• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Poznámky a postřehy z internetu (červen 2021)
Počet návštěv: 1319

Poznámky a postřehy z internetu (červen 2021)

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Má česká novinářská žumpa vůbec nějaké dno? https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-cesky-policek-putinovi-156582#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=dHP3Cc3YuJr-202106011530&dop_id=156582&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz  

Anketa: Necháte se očkovat?

Na očkování se určitě nechystám. Nicméně ta diskriminace mě vytáčí. Já jako zdravý, normálně smýšlející jedinec jsem prakticky vyřazen ze společnosti. Nechápu, proč bych se měl nechat testovat nebo očkovat jen pro to, abych si mohl na zahrádce vypít pivo. A nechápu, že to tolika lidem přijde v pořádku. Patrně covid nenapadá plíce, ale spíš mozek. Jinak si nedovedu vysvětlit to množství lidské debility kolem sebe...

 

Jak hodnotíte pokus o vyslovení nedůvěry Babišově vládě?

Opozice si vykopala jámu, do které pak hrdě skočila. (Jan Kubáček, politolog)

 

Výsledek summitu Putin – Bidet v Ženevě 16.6.:

Potkal medvěd zajíce: „Pelicháš?“ „Ne, proč?“  A medvěd si s ním vytřel zadek…

 

18.6. „Musíme začít budovat nové vztahy s Ruskem,“ prohlásil Andrej Babiš.

Poté, co Praha odstranila pomník maršála Koněva, v Řeporyjích postavili pomník válečným zločincům, ministerstvo zdravotnictví odmítlo vakcínu Sputnik V, parlament schválil zákon, který vylučuje Rusko a Čínu z dostavby jaderné elektrárny Dukovany a z ČR bylo bezdůvodně vypovězeno několik desítek ruských diplomatů?

„Viděl v televizi summit Putin – Biden,“ okomentovala Babišovo vyjádření mluvčí ruského ministerstva zahraničí…

 

Konec pandemie v dohledu,

aneb co si přejí zarouškovaní, otestovaní a přeočkovaní Češi:

Biorobot chce klid, pivo, kadeřníka a Chorvatsko.

 

Proč nás čekají těžké časy:

„Těžké časy plodí silné muže, silní muži vytvářejí snadné časy. Snadné časy plodí slabé muže, slabí muži vytvářejí těžké časy.“  (šejk Rashid, zakladatel Dubaje)

 

Piráti a novináři mají jasno: 

Za vznik tornáda na Hodonínsku může klimatická změna!

Už jen zbývá dodat, že klimatickou změnu způsobuje Rusko (ne-li přímo Putin), tornádo roztočili Boršilov a Petrov (vulgo Čuk a Gek) a máme viníky na stříbrném podnose…

 

Jaký je rozdíl mezi Čínou a Indií?

„V Číně mají jen sedm státních svátků. V Indii je (zatím) jen sedm pracovních dní.“

(Odpověď indického ministr obrany po návštěvě Číny na dotaz, proč Indie zaostává za Čínou).

 

Cílem dlouhodobé mediální kampaně je bezpochyby reinterpretovat výsledek 2. světové války, obvinit z jejího rozpoutání Sovětský svaz, a tím zpochybnit dohody velmocí z Teheránu, Jalty a Postupimi. Tím by došlo ke zpochybnění Benešových dekretů a cesta k restituci sudetských majetků by byla otevřená. Můžeme se jenom domýšlet, kdo by z takového procesu měl největší prospěch a kdo to tedy finančně i politicky podporuje. Cíl těchto snah je také politický, ve smyslu jednoduššího ovládnutí ČR.

(Jiří Kobza, poslanec za SPD)

 

Na skok k prezidentským volbám:

Generál Pavel nebude prezidentem. Tomu nebohému generálovi to ještě neřekli... Od koho by tenhle voják na Hradě přijímal rozkazy? (Karolína Stonjeková , publicistka)

 

Co nás čeká v letních vedrech:

Ryba smrdí od hlavy.

Tchoř smrdí od zadku.

Politik smrdí ze všech stran…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.07.2021 09:48

Kdo nevěří,ať tam běží.Na smrtelné posteli i očkovaný leží.Jakpak se to mohlo stát?Odpovědnost chtějte znát.Bez té odpovědnosti se bude vše opakovat s něčím jiným.Už zřeknutí se odpovědnosti výrobcem je podezřelé.


 

01.07.2021 09:15

Vakciny proti covidu mají úžasnou vlastnost. Lze po nich onemocnět touto nemocí znovu. Pro ty, kteří jim fandí, jen poznámka... Jejich ,,účinnost,, je tedy...jak to tak říct... Pokud je lidé porovnávají se séry proti obrně, srovnání kulhá na obě nohy. Představte si, že by obrna po očkování měla pouze mírnější průběh. V tomto případě mají farmaceutické firmy vystaráno. Covid, jako forma chřipky, se bude vracet a bude třeba další přeočkování. Zatím nikdo nikdy nepoužil do vakcin embria nenarozených, potracených dětí. Hypochondry varuju. Taková ,,vakcina,, nemusí působit blahodárně. Tvrdím, že je vždy potřeba pečlivě si přečíst návod a seznámit se s ingrediencemi, z nichž je výrobek vytvořen. Toho mnozí lidé nejsou schopni. Stávají se z nich fanatičtí zastánci proočovaní buněčnou hmotou, chemicky zpracovanou nanotechnologií. Výsledek už víme. Vakcina v žádném případě nezamezí propuknutí a šíření této nemoci u očkovaných jedinců. To je již vědecky potvrzený fakt. To další jsou jen dohady, které se bud´ potvrdí nebo vyvrátí. To, že vakcina nezabrání propuknutí covidu, je moc zlé. Budou třeba další přeočkování s nejistým výsledkem....Mějte se hezky. ...PS Napsal Jiří Přibyl.


 
Jan  Kučera

Jan Kučera

30.06.2021 21:36

Pane kolego: Otázka "Nechápu, proč bych se měl nechat testovat nebo očkovat jen pro to, abych si mohl na zahrádce vypít pivo." svědčí o tom, že naprosto nechápete ekonomické zákony tohoto světa. Někdo nakoupil miliardy vakcín, někdo nakoupil miliardy testů a vy byste chtěl, aby tyto peníze byly spláchnuty do kanálu? Jak by k tomu ti, kteří za prvé mají právo rozhodovat a za druhé ti, kteří ty peníze vydali o zisk přišli? Jděte do sebe a neptejte se, odpovědi se nedočkáte.


 
         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Babiš jako šéf opozice přichází v pravý čas

Babiš jako šéf opozice přichází v pravý čas

Nad světem i Českem se stahují mraky. Banány sice jsou, jak vtipkovali herci z Alles Gute v rámci předvolební kampaně ODS, ale pomyslně brzy lidé na ně nebudou mít. Energie asi taky budou ( i když bůh ví), ale ty leckdy už některé chudší rodiny nezaplatí. Zelený fanatismus, ale i organizační neschopnost států vede až k zoufalému nedostatku energií v Evropě, ve světě. Zoufale se hledají nové zdroje a tak Čína kupříkladu skupuje uhlí i stlačený plyn ve velkém.

Poslední domácí zprávy