• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

       Navzdory EU, navzdory vládě a parlamentu ČR, navzdory USA - já před prezidentem Lukašenkem smekám.
Počet návštěv: 3388

Navzdory EU, navzdory vládě a parlamentu ČR, navzdory USA - já před prezidentem Lukašenkem smekám.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Říkejte si vy ostatní, co chcete, média ať si píší nesmysly a vytvářejí lživou propagandu, televize ať nadále štve proti Rusku, či Bělorusku-já se ale zblbnout nenechám. Bělorusko a prezident Lukašenko udělali to nejlepší, co mohli. Přinutili díky své vojenské stíhačce přistát civilní letadlo na jehož palubě byl přepravován zmetek, kvůli kterému zahynulo spousty lidí. Ano-umírali Ukrajinci a Bělorusové díky hajlující bestii Ramanovi Protasevičovi. Je ostudné, že se kdokoliv postavil za tuto nacistickou zrůdu a to včetně České vlády a parlamentu. Bože, co jste to za lidi!!!  

To, že se kdosi jako Protasevič ohání novinářským průkazem vůbec nic neznamená. V dnešní době a díky počítačovému vybavení vám jich nakakám klidně kbelík. Navíc práce novináře je pro Protaseviče jenom krytí. Proč také lidem nesdělíte, že se tento zmetek účastnil akcí na Ukrajině, na Donbasu. Byl členem polovojenského uskupení Azov, které se neštítí používat nacistickou symboliku-runu Wolfsangel, kterou přímo užívali Werwolfové a nacistická divize Das Reich. Členství Protaseviče v praporu Azov bylo potvrzeno dokonce jeho bývalým velitelem Byleckým. Z USA dokonce zazněly hlasy, že prapor Azov by měl být zařazen na seznam teroristických organizací, neboť nedodržuje základní pravidla boje a to tím, že se uchyluje ke zbabělému vraždění, loupežím a znásilňováním žen. Protasevič byl i účastníkem takzvaného Majdanu jestli to nevíte. Bylo potvrzeno, že Protasevič patří mezi organizátory nepokojů a to na Ukrajině, tak i v Bělorusku. Kdyby tak toto někdo činil u nás v zemi a nebo Německu-to byste pískali jinou. Je viditelné, že se EU, NATO, ČR a další země řídí heslem, každý náboj proti Rusku a Bělorusku je dobrý i kdyby sebeblbější byl.

    Náš ministr zahraničí Kulhánek dokonce požaduje Protasevičovo okamžité propuštění. Jen se tedy ptám, čí že to zájmy hájíte pane Kulhánek? Vy kamarádíte s nacisty a neonacisty?? Jestli ano, tak to tedy máme ministra-jen co je pravda. Ale co se vlastně divím že??? Pan Kulhánek je tím vyznamenaným od CIA a tak se nelze divit ničemu.

    Nemá snad ani smysl to více rozepisovat, protože to by jeden blil. Jak hluboko jsme to klesli. Můj táta bojoval proti nacistům a z války si přinesl dvě zranění-obě nohy prostřílené!! Za tohle si táto bojoval??? Asi ne, ale ty to tam nahoře vidíš-nacisté se vracejí a vlády a parlamenty je podporují.

   Ode mne má prezident Lukašenko palec nahoru.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
vera b

vera b

28.05.2021 18:32

Protasevic umazni Lukovi vycistit aparat od krtku. Vypada, ze to tam ma prolezle. Jo, kdysi lezl EU do brusele. Tak se mu odvdecili. Tendleten nacisticky spratek je velka ryba. Jestli si ho necha odsebevrazdit, tak bude s nim amen. Byt Luka, tak spim vedle v cele. Se smeckou psu. :-)


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

28.05.2021 09:06

Jaký scénář ještě zbývá v případě Protaseviče...? Inu, spáchaná vražda nasazeným agentem, aby byly zahlazeny stopy a zmizely pochybnosti. (Jako příklad úkladné vraždy může sloužit vražda Miloševiče v haagském vězení poté, co se podařilo Miloševičovi objasnit okolnosti před soudním tribunálem. Takovou osobu je nutné odstranit a poslat na ni zabijáka do vězení). To samé čeká na tohoto hajlujícího floutka. Lukaševič musí zajistit takovou ochranu vězně, aby tento scénář nenastal. Pokud by k ní došlo, bude připsána jemu na vrub. Z nacistického zmetka se pak stane obětní beránek, symbol bojovníka za svobodu. Nedivím se Lukašenkovi, že nechtěl trpně příhlížet, jak mu neonacisté usilují o život. ....Mějte se hezky.


 
Kryštof Drechsler

Kryštof Drechsler

28.05.2021 08:05

Je to tak. Libtardi si vždycky vyonanují nějakou ikonu. Mandelu, Arafata, Navalného, Aun Shan Su Tij - a když prosákne, že mají podíl na genocidách či terorismu, pustí je jak horký brambor - nebo to zametou pod koberec. Podle toho, jak velká věc to je, a jaké zájmy v oblasti mají. To je celosvětové. Mocnosti si vždycky pěstují opozici jiných zemí, aby ji mohli použít. Nezmění se to - ale je dobré to vědět. V politice neexistují rytíři v zářící zbroji - jen bezohlední a bezohlednější, prohnilí a superprohnilí.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy