• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Vyhrají Piráti volby? Čeká nás VELKÉ NEBEZPEČÍ!
Počet návštěv: 1863

Vyhrají Piráti volby? Čeká nás VELKÉ NEBEZPEČÍ!

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Po prvním přečtení k smíchu, po druhém k zamyšlení, po třetím  poplach –  celospolečenská obrana nutná.

Nenechme se manipulovat.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Stari-zvoli-podle-vnucky-Hampl-Pirati-banda-fetek-Nic-nechapete-Zde-je-pravda-658216

Problém Pirátů je v tom, že to žádní radikálové nejsou. Nemají žádné názory a žádné postoje. Za tu dobu, co jsou úspěšní v politice, dělají jedno jediné. Naprosto mechanicky provádějí přesně to, co po nich požadují Brusel, Washington, Berlín nebo různé korporátní centrály.

Pokud tedy chcete vědět, jak si budou Piráti počínat ve vládě, nedívejte se na Piráty. Sledujte dění v USA. Poslouchejte, co říkají jejich šéfové z frakce Zelených v Bruselu. Všechny ty šílené a bláznivé nápady, o kterých máte pocit, že nemůžou být myšlené vážně. Premiér Bartoš a ministryně Richterová o tom nebudou přemýšlet. Jak to dostanou nakázáno, tak to provedou. Jako za protektorátu.

Jasný výsledek?

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/petr-hampl-proc-bude-ivan-bartos-premierem/

Opozice vedená Piráty mezitím pokryla zemi svými buňkami, dostala své lidi na klíčová místa, pojistila pevnou pozici v médiích a ujistila podporovatele v nadnárodních strukturách, že na ně bude spolehnutí. Ke skutečnému převzetí moci už došlo, volby to jen potvrdí.

Znám to i z praktického života. ANO mi nemůže zakázat besedu nebo zcenzurovat knihu. Piráti mohou bez problémů.

Něco jsme prošvihli.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/hampl-proc-jsme-propasli-prilezitost-k-pozitivni-zmene/

Nepodařilo se vybudovat alternativní centrum vzdělanosti.

Nepodařilo se vybudovat velké opoziční médium.

Nepodařilo se vybudovat síť místních opozičních skupin.

Opozice je roztříštěná, nespolupracuje, spíše se napadá (viz nedávný „souboj“ Trikolóry a SPD…)

Tak jsme tady!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Ukazte-nam-kde-budeme-po-volbach-sedet-Pirati-nabehli-na-urad-a-zacali-poroucet-Urednik-vypovida-659194

Stalo se to několik měsíců před volbami do krajských zastupitelstev. Ohlásila se skupina asi sedmi lidí, že chtějí přijít na exkurzi. Byli to zástupci zdejších Pirátů, Chtěli vidět kanceláře hejtmanské i náměstků. Tam jsme je pochopitelně z bezpečnostních důvodů vzít nemohli, takže u nich nastalo první zklamání.

Zklamání číslo dvě, protože zjistili, že jim kraj opravdu nemůže po potenciálně úspěšných volbách poskytnout administrativní zázemí pro jejich stranu, aby ušetřili, a nemuseli to platit ze stranické kasy.

Třetí zklamání pirátské delegace nastalo vzápětí. A to jsme si už připadali, že zde musí jít o skrytou kameru a nechápali, jak to mohou myslet vážně. Na férovku řekli, aby jim, Pirátům, vedoucí jednotlivých odborů zpracovali materiály na volby. Tedy, co všechno je potřeba v kraji řešit, jaké jsou problémy, čím by se po volbách měli zabývat. Prostě lidi, kteří neměli s krajem nic společného, začali úkolovat naše odbory. Říkali, že jim do voleb schází nosná témata, tak jim je máme připravit my. Chápete to?! To je jako by Ivan Bartoš napochodoval na Úřad vlády a ministerstva, obcházel kanceláře a úkoloval jednotlivé ministry, ať mu připraví, co bude po volbách jako premiér dělat.

Kdo kam?

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kym-chteji-pirati-a-stan-obsadit-ministerstva-pokud-vyhraji-volby-40355384#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=qyVAXE23ckK-202104021745&dop_id=40355384&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

O ministerstvo financí se bude ucházet senátor Lukáš Wagenknecht (Piráti), jehož premiér Andrej Babiš považuje za svého nepřítele, jenž ho „udává v Bruselu“.

Nedávno připustila svou kandidaturu na post stínové ministryně práce a sociálních věcí první místopředsedkyně pirátů Olga Richterová. (To je ta, co aktivně pracuje na přísunu migrantů do ČR a nedávno se soudila s Nelou Lískovou…)

Do vedení diplomacie se hlásí pirátský poslanec Jan Lipavský, který má zájem i o ministerstvo obrany (Havlíčkovo dvojče?).

Překvapením není nominace šéfa poslaneckého klubu Pirátů Jakuba Michálka pro vedení justice. (To je šedá eminence Pirátů, která se silně angažuje i v Praze a taky to tam podle toho vypadá…)

Vnitro by chtěl vést šéf Starostů Vít Rakušan (Hamáček verze 2.0?).

Ministrem školství by mohl být místopředseda STAN Petr Gazdík (zvaný „já tomu nerozumím“ podle vyjadřování v televizních debatách).

A to mají Piráti něco přes 1000 - slovy JEDEN TISÍC členů! Kdopak to všechno platí?

Kam se hrabou (v plánování, přípravě a kampani) ostatní strany...

Tak tohle si říká nový výkvět české politiky. Pokud se tihle dostanou ke skutečné moci, budeme do roka vzpomínat na chaotika, lháře a podvodníka Andyho se slzou v oku jako na „zlatého baču ze slovenských hor“… na B. Sobotku jako na génia loci… na M. Topolánka jako skutečného chlapa s gulama, který se nebál nikoho a ničeho… a na  M. Kalouska jako opravdu „nejlepšího ministra financí vesmíru a celé jeho historie“…

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.04.2021 16:23

Podle propagandy piráti vyhrají volby(propaganda řízená ze zahraničí) a celý národ se bude divit.Jen bych to nepřeceňoval.Agentury mají své zdroje rozdělené podle politického zaměření a obvolávají je na zakázku zadavetele.Většinu tvoří souhlasící a k tomu se přimíchá malé procento těch,kteří jsou proti.A máme výsledek průzkumu veřejného mínění,jaký potřebuje zadavatel.Měli by se všichni raději řídit zásadou "kdo se směje naposled,ten se směje nejlépe".Kavárenští povaleči,kteří jsou v podstatě v každém větším městě,nejen v Praze,jásají a smějí se předem.Už se to potvrdilo několikrát,že radost někdy je velice předčasná.Jinak nedělejte z Bartoše někoho významného.On je přesně ten typ člověka,který musí mít nad sebou nějakého drába,co mu nařizuje.Proto se řídí rozkazy od těch zelených debilů.Sám něco vymyslet není schopen.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

04.04.2021 10:00

Pražská kavárna jásá. Nic lepšího, než Piráti nás nemůže potkat. Zvláště poté, co urputný bojovník s našimi většinově zvolenými státními činiteli Mikuláš Minář prošustroval 6.000.000.-Kč. od důvěřivých sponzorů. Dlouho to netrvalo. Za pár měsíců bylo po penězích. Kavárna se nezmýlila. Peníze věnovala tomu, kdo je během pár měsíců zpronevěřil. Její akce ani nemohou skončit jinak. Spolek "Lidé PRO" byl statutární organizací, nemusí tedy nic vracet na rozdíl od stran a hnutí. Peníze věnované na dobročinné účely od tohoto individua nehrozí. Celá Letná naletěla kecům zrzavého nedouka, podvodníka. Co jediné věděl přesně, je status jeho organizace, jenž ho ochrání před navrácením peněz zpět do státní pokladny nebo k jejich vydání k dobročinným účelům. Pražská kavárna tak podporuje zlodějskou pakáž. Je dobře, že ti, co mu naletěli, své peníze už nikdy nespatří. ....Mějte se hezky.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

04.04.2021 08:48

Pane Bradávko, nezlobte se na ně. Prostě si klucí s děvčaty přišli prohlídnout kde chtějí sedět. Jako prvňáčci do školy. Ta chce k oknu, ten zase dozádu, alší u dveří ... Prostě přerostlé skotačící děti. A ohledně přemýšlení - pěkně zhulenej Bartoš bude asi jedinej, kdo bude přemýšlet - kde sehnat kvalitní fet. A to děcko Richterová - strašně ráda by si někdy zapřemýšlela, ale není čím. Snad jen toho drzého spratka Michálka bych justici přál. Doufám jen, že učitel chování, kterého si Michálek najal, chlapce ještě nestačil tomu slušnému chování naučit. Doktorům z justice by, za to co předvádí, řídící nevychované hovado velmi prospělo. Konec jste napsal fantasticky. Také by mě nikdy nenapadlo, že na dnes skvělého klauna Mírka Kalousků, budu vzpomínat se slzou, jako na ministra.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...