• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Zachraňme naše děti, chráníme budoucnost
Počet návštěv: 1151

Zachraňme naše děti, chráníme budoucnost

Alena  Vitásková Článek od Alena Vitásková

• Naše děti nebudou pokusní králíci ziskuchtivých • Čtvrtý ministr zdravotnictví v průběhu roku • Manuál pro rodiče 

Institut Aleny Vitáskové z.s. ochrana lidských práv a svobod se připojuje k celé řadě občanských iniciativ, které směřují k ochraně našich dětí, které jsou dotčeny obludným bojem proti epidemii covid, který naše vláda realizuje, dokonce na budoucnosti našeho národa – našich dětech. Jsme svědky největšího potírání lidských práv a svobod, které v novodobé historii můžeme zaznamenat.

• Dlouhodobý zákaz školní docházky

• Dlouhodobý zákaz sportování dětí

• Dlouhodobý zákaz zájmových kroužků dětí – rozvoj talentů

• Bagatelizování vzdělávání dokonce premiérem Andrejem Babišem (On se ve svých firmách na maturitu nikoho neptal)

• Znehodnocování vzdělávání, maturitu udělovat, nikoliv tyto zkoušky skládat

Jak dlouho budou pološílení členové vlády, zákonodárci páchat zločin na našich dětech a budoucnosti České republiky? IAV se obrátil o pomoc na Senát - pojistku demokracie v naší zemi. Budeme o výsledku informovat.

• Testování dětí – antigenní testy – naše děti pokusní králíci ziskuchtivých? (Testy pro školáky dopadají ve zkouškách neslavně. Kdo a proč je koupil? https://www.seznamzpravy.cz/clanek/testy-pro-skolakydopadaji-ve-zkouskach-neslavne-kdo-je-nakoupil-150123

• Roušky a dusící se děti (Jak ovlivňuje zdravý vývoj dětí mnohahodinové nošení roušek?)

Rodiče, prarodiče, chraňte své potomky před nekompetentními politiky.

• Jak jinak nazvat situaci, když máme za období vzniku epidemie čtvrtého ministra zdravotnictví.

• Jak je možné, že ti, co rozhodují o opatřeních mají finanční profit z různých testů, roušek a možná i očkování?

• Jak je možné, že se za naše peníze nakupují předražené roušky, testy a k tomu ještě mnohdy nefunkční? IAV převzal a předkládá k možnému použití manuály pro rodiče, vzorové dopisy a další. Všechny níže uvedené formuláře naleznete na našem www.institut-av.eu

• Manuál – rodiče pro ponechání dětí doma – doc

• Vzorový dopis rodičů ředitelům škol – doc

• VZOR – příloha 2 – dopis rodič škola – doc

• Vzorový dopis rodičů ředitelům škol (1) pdf

• Manuál – rodiče pro přítomnost ve škole – doc

• VZOR – prohlášení bezinfekčnosti – doc

Budoucnost národa je v našich dětech. A my se díváme, jak je politická moc znehodnocuje.

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV

Praha, dne 10. 4. 2021

Alena Vitásková
Nositelka státního vyznamenání prezidenta republiky za zásluhy o stát

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

12.04.2021 09:09

Co se z mainstreamu nedozvíme, je opětovné onemocnění očkovaných lidí novým typem coronaviru. Potíž je v tom, že proočkovaný zdravotnický personál je těmito mutacemi opět ohrožen. Pokud by byly vakciny tak účinné jak bylo naslibováno, nemuseli by zdravotníci chodit ve "skafandrech". Potíž při stěru z nosu spatřuji v tom, že infikovaný člověk nemůže mít při tomto úkonu respirátor. Viry se pak uvolňují na svrchní část skafandru. Lidé, co přijdou na řadu po nakaženém člověku bohužel vdechují viry nakaženého. Proto si řada z testovaných přinese nemoc přímo od zdroje, z odběrových center. Kromě alergií také hrozí, že vakciny jsou špatně skladovány v nevyhovujícím prostředí. I tak se dá vysvětlit náhlé úmrtí deseti stařečků po očkování v domově důchodců ve Vrchlabí. Rozsáhlá hygienicko-zdravotnická opatření se míjí svým účinkem. Právě naopak. Od chvíle, kdy se pro plošné uzavření, lockdown, uzavřelo celé Slovensko, Epidemiologická situace se prudce, výrazně zhoršila. To nás mělo dostatečně varovat. Bylo to chybné rozhodnutí, kdy si nechránění, testovaní lidé přinesli coronu z odběrových míst. Nákaza se pak šíří o to rychleji a masověji. Toto opatření připomíná středověké šíření moru. Lidé v kostele líbali kříž s ukřižovaným Kristem a tím se nákaza rychle šířila. Dnes kříž (nebo biskupův prsten) nelíbáme, chodíme do odběrových míst, kde se nechráněni po dobu odběru rouškou, respirátorem nakazíme stejným způsobem, jako naši středověcí předchůdci. Navíc panuje podezření, že proti novým mutacím corony stávající vakciny nejsou účinné. Zdravotnický personál čelí novým typům viru a tak jsou zdravotníci opět mezi těmi, kdo se novou variantou nakazili. Vzhledem k tomu, že chřipka zcela vymizela (je dnes spojována s covidem), tak víme, že proti takovému typu viru se musíme chránit rok co rok novým přeočkováním. Je úděsné, když zdraví lidé jsou nahnáni do odběrových center, kde je semeniště nákazy. Měli bychom se s tím středověkem, s uctíváním covidového božstva, co nejrychlejí rozloučit. .....Mějte se hezky. ...PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
vera b

vera b

11.04.2021 20:24

Nekde jsem cetla, ze v Americe ted stouplo domaci vzdelavani deti na 10%. Tak je mozno se ucinne branit. Recma samotnyma se nic nedokaze.

A spolehat na vladu mafianu, to snad vidi vic a vic lidi jako blbost.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.04.2021 19:06

Já se pustím do školství.Paní Vitásková vyjmenovává,co všechno se nesmí.To je správné zveřejnit.Jenže se jedná o to,že školství už dávno opustilo svůj původní účel a míst učení se z něho stalo vymývání mozků dětí.Jak je možné,že na školy mají přístup neziskovky a dokonce ovlivňovat směřování škol vůbec.To snad je lepší,že děti do škol nechodí.Zakázat sportování ve venkovních prostorách je debilita.Jenže povolit vyučování ve školách s povinnými denními testy je ještě horší.Ono se totiž nejvíc lidí nakazí právě při těch testech.Těch příkladů není málo,přestože miro miro se mnou asi souhlasit nebude.Test nějakou dobu trvá a mezi tím se dělají další výtěry.Pokud je mezi testovanými nakažený,tak se to zjistí později a další příchozí na test se nakazí.Jinak si dovolím Vám oponovat,paní Vitásková.Zdejší občané svou zemi věnovali historickému nepříteli národa a cokoliv se tady zlepší,jde ve prospěch Německa!Ministr zdravotnictví je pouze nasazená figurka.Však na Vyšehradě si přítomní v čele s Prymulou rozdělovali zisky z nastalé situace.Důkazem je jednání nového ministra.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...