• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Vakcíny, co nejsou vakcíny, ale jsou to nové množírny virové infekce a nových virových mutací. Každý, kdo se těší na vakcinaci nevakcínou, by si měl následující řádky přečíst a minimálně se zamyslet.
Počet návštěv: 19337

Vakcíny, co nejsou vakcíny, ale jsou to nové množírny virové infekce a nových virových mutací. Každý, kdo se těší na vakcinaci nevakcínou, by si měl následující řádky přečíst a minimálně se zamyslet.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Šéf amerického Národního zdravotního institutu (NIH) Dr. Anthony Fauci, jinak mezi Američany přezdívaný jako Dr. Doom, před několika dny vystoupil na americké televizi během briefingu pro veřejnost, kde zodpověděl zásadní dotaz, který se v USA množí každým dnem a Američané začínají ztrácet nervy. Až dosud si lidé mysleli, že vakcína znamená imunitu v klasickém slova smyslu, tedy takovou, že po vakcinaci si tělo vytvoří protilátky, a když narazí na viry, tak je pozabíjí, takže člověk se stane nejen imunním, ale i zdravým a bez nakažlivosti.

Jenže v případě vakcín Moderna a Pfizer-BioNTech to neplatí, protože tyto vakcíny na bázi mRNA podle všech dostupných informací vytváří pouze rezistenci, nikoliv imunitu. Tato informace v ČR zaznívá pouze na Aeronetu, žádné jiné médium se neodvažuje tento zásadní detail zmiňovat, přičemž je to detail tak obrovský, že se nedá přehlédnout. A Dr. Fauci tuto hypotézu toto úterý během briefingu nejen potvrdil, ale de facto učinil veřejně známou a konečně autorizovanou.
Z očkovaných lidí se budou v některých případech stávat Supernosiči nových mutací
Nové vakcíny podle všechno vytváří rezistenci podle našich informací tím, že virové makety RNA obsadí v organismu očkované osoby respirační orgány, tzv. T-Organs (Targeted Organs), ve farmacii označení pro cílové orgány, které si virus přirozeně vybírá jako cíle pro své usazení a množení v nich, a veškeré buňky těchto orgánů jsou zaplaveny maketami viru, takže buňky již nemohou být obsazeny jiným, rovná se ostrým virem.
Tím se stává člověk rezistentním, nemůže onemocnět těžkou formou nemoci, pouze mírně či středně, ale nestává se imunním. A co hůř, stává se vironosičem. A co ještě hůř, podle informací z USA se ukazuje, že očkovaní lidé se stávají v některých případech Supernosiči viru, lépe řečeno chodícími Supertovárnami na výrobu nekonečného množství nových mutací viru, které tito Supernosiči rozšiřují. Dochází totiž k tzv. proliferaci virálního úložiště. A to si musíme vysvětlit, protože toto se nedozvíte nikde na českých médiích.
Ve chvíli, kdy je lidské tělo zaplaveno maketami mRNA, nemůže ostrý virus najít své očekáváné úložiště a tam se začít množit. Virus se tak začne chovat tzv. oportunisticky a začne hledat plicím, což je pro koronavirus volba č. 1, nějaký jiný a buněčně podobný orgán v těle, který má podobné a příhodné buněčné vybavení. A tímto místem mohou být ledviny, játra, slezina, slinivka břišní, tenké střevo, ale také jícen a další místa. Virus v těchto místech se pokusí množit, ale protože nejde o přirozené místo, nestačí to k namnožení dostatečné virové nálože, aby člověk těžce onemocněl.
Virus na rezistenci reaguje přeměnou a mutacemi pro přežití v jiných orgánech lidského těla
Ovšem stačí to k tomu, že v nepřirozeném místě a orgánu lidského těla, kam by se virus jinak nikdy neusadil ke svému množení, začnou kopie virové RNA vykazovat změny a adaptovat se novým buněčným podmínkám. Tím vzniká mutace indukovaná zevnitř lidského organismu. Paradoxně tím tak vznikne mutace viru, která neublíží člověku, ve kterém mutace vznikla a zrodila se, ale může se stát smrtelným zabijákem pro ostatní lidi. Mutace totiž začne primárně cílit na více orgánů. Ponechá si cílení na plíce, ale navíc začne cílit i na orgány, ve kterém mutace vznikla, např. na slinivku. A protože mRNA vakcína proti koronaviru na slinivku nemíří, vzniká situace, že vakcína najednou nefunguje proti mutaci.
Ruská vakcína Sputnik V
Ten problém spočívá v tom, že tělo nemá imunitu, ale pouze rezistenci, takže imunita nezabíjí viry, žádná imunita není a neexistuje, tělo pouze získalo rezistenci díky tomu, že T-orgány jsou zaplaveny maketami mRNA a ostrý virus je nemůže obsadit pro sebe a začít se množit ve svém přirozeném buněčném hostitelském prostředí plic. A tím je vysvětleno z odborného hlediska to, co Dr. Doom jen laicky vysvětlil Američanům v televizi, kteří to stejně asi nepochopí, jako to nepochopí ani lidé v Evropě a jinde, že jak je to možné, že jsem infekční, když mám mít imunitu, vždyť to je oxymoron a nesmysl. Imunní člověk nemůže být nakažlivý, protože imunita pozabíjí všechny dané viry v těle. Takže vakcíny mRNA vytváří rezistenci. A tím se dostáváme ke spiknutí!
Angela Merkel to řekla jasně: Pandemie skončí, až budou naočkováni všichni lidé na světě. A ruská vakcína by to kazila
Ruská vakcína Sputnik V je tradiční vakcínou, která vytváří imunitu a zabíjí viry. A to zřejmě není v plánu Bruselu, protože úkol globalistů zní jasně, že proces covidu nesmí být nikdy dokončen, virová krize musí trvat navždy a mutace se musí šířit a vznikat pořád nové, a to spolu s tím, jak se začíná očkovat. Začalo se očkovat ve Velké Británii a po 14 dnech se objevila britská mutace viru. Začalo se očkovat v Brazílii, za měsíc se objevila brazilská mutace. Začalo se očkovat v JAR a už po 11 dnech se objevila jihoafrická mutace. A začalo so očkovat v ČR i na Slovensku, a obě země už hlásí své vlastní mutace.
A co je společným jmenovatel vzniku těch mutací? Ano, společným jmenovatelem je zahájení očkování v daných zemích. Nikde se tyto mutace neobjevily před začátkem dodávek prvních vakcín. A tím máte odpověď na to, na co se bojí odpovědět všechna mainstreamová média v ČR a třesou se strachy škrábnout pár vět, aby se nedostala do problémů. Ano, je to tak, z některých očkovaných lidí se stanou Supernosiči, a to kvůli tomu, že západní vakcíny typu mRNA vytváří namísto imunity potenciálně vysoce nebezpečnou rezistenci.
Dr. Anthony Fauci

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
ja ty

ja ty

07.04.2021 13:45

nuz... ono ani sputnik nie je vakcina... tiez je to DNA zalezitost.... A taktiez je vyvijana na bunkach potratenych deti. Takze sa v nej, aj po cisteni, nachadzaju ulomky cudzej DNA...


 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.04.2021 13:10

Vždyť je to jedno.Lidstvo je přemnožené a je třeba počet lidí zredukovat na únosnou mez.Covid zcela vytlačil chřipku a přesto nikdo neví,co je to zač.Asi mne všichni budou považovat za debila(což v tomto případě může být pravda),ale není,čistě náhodou,slavný covid vyšším stádiem chřipky?Ty příznaky jsou stejné,jen ten covid má vyšší účinky.Je to jenom momentální nápad,nic jiného v tom nehledejte.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

05.04.2021 12:21

Ještě bych měl dodat, že původní chřipka měla ve skutečnosti daleko větší smrtnost. Šlo o následné těžké zdravotní důsledky rozedmy plic, která ohrožovala ty, co měli komplikaci v podobě zápalu plic po původním chřipkovém onemocnění. Tito lidé umírali na následky chřipky průběžně, ale jejich úmrtí nebylo přičteno chřipce, co prodělali. Těch úmrtí bylo tedy řádově víc. Jenom jejich smrt, invalidita, nebyla spojena s původním onemocněním. Dnes je souhrn příčin úmrtí jednoznačně spojován s covidem. Proto ten rozdíl ve smrtnosti virového onemocnění včera a dnes. Chřipka, jako covid, byla nemocí, která měla ve svých následcích stejnou, ne-li větší smrtnost, než covid. Jenom se dříve nedávala souvislost do následné smrtnosti v důsledku původní chřipky.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...