• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

    Polská TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO
Počet návštěv: 7347

Polská TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly"

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předložil Frank-Walter Steinmeier (spolkový prezident Německa) devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

Členské státy se vzdají:

 

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny

 

2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů.

 

3) Vytvoří společný vízový systém, společnou zahraniční politiku transformace.

 

NATO v preambuli textu vlády Francie a Německa oznamuje:

 

* "Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu."

 

* Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států.

 

* Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru.

 

* Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon.

 

* Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku.

 

* Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout.

 

* Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma.

 

* Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy to bude přijato

 

* Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…

 

“To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938…

 

Tohle je naše naprostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

Celý text, s nímž Steinmeier vystoupíl v Praze, si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/ [2] (polsky)

Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize. 

A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU? No s pánem Bohem!!…

Tak už vím, proč Velká Británie vycouvala z EU.Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko. My zatím stále lezeme někomu do ……  Kolik naši představitelé za to dostanou - asi dost - a potom se vytratí někam do bezpečí...

Tak to už není žádná sranda!! Přeposílat, bojovat proti (hlavně pak nevolit vítače migrantů, např. Drahoš, PIRÁTI, TOP 09... )!!!

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Marie Kovalová

Marie Kovalová

30.06.2021 09:47

Pane Rambousku, prosím Vás, kdy byla v Praze ta schůzka? To datum je důležité. A kdo byl na ní z našich představitelů a jak reagoval?


 
Petr Majevský

Petr Majevský

29.06.2021 09:35

Historie se opakuje.Kdo se z ní nepoučí,musí si ji prožít znovu.Co si občané zvolí,to je povede.Jsou jen dvě možnosti.Buď do záhuby národa a státu,nebo do samostatného rozhodováni o svém osudu.


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

29.06.2021 09:01

Pokud by to mělo stát skutečností,tak děkuji za svůj věk ,protože tohoto pekla bych se nechtěl dožít.Mně stačili nacisté.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy