• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

   10 milionů od státu do oblastí postižených tornádem?? Směšné!!!
Počet návštěv: 1536

10 milionů od státu do oblastí postižených tornádem?? Směšné!!!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Že se nestydíte - vy naškrobení panáci. To Vám není stydno paní Schillerová??  Co se dá při dnešních přemrštěných cenách stavebního materiálu za 10 milionů udělat? Mnoho toho nebude a všichni to víme. Že to uhradí pojišťovny?? Ale jděte. Obyčejní dělníci z vesnic nemají pojištění nemovitostí nic moc, protože je drahé a oni musí obracet v ruce každou korunu. Velmi málo dělníků dosáhne alespoň na průměrný plat!!! Vy to tam nahoře moc dobře víte a ani Vám není hanba se tady ohánět deseti miliony. To je jak když prdne do jetele. Daně od lidí - to berete, a když je státu třeba, tak se zachováte jako hladový žid. K čertu s Vámi!

Co z toho, že se do postižených oblastí jel podívat Hamáček i Babiš. Co ty lidi z toho mají? Jestli se ti dva jeli pouze podívat na smutnou tragédii, aby obveselili svou trapnou duši, tak potěš koště. A co dělají piráti?? Nyní se mohou předvést v celé své kráse a ukázat lidem jak to s nimi skutečně myslí! Tady kecy jako ve sněmovně budou k ničemu. Kde je naše slavná armáda, jenž se chystala dobít matičku Rus. Nyní může ukázat své svaly a to na místě velmi potřebném. Tedy jestli ještě nějaké svaly má. Ať armáda ukáže, jestli je dnes lepší, než armáda za socialismu, kdy ti naši kluci dokázali mnohdy doslova nemožné. Co dělají muklové v base??? Čučí na bednu a listují v pornočasopisech. Vyhnat je z baráků a makat. Armáda je může se samopaly hlídat a oni alespoň jednou vrátí něco málo z toho, co naši celou společnost už stáli. Mohou stavět nové domy a hezky zadarmo!!! Vždyť i ti postižení katastrofou na ně přispívají svou prací a penězi. Také bych tam rád viděl v montérkách paní Langšádlovou z ODS, aby alespoň maličko poznala, jak vypadá zpustošená zem, neboť to právě byla tato velmi šlechetná paní, která by na Rusko ráda použila jaderný arzenál. Tady uvidí, jak to přibližně vypadá, kdyby se událo to, co ona by ráda a má tu výhodu, že je to bez radiace. No a v neposlední řadě se ptám-kde jsou komunisti??? Vždyť ti by tam měli být první mezi prostým lidem. Já jsem se nyní vrátil z nemocnice, ale nějaké peníze jsem tam už poslal. Udělal jsi to také soudruhu Filipe??

    Tady vážení žádné řeči nepomohou. Tady jsou potřeba rychlé činy, pracovité ruce a peníze. Ty lidi potřebují podporu od nás všech-stát nevyjímaje. Agrofert také může pomoci, když tak rád čerpá dotace. Tak šup do práce a fakt mě už neserte. Přeci všechno nenecháte na chudácích hasičích. Vezměte si příklad ve vedení Pardubického kraje, jak ten se k situaci postavil. Tam je třeba smeknout.

   Nebudu to dále rozepisovat, neb to ničemu nepomůže, ale kdyby každý z nás poslal do postižené oblasti alespoň stovku-bylo by veseleji. Je nás 10 milionů. Tornádo může přijít zas a kdo ví, kdo příště bude potřebovat pomoc bližního svého. Může to být kdokoliv z nás.

    Děkuji touto cestou všem, kdož se už na pomoci podílí a zahanbují svým postojem vládu a stát. Děkuji např. panu Komárkovi, ale i prezidentu Zemanovi a mnohým dalším.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

26.06.2021 11:30

Pane Rambousku,v mnoha věcech s Vámi souhlasím,s některými ne a Vaše příspěvky čtu pravidelně.Domnívám se, že skutečná demokratická diskuze obohacuje oba diskutující .Mám však dojem, že jste nedočetl všechno až do konce.Víte také, že je možno požádat o 5 mil,z čehož jsou 2 mil. dar a zbytek na třicetiletý úvěr s 1% úrokem.Faktem je, že výdaje státu jsou velmi velké.Bylo spočítáno na základě veřejně dostupných dat toto.Náklady na prezidenta, vládu a senát v holých platech, bez všech příspěvků a náhrad činí ročně :třicet miliard tři miliony pět set šedesát pět tisíc dvě stě korun pro 297 lidí. ročně. Jistě slušná částka nelze spočítat, kolik činí náhrady, příplatky za různé výbory a podvýbory. Stačilo by jen zrušit jednu instituci,Utrpení těchto postižených lidí je nezměrné a psychicky šok teprve přijde .Ale věřím, že se najde skutečně mnoho těch, kteří se budou snažit pomoci.Nejde jen o výši daru,ale je to také gesto psychické pomoci.Člověče nezůstal jsi osamocen,


 
miro miro

miro miro

26.06.2021 10:14

Souhlasím s řadou věci s pisatelem,přebujelá administrativa,zbytečný senát,parazitující neziskovky,flákající se vězni,nepružná zbytečná armáda....,ale zapomínáme na jednu věc, socialismus na přáni lidu skončil je tu kapitalismus a tudíž se musí o sebe postarat každý sám. Já ročně platím 7 tis.pojistku a pokud vím tak morava není chudý kraj, stát by měl především rychle opravit školy,školky,komunikace,energetické sítě a samozřejmě v prvopočátcích pomoci postiženým s ubytováním a odstraňováním následku, já vím je to tragédie-nahraditelná ale je to na rozdíl od úmrtí tragédie nenahraditelná. Skoro každý z nás se potkal s nějakým neštěstím a musel jej vyřešit bez tv kamer, bez pomoci vlády tak pevně věřím že i moravaci se s tím vyrovnají k čemuž jim přejí hodně sil.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.06.2021 09:18

Připadá mi,že si to pan Rambousek vysvětluje po svém.Schillerová je údajně ekonomka,ale všichni ekonomové mají jen jeden postup a tím je zvýšení daní.Na nic víc tito škrobení panáci nemají inteligenci a hlavně odvahu.Asi je na VŠE nic jiného než pohyb daní směrem nahoru neučí a asi nikdy neučili.Poslali 10 milionů?To lidé mezi sebou vybrali 15x víc,než celá politická "reprezentace".Ale nelze se divit.Vždyť musí zajistit více než slušné živobytí netahavým,podporovat finančně politické neziskovky,přispívat na činnost politických partají a v neposlední řadě živit statisíce státních úředníků.Jen existence Havlova senátu stojí miliony měsíčně a co stojí i excistence 200 členné PS a dalších zbytečných institucí.Potom už na nějakou pomoc mnoho nezbývá.Pane Rambousku,musím Vás,bohužel,pokárat.Přeci nedostanou přednost ti,co všechnu tu sebranku parazitů musí živit.To,co propagujete,je socialistický přežitek a kapitalistická dekadence.To se neslučuje s nařízenou korektností!


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy