• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Konečně jsme narovnali hřbety a buďme za to na sebe pyšní
Počet návštěv: 1601

Konečně jsme narovnali hřbety a buďme za to na sebe pyšní

- Petr Žantovský - Článek od - Petr Žantovský -

Hluboké znechucení zavládlo v mnoha domácnostech, organizacích, závodech, provozovnách, divadlech, zkrátka v celé ČR, po nedělním projevu prezidenta republiky Miloše Zemana. V době, kdy celá Česká republika vstává z hlubokého područí Ruské federace, aby hrdě napřímila páteř a dokázala si, že má svou čest a sebevědomí, dovolí si nejvyšší představitel České republiky ve svém projevu zpochybnit zcela jasné důkazy teroristického činu ve skladu munice ve Vrběticích. Prezident republiky si dovolí pochybovat o téměř sedmiletém intenzivním pátrání špičkových českých zpravodajských důstojníků, zaměstnanců BIS. Arogantně je dokonce nazývá Čučkaři.

Pohár trpělivosti českého národa přetekl, odpor ke všemu ruskému zintenzivnil. Jako první se nechal slyšet generální ředitel České televize Dvořák, který prohlásil – Mrazíka už v České televizi nikdy neuvidíte. O to se postarám. Jeho místo vystřídá tolik oblíbený americký Santa Klaus. Kolektiv pracovnic studené kuchyně Třebovice nám píše – s výrobou ruských vajec končíme. Máme skvělou recepturu pro výrobu amerických vajec. Vedoucí prodejny Coop ve Vyšším Brodě Petříček vzkazuje – ruskou zmrzlinu už po mně nežádejte. Restauratér Jindřich Navrátil z jihlavské restaurace Na růžku oznamuje – včera po projevu prezidenta jsem vypustil do kanálu 27 litrů boršče. Ozvali se nám také pacienti protialkoholické léčebny v Kroměříži – v našem kolektivu alkoholiků jsme uzavřeli kapitalistický závazek, že ruské vodky se již ani nedotkneme. Marie Zaoralová, která byla v celém Kladně známá svou výrobou znamenitých ruských masových pirožků se rovněž zatvrdila. Néé a néé a néé. Pirožky už po mně nechtějte.
Miliardář Karel Janeček našemu zpravodaji sdělil, že případná cena benzínu 150,- Kč za litr, mu nezabrání v tom, aby se jako vítr klidně proháněl svým autem, kam bude chtít. A cena plynu mě taky nezajímá. Mám doma sklokeramickou dvanáctiplotýnkovou varnou desku. Na mě si Putin jen tak nepřijde.

Pozadu nezůstal ani ředitel Národního divadla Jan Burian. „S Gogolovým Revizorem se už na prknech našeho divadla nesetkáte. Nemáme potřebu mít na repertoáru tak pokleslé kusy. Máme dost nesmírně kvalitních her z per našich českých dramatiků. Namátkou uvádím např. hry světově proslulého dramatika Václava Havla,“ řekl.

Je skvělé patřit k tak sebevědomému a hrdému českému národu, jehož novým velkým vzorem je národ nad jiné statečný, sebevědomý, demokraticky vyspělý a mírumilovný, a to sice – národ americký. Konečně jsme narovnali hřbety a buďme za to na sebe pyšní. Již nikdy a před nikým se nesehneme.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

19.05.2021 17:48

Klanim se soudruhum z CIA, transatlantickych organizaci, zejmena Aspen Institutu a stedre podporovanym neziskovkam, ze se za nas v teto tezke chvili postavili. Bez nich bychom si hrdost a rovnou pater nezachovali!

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.05.2021 12:13

Co chcete?Všichni,co se ozývali,věrně sloužili komoušům a stejně věrně budou sloužit novým pánům.V případě další změny se opět skloní před novým pánem.To jsou ty "morální" komedianti,co jsou vždy slyšet nejvíc.Jen aby se Dvořák nepřepočítal!


 
miro miro

miro miro

19.05.2021 12:07

No co se da dělat, jsme národ Švejků který lezl do řitě Hitlerovi,sovětům a teď amikům kteří mimochodem již nejsou světovým četníkem a jde to snima rychle z kopce. Na Slovensku mají přísloví "prečo kašle blecha keď nemá pľuca" a naše vláda aby zajišťovala pro lidí co nejlepší podmínky spolupráce se všemi státy tak kopeme do světové velmoci,tím můžeme dosáhnout akorát to,že Rusko se na nás vyprdne-neoptřebuji nás a vůbec bych se nedivil kdyby zrušili velvyslanectví v Moskvě a Praze. Plyn,ropu budeme kupovat od Němců- ruskou no s patřičnou přirážkou, vždyť hrdý český občan to rád zaplatí vždyť po 30-ti letech svobody jsme se přeci dostali už na 1/3 životné úrovně Němců. Jo a jaksi se nemluví o tom kam zmizel 1000ksRPG+800ks samopalů+500ks kulometů+100ks pistoli+munice ?! Že se na ty Vrbětice raději nevybodli, teď se ještě prokáže že jsme vyzbrojovali ISIS a to bude mezinárodní průser ! Atentát na Timošenka se nepovedl převrat se nekoná, ještě že Putin děla pořádky v Rusku a slavná EU je bezmocná.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy