• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Už není čas na noblesu
Počet návštěv: 1288

Už není čas na noblesu

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Na Slovensku chtějí přijmout zákon, který je bez diskuse zákonem segregace v tom nejhorším slova smyslu. Ke službám a maloobchodu by měli přístup jen naočkovaní. Nastoupenou cestu slovenská vláda potvrdila i tím, že při návštěvě papeže vyjednala, aby na mše měli přístup jen naočkovaní.

Proti něčemu tak odpornému protestovali v Bratislavě na nejvyšší míru naštvaní lidé. Nedivím se jim. Vlastně se spíš divím těm, kteří naštvaní nejsou. K základním lidským právům patří právo rozhodovat o svém těle. Nemůže vás žádná síla donutit si proti své vůli něco píchnout do těla. Nelze pořádat hony na lidi, kteří se nechtějí očkovat.

Výjevy, kdy policie se zdravotníky honí odpůrce, aby ho proti jeho vůli napíchla, jsou jako ze zlého snu. Ale už se dějí. Vzpomínám na video, kdy zdravotníci v USA násilím očkují těhotnou černošku, která jasně protestuje a celý násilný akt si natáčí. Děsivé, jak z horroru. Přesto je to realita, která se nebezpečně zhmotňuje. Na Slovensku už dnes…

Snobští slovenští poslanci se štítivě distancovali od protestujících. Nepřekvapí, že tak činili i Sulíkovi poslanci. Tedy ti, kteří se zaklínají svobodou, lidskými právy a svou pravicovostí. Stejně jako se podobní politici u nás distancují od poslance Volného, který proti nástupu hygienické totality protestuje nejsilněji. Na Slovensku padala slova o kolotočářích, o nepřiměřeném násilí, výzvy k poklidné demonstraci. Cože? Lidem se chystají odebrat základní lidské právo a politici jsou překvapeni, že jsou lidi naštvaní?

Výzvy ke klidu, ke spořádanosti, apely na kultivovanost a k mírnění výroků, fakt nejsou na místě. Jsou jen pokryteckým přiznáním, že jejich autoři nechápou dění. My skutečně nejsme v situaci, které pomůže nějaký klidný dialog a nějaká kultivovaná diskuse. Říká se mi to těžko, protože sama nejsem člověkem, který by si liboval v expresivním chování a v burcování mas. Vím to o sobě, a proto se ani nikde neangažuji, nebyla bych platná.

Naše práva jsou nám krácena noblesně, rozhodnutím vlády, která nerespektuje právo. Sněmovna k tomu mlčí, nekoná. Ústavní soud je na nic. Senát je ještě více na nic. Veřejnoprávní média jsou jednoznačně aktéry zavádění totality. ŽÁDNÁ instituce naše práva nechrání. ŽÁDNÁ. Kde vidíte prostor na standardní postupy? Na noblesní řešení situace?

Je třeba varovat a burcovat. Pracovat na tom, aby se lidé probrali. Aby své uvažování změnili. Aby se přestali štítit těch, kteří nejvíc křičí, protože tito „křiklouni“ ve skutečnosti nasazují krk za jejich záchranu. Upřímně – z politiků v saku, kteří se promenují po vinicích jako by nic – je mi na blití. Jsou jak nějací roboti, kteří nevnímají svět kolem sebe. Hrají si na noblesu, která je ale ve skutečnosti nejhlubším dnem. Vedle nich stojí lidé, kteří pochopili, o co se hraje a zoufale a někdy i nesympaticky bubnují na poplach. Vedle nich stojí lidé, kteří jsou ve své nevědomosti hnáni do náruče bezskrupulózních korporátních zmrdů bez špetky svědomí a lidského citu. Kde vidíte prostor na standardní politické postupy?

Nemusí nám to být příjemné, ale nastal čas na podporu rváčů a bojovníků. Přemítání na seminářích a sepisování petic, které nikoho nezajímají, nic neřeší. Neposunuly nás ani o píď. Korporátní totalita postupuje krok za krokem.

Vstupte si do svého svědomí a zbavte se mentálních bloků. Dívejte se kolem sebe a přemýšlejte o tom, kdo a proč je skutečným nebezpečím pro největší korporátní sráče. Už není čas na saka. Zuří totiž válka o základní lidská práva. Válka o život. A v té vyhrají jen ti, kdo se nebojí bláta a špíny. V zákopech totiž není čisťounko…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.07.2021 14:55

Zkrátka nastává opět nástup Hitlerových norimberských zákonů.Jen se to neobjevuje v Německu,ale v jejich spojenců z války.Co si Slováci nechají líbit,to také mají.Stejně,jako občané ČR.Jen tady to zní hlavně z moravských krajů.Tím mám na mysli ty moravské kretény,co se nacpali do Prahy a teď ji vedou směrem ke dnu.Díky politickým partajím zamořují celé území tohoto státu.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

25.07.2021 14:52

PS: Tvrdí se nám, že inkubační doba k propuknutí nemoci covid je tři až šest dní. Sportovci se tedy nakazili během letu, který trval 10 hodin. Klíčová otázka zní: Byli též testováni těsně před odletem očkovaní sportovci? Zde se stala chyba. Je třeba právě toto ověřit. Logicky je vyloučeno, aby byli po vystoupení ze speciálu v Tokiu čtyři sportovci pozitivní, když inkubační doba je minimálně 3 dny. Stali jsme se obětí permanentních lží. Tato krutá doba odhaluje vysoké procento našich občanů, jež se nechají obelhat. Jsme tedy manipulováni krutým nepřítelem, jenž je přesvědčený o tom, že nemyslící obelstí a ty, kdo přečtou jeho úmysly, donutí. ... Mějte se hezky.


 

25.07.2021 10:07

Naprostá ztráta soudnosti a logiky. Logika je jenom jedna. Lékař výpravy sportovců do Tokia se podrobil dvěma testům na přítomnost coronaviru těsně před odletem. Oba byly negativní. Otázka zní: Byli jim podrobeni také vakcinovaní sportovci? Přece víme z propagace, že pouze 91% očkovaných lidí se může (podle verze výrobců vakcin) cítit bezpečně. Měli privilegium nedotknutelnosti...? 9% očkovaných bude šířit covid dál po celém světě, a to není zanedbatelné procento. Pokud neletěli do Japonska speciálem s novými testy pro jistotu, je právě zde příčina nákazy. To pochopitelně mainstream tutlá. Důvěra v zázračnou moc vakciny způsobila, že proticovidová opatření na očkované neplatí. Izrael, v němž byla očkována většina obyvatelstva, se potýká s novou vlnou nákazy mezi plně naočkovanými lidmi. Celá řada z nich nemá slibovaný, lehký průběh. Právě naopak . Nemocniční oddělení se opět plní. Vlivný odborný časopis Lancet profylaktickou, hypotetickou "léčbu" odpískal. Podle zjištění odborníků se účinnost vakciny rapidně snížila, a to na 28%. Lancet tvrdí, že účinnost vakcin je dnes zanedbatelná. Zdroj: CNN, Lancet. A tak se stalo, že se z plně očkovaných lidí vytvořila biologická zbraň, která už dnes může cestovat do celého světa na covid pass. Chudáci ti, kdo si nechají udělat test těsně před vstupem do letadla a mají ho negativní. Letí společně s těmi, na něž se test nevztahuje. A tak je na malér zaděláno. Za všechno může ten, jenž vstoupil do letadla s čerstvým negativním testem. Odmítám věřit, že je mezi námi tolik stupidních idiotů, kteří nejsou schopni pochopit základní principy logiky. ... Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...