• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Že by to u nás V ČR nějaké demokratické švindlmasmédium vůbec co i jen náznakem zveřejnilo???
Počet návštěv: 2629

Že by to u nás V ČR nějaké demokratické švindlmasmédium vůbec co i jen náznakem zveřejnilo???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Na základě memoranda vaší vlády předaného Vámi ohledně kauzy výbuchu v muničním skladu Vrbětice ve kterém vláda ČR žádá od vlády RF vyplacení odškodnění ve výši cca 650 mil. Kč, vám sdělujeme toto stanovisko vlády Ruské federace:  

Vážený pane velvyslanče.


Vláda ČR ve svém požadavku o vyplacení cca 650 smil. Kč nepředložila vládě RF ani jediný pádný důkaz k tomu, aby alespoň částečně podložila oprávněnost takového požadavku. Vláda RF shledala v tomto ničím nepodloženém požadavku vlády ČR o vyplacení cca 650 mil. Kč od vlády RF naopak zcela jasný pokus o vydírání a zostuzení Ruské federace před očima celého světa. Vláda RF shledala tento požadavek vlády ČR jako absolutně nepřijatelný v rámci vztahů mezi Evropskými civilizovanými zeměmi. Je tedy jasné, že vláda ČR vzhledem k tomu, že nepředložila jediný důkaz podporující výše zmíněný požadavek i přesto, že je si  přitom  zcela zjevně plně vědoma absurdity a neoprávněnosti tohoto požadavku, a navíc a zcela záměrně a bez sebemenšího reálného důvodu se zlým úmyslem se pokusila narušit doposud celkem dobré sousedské vztahy mezi oběma národy a zeměmi. Ruská federace se proto rozhodla,  že nadále už nenechá bez reakce výše uvedená příkoří učiněná bez důvodu před očima celého světového společenství. Z výše uvedeného proto zcela oprávněně  vyplývají i následná konkrétní závěry a rozhodnutí:

Pokud bude vláda ČR i nadále trvat na svým požadavcích, odvolá vláda RF svého velvyslance z ČR.

Pokud se vláda ČR neomluví za své nepřijatelné chování, které zcela bezdůvodně ničí dosud dobré vztahy mezi oběma zeměmi, bude NATRVALO zrušeno zastoupení RF v ČR. 

Vláda RF následně požádá vládu ČR o reciproční ukončení zastoupení ČR na území RF.

Zastoupení zájmů RF v ČR bude delegováno buď na velvyslanectví v Rakousku nebo v Německu. Nemovitosti zrušeného zastoupení v ČR budou prodány.

ČR bude vyzvána k odprodeji nemovitostí v jejím vlastnictví nacházející se na území RF.

Vláda RF neměla v žádném úmyslu a žádným konkrétním skutkem narušit dobré vztahy mezi našimi zeměmi. Ale v žádném případě se nehodlá bezdůvodně a bez reakce napadat a zostouzet před očima celého světového společenství.

Rozhodnutí o osudu vztahů mezi Českou republikou a Ruskou federací je teď plně v rukou vlády České republiky.

 

 Podepsáno Vláda Ruské federace.

 

Zdroje:

Посла Чехии вызвали в МИД России

https://lenta.ru/news/2021/07/01/mid_rf

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

16.07.2021 20:39

Pokud k tomu dojde, tak Langšádlová, Pekarová nebo Adamová, Němcová, Stanjura, Polčák ... za kulturní frontu Klus a Bango, za media děvčata Fridrichová, Moravec, za chlapce Železný, Láďa Hruška, novináři Mitrofanof, Fistein, ksichty k zblití Votápek, Just. Všichni tito géniové to určitě přivítají. Normální lidé s IQ nad 90 se zhrozí, jaké že to hovada nás zastupují.
Snad by to napravilo, kdyby se fofrem pro vachmajstra Koudelku zřídila stanice v Putimi, závodčí by mohl dělat Hamáček se Stanjurou a na informátora by se hodil, když mu někdo vyrazí dva zuby, Bartoš. Prostě se pokusit Rusy přesvědčit, že dosazení těch kreténů na zodpovědná místa byl jen takovej ryze českej žert a od teď už pojedem slušně.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

16.07.2021 19:35

Masmedia nelzou, pouze zamlcuji skutečnost.... Mějte se hezky.


 

16.07.2021 11:48

Již před pár týdny to řekl Pjakin jak to dopadne. Já nevím kde bereme ty "experty" na min.zahraničí ?! Nejhorší na tom je,že ty zmetci se vymění nic se jim nestane a všechny ty jejich kolaborantské nesmysly zaplatí pracující lid. Hlavně že fašistickému zpřízněnci,dementnímu ožralovi se stavějí lavičky za nekřesťanské peníze a zlikvidovali jsme prasečák kvůli dementnímu spícímu Kcharlovi potažmo cikánům. Co nás ještě čeká ?!


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy