• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Informace IAV 8. 4. 2021 Ochrana a podpora základních lidských práv a svobod
Počet návštěv: 1008

Informace IAV 8. 4. 2021 Ochrana a podpora základních lidských práv a svobod

Alena  Vitásková Článek od Alena Vitásková

• IAV podal prostřednictvím AK žalobu k soudu na nezákonné nařízení nošení respirátorů a roušek. Považuje tento krok ze strany ministerstva zdravotnictví za protiústavní. Stejnou žalobu podalo několik poslanců parlamentu ČR, politiků i lékařů.

• POKRAČOVÁNÍ kauza ÚS – zrušení části volebního zákona: IAV podal stížnost na VSZ Praha. VSZ Praha neodpovědělo v zákonné lhůtě na dotaz podle zákona 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, kterým jsme se dotazovali na možné nezákonné jednání některých soudců Ústavního soudu a kroky státního zastupitelství v této kauze. Co VSZ Praha na stížnost odpovědělo, naleznete na našich webových stránkách. www.institut-av.eu (aktuality). IAV se kauzou i nadále zabývá.

• POKRAČOVÁNÍ kauza možného maření spravedlnosti okresního státního zástupce v Karviné: Obrátili jsme se na NSZ Brno, jak naložili s informacemi, které jim byly v dané věci poskytnuty ze strany odborářů. Nadržování ze strany OSZ pachatelům trestné činnosti, podezření na nedůvodné trestní stíhání, možný klientelismus.

• IAV se připojil k ústavní stížnosti v kauze vězně M.B. zaslané Ústavnímu soudu Brno a doložil Ústavnímu soudu zprávu o činnosti nezávislého dohledu IAV (ochrana lidských práv a svobod).

• IAV se připojil k ochraně lidských práv našich dětí. K výzvě „Zachraňme naše děti, chráníme budoucnost“ uvedl, že naše děti nebudou pokusní králíci ziskuchtivých. Celé znění na www.institut-av.eu kde naleznete rovněž manuál pro rodiče vč. formulářů, jak své děti v souladu se zákony bránit nezákonným praktikám politického boje proti covidu.

Ing. Alena Vitásková v.r. – předsedkyně spolku

Alena Vitásková
Nositelka státního vyznamenání prezidenta republiky za zásluhy o stát

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
miro miro

miro miro

14.04.2021 16:23

TOHLE JE PROBLÉM:
MAP 858 EU Imigrace schválena 19.3.2021!
http://cztube.eu/video/2611/map-858-eu-imigrace-schvalena19-3-2021-v-bruselu-schvaloval-i-pirat-hrib-seznam-schvalovacu-cr-a-sr
Schvaloval v Bruselu i pirát Hřib! Kdo všechno tají svoji účast na schvalovacím summitu EU?
Situace je evidentně vážná. Facebook vymazal můj příspěvek, že Pirát Zdeněk Hříb a Čaputkár Matúš Valo schvalovali 19.3.2021 v Bruselu tzv. Nový Pakt o Imigraci, který znamená, že Česko a Slovensko budou muset přijímat uprchlíky. Za kontrolu FB jsou zodpovědní v Česku - Čeští elfové - jak vidíte celá ta pírátsko - sluníčkářská parta nesnáší pravdu a lže voličům! Jak vidíte EU cenzuruje pravdivé zprávy o činnosti svých politiků. Podáme trestní oznámení na neznámého pachatele.
Schvalování dokumentu EU Nový pakt o migraci a azylu proběhlo 17-19. března na virtuálním zasedání Evropského výboru regionů (Organizace EU). Jak oznámila zpravodajka dokumentu německá sociální demokratka Antje Grother, dokument byl přijat většinou 175 hlasů! Celý dokument si můžete v češtině přečíst zde:cor-2020-04843-00-01-pac-tra-cs.docx
Při projednávání dokumentu vystoupila komisařka EU Ylva Johansson (bývalá komunistka) a přiznala, že tzv. relokace migrantů znamená, že každá země, která nepřijme kvóty, a místo nich bude imigranty relokovat, si jich bude muset ve skutečnosti 30% ponechat doživotně na svém území! (Důkaz, záznam řeči Ylvy Johansson : And today, around two thirds of the irregular arrivals will have their application rejected , z čehož vyplývá 1/3 relokovaných zůstane!)
Celé toto schvalování probíhalo v rámci 143. summitu Výboru regionů, který probíhal 17-19. března 2021 v Bruselu, virtuálně po sítích. Podle oficiálního seznamu se tohoto summitu mělo zúčastnit za Česko 12 politiků a za Slovensko 9 politiků. Přesný seznam EU nevydala, stejně jako nevydala protokol o hlasování.
Nicméně, kdo mlčí, ten souhlasí. Podle dokumentu EU tam tito čeští i slovenští politici být měli. Zcela určitě byl jednání přítomen pirát Zdeněk Hřib - primátor Prahy, protože se k tomu přiznal. Jak si můžete všimnout, o tom, že na jednání schválili Nový pakt o migraci a azylu, se primátor pirát Hřib nechlubil!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.04.2021 18:05

Ministr zdravotnictví ví,že jeho postup je nezákonný a počítá se žalobami.Je přesvědčen,že než soudy začnou žaloby projednávat,bude už po volbách a on se cítí z tohoto důvodu být chráněn před případným trestem.Ovšem jen do té doby,než se najde někdo,kdo na něho podá trestní oznámení pro zneužívání funkce k protizákonnému jednání.To už pak půjde o jeho vlastní osobu a domněnka,že ho ostatní podpoří,je falešná.Platí základní poučka,že je bližší košile než kabát.Jenže tento národ je prolezlý zbabělostí a čekání na to,že se věci vyřeší samy,nebo je vyřeší někdo jiný.Na co ale zapomíná,že ten někdo to vyřeší ve svůj prospěch!Minichovský diktát už je pouze mnichovská dohoda.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...