• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Poznámky a postřehy z internetu (červenec 2021)
Počet návštěv: 1225

Poznámky a postřehy z internetu (červenec 2021)

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Tak jsme konečně (po 20 letech) zvítězili? Česká armáda se stahuje (spolu s Američany) z Afghánistánu! Jak ten čas běží – jednou jsme v Afghánistanu s rusákama proti straně, kterou amíci horlivě podporuji jako hrdinné bojovníky za svobodu, a uplyne pár let a mydlíme ty samé bojovníky společně s amíky jako největší teroristy na světě… Je fakt, že podruhé je to alespoň za pořádný peníz (??)…  (Erik Best, novinář)

„Staré státy“ EUNN tvrdě kritizovaly Maďarsko kvůli zákonu zakazujícímu propagaci homosexuality mezi dětmi a mládeží do 18 let.

„Zeptejte se svých muslimských menšin, co si myslí o homosexualitě,“ vzkázal jim Jaroslav Bašta.

 

Česká zahraniční politika v kostce:

Pozvání Dalajlamy nás stálo produkci Tatry Kopřivnice (4500 náklaďáků jsme prodávali místo do Číny najednou, po pěti kusech, tři roky, horko těžko do celého světa.) Tatrovka zkrachovala.

"Thajvanec" a jeho návštěva stála Škodovku propad prodeje v Číně o 80%.

A teď jsme diplomacií starostů a zákonem o dostavbě JEDU vyklidili ruský trh, aby jej mohli obsadit Němci, Francouzi, atd.

My jsme prostě vedeni klikou demokratických pitomců...

 

K zapamatování:

„Všiml jsem si, že podmínkou a oporou stability socialismu na všech stupních společenské struktury je vzájemně mnohomocně propojená trojice: fanatik, blbec a grázl.“ (Zdeněk Podskalský)

Místo slova socialismus můžete dát kapitalismus, covidismus, europeismus, klimaalarmismus, či jakékoliv jiné označující jev, systém nebo proces v minulosti, přítomnosti i budoucnosti…

 

Na Kubě začaly protesty – blíží se barevná revoluce?

Demokratické státy, které tvrdě potlačují demonstrace, žádají totalitní Kubu, aby je povolila... (MP)

 

Nezabíjejí viry, zabíjí – strach!

Každý z nás potká denně miliardy různých virů. Mnohé z nich vdechneme, mnohé jsou naší součástí od kolébky a takhle si tu v klidu vedle sebe spokojeně žijeme. Pokud bychom se z nějakého důvodu začali na tyto všechny viry testovat, museli bychom umřít hrůzou. Nezabily by nás viry - ty nás potřebují. Zabil by nás strach.

Každý den nás probodne několik neutrin, částic z dalekého vesmíru. Nebýt vědeckých testů, ani bychom o nich nevěděli. Hysteriky však mohou zabít.

https://www.protiproud.cz/politika/5925-kauza-doktor-tajemna-cesta-jednoho-viru-hledani-vinika-to-dnes-novinarum-jde-prisne-testy-maji-zaponci-voracek-bude-brzy-grilovany-na-pravde-vubec-nezalezi-pozor-vsak-na-hysterii.htm

 

Typický příklad dvojího metru mainstreamových médií:

Dvě zprávy: Jedna o klimatu – Klimatolog varuje: Stoupne hladina oceánů a smrtící horko způsobí migraci. „Pohoda, strašit pro evropský zelený úděl se může.“

Druhá o covidu – Lékařku stíhají za šíření poplašné zprávy, psala o vakcinačním holokaustu.  „Ideozločin! Zavřít, až zčerná!“  (Fr. Kubásek)

 

Jak je to doopravdy se sexuálními menšinami:

Na otázku, kdy zjistil, že je gay, mladý muž odpověděl:

„Vždyť já jsem ještě předloni měl přítelkyni!“ 

Po nechápavém pohledu pokračoval:

„Šéfe – být gayem nebo lesbou – to je ŽIVOTNÍ STYL. A má to svoje výhody…“   

Více zde:

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/07/17/dedoles/

 

Nejvyšší správní soud dodnes zrušil 24 + 1 vládních opatření ohledně koronaviru. Kolik jich (do voleb) ještě zbývá?

https://outsidermedia.cz/24-nezakonnych-opatreni-vlady/

 

Ke kauze neočkovaného lékaře české olympijské výpravy:

Nenaočkovaný lékař nakazil naočkované sportovce nemocí, proti které jsou očkováni?

(MUDr. Lukáš Pollert)

A navázal neznámý autor: To je jako kdyby impotentní muž dostal do jiného stavu ženu, která bere antikoncepci.

 

Po Praze bude jezdit očkovací autobus: žádná registrace a vakcína na přání.

Kdy začne jezdit autobus pro umělé oplodnění a potratový autobus?

 

Obyvatel západní Evropy v r. 2030:

Tmavé humanoidní stvoření nejasného pohlaví (67 druhů?) a muslimského vyznání…

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

01.08.2021 22:27

Hořké čtení... :-((


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.08.2021 15:34

"Měl jsem štěstí na dobré lidi", řekl lidožrout. ... JP.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.08.2021 10:30

Co si občané volí,to je zastupuje a také škodí.Pro "politiky" je důležitější pochvala ze zahraničí a potřeby národa je nezajímají.Pro občany tohoto státu platí v plné míře přísloví:s čím kdo zachází,tím také schází!Tak se konečně radujme ze senátorů typu Rakušan,ten thajvanec(jak může cizinec zastávat tak vysokou funkci) a další.Co senátor(ka),to zástupce povětšinou amerických zájmů.Hájit zájmy českého národa jim totiž nepřináší žádný zisk!


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...