mladý člověk myslí,díky výchově svých rodičů,že je zrozen pro velení a ostaní ho musí poslouchat.A potom se dočtete,že takto "vychovaný" člověk zbije své rodiče,protože ho nechtějí už dál živit.Přiznám se,že tyto rodiče vůbec nelituji.Co si vychovali,to také mají!Jense tomu hrozně diví s tím,že svému "dítěti" dali všechno a takto se jim odmění.Jen mu nějak nedali žádnou odpovědnost.Tu si nechali pro sebe.Takže ne za všechno mohou neschopní,ale o to hlučnější mladí,ale už jejich rodiče,kteří pro opičí lásku zavírali oči před tím,že vychovávají ze svého dítěte zloducha.Tolik na příspěvek pana Přibyla.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

03.04.2021 11:32

Já ty nuly, co vydávají taková opatření, naprosto chápu. Jejich rodiče se postarali o bezstarostné dětství. Maminka nakoupila, uvařila, umyla nádobí, vyžehlila, tatínek vše platil a těšil se, jak takový vyšlechtěný syn s financovaným studiem rodiči bude přínosem,obohacením pro celou naši společnost. Obohacení se každopádně konalo, především do vlastní kapsy. Vychovali sobce, myslícího jenom na sebe. Nikdy nepoznal, co to znamená přiložit ruku k dílu, podílet se na společné práci. Byl obklopen těmi, kdo za něho veškerou práci udělali. Ve výsledku se dostal do politiky jako nevyzrálý člověk, jenž nemá tušení, "že vše čeho požívá z šlechetné práce vyplývá". A tak se mu snadno vydávají nařízení, jež de facto likvidují drobné živnostníky i podnikatele. Všichni se musí uskromnit, až na vyjímečné jedince, k nimž on patří. Odhlasuje si zvýšení platu spolu s ostatními...a starejte se o mne. Když mě nebudete poslouchat, pošlu na vás policii, ta si to s vámi vyřídí! To, že si tímto způsobem ničí svou výplatu, protože bez daňových poplatníků by nežil ani hodinu svého zbytečného života, mu nedochází. Jeho údělem je: "Starejte se o mě, živte mě a já se postarám, abyste díky mým nařízením nemohli pracovat. To je můj úkol, proto jste mě zvolili. Jedinou vaší povinností je, zajistit mi stotisícový plat Jako mamánek mám k tomu, na rozdíl od vás, plné právo"! Když si budete stěžovat a demonstrovat, pošlu na vás všechny složky policie, co tu jenom jsou. Já rozhoduji, vy buďte zalezlí doma a ani nehlesněte! ...V důsledku zákazu vycházení zemřela moje družka, která byla nemocniční sestrou. Brala nařízení příliš vážně, takže přestala vycházet a pohybovat se. Komu si mám stěžovat, kam mám jít se svými starostmi...? Mamánci to nepochopí. Nikdy nesáhli na práci a chtějí zachránit svět. Ani moje dcera za mnou o Velikonocích nemůže přijet, protože bydlí v jiném okresu. Její babička (má bývalá tchýně) je v domovu důchodců. Dnes říkala, že nechce žít. Těšila se na vnučku, kterou milovala a miluje. Takže obětí koronaviru díky mamánkům přibývá. Mamánci nám zařídili peklo na Zemi, protože bez možnosti vzájemné provázanosti umíráme. Svůj boj s viry stejně prohrají, protože viry přenosné vzduchem mají tu charakteristiku, že v zájmu svého přežití mutují. To dnes mamánci neberou v potaz. Učarovalo jim (finančně ohodnocené) vakcinační svinstvo, z něhož jim poplyne nemálo "do kapsičky". Kdo by to svinstvo nedoporučil, když bude mít peněženku tak naditou penězi, až k prasknutí. To mamánci dovedou. Že zničí životy nás všech? Jde o peněženku, ne o životy! ....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
vera b

vera b

02.04.2021 22:17

Mam jen jedno slovo, krasne a historicke, radostne, sahajici hluboko do kralovstvi ceskeho. Defenestrace.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy