• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Ewa Farna se cítí zneužitá tím, že šel Babiš na její koncert
Počet návštěv: 1257

Ewa Farna se cítí zneužitá tím, že šel Babiš na její koncert

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Ewa Farna se cítí zneužitá tím, že šel Babiš na její koncert a vyfotil se tam. Stejně jako se tam fotí tisíce dalších diváků. Každý myslící člověk ví, že když se Babiš vyfotí s fanouškem někde hluboko v publiku, že o tom umělkyně neví a že na to nemá žádný vliv. Proč by si Babiš nemohl koupit lístek a jít na jakoukoliv akci a vyfotit se tam? A proč vůbec je Babiš takovým terčem, vůči kterému se všichni vymezují – odleva doprava…?

Nejspíš právě proto, protože je nejlíp viditelným terčem. Člověk nemusí ani moc přemýšlet a když se chce nějak vymezit, může si kopnout do Babiše. Ten vadí prakticky každému – demobloku, milionchvilkařům, covidhysterikům i odmítačům opatření. Kopnutí do Babiše vypadá dobře, média si toho vždycky všimnou a lidi si to nějak přeberou.

Nejsem Babišova fanynka, nikdy jsem ho nevolila. Dokonce jsem se ho párkrát zastala a udělám to i teď. Babiše je potřeba kritizovat chytře a ne tak pitomě, jak to dělají jeho současní kritici. I když Babiše opět volit nebudu, stupidní útoky na něj mě téměř uráží. To se jeho kritici nezmůžou na víc než na ostentativní odsudky a hloupé výkřiky? Řekla bych, že tím jen dokazují, že jsou horší jak celý Babiš s horou koblih. Plují jen po povrchu a nejsou schopni vůbec chápat dění okolo nich.

Babiš se na jednu stranu opatrně vymezuje vůči globalistům, semotamo naštve i pár aktivistů a v tom je mnohem lepší než by byl případný premiér z řad demobloku. Na druhou stranu se posral z covidu až nepřiměřeně a nechal se ovládat jen jednou úzkou skupinou lidí. Ač Babiš má rétoriku, kdy jakože bojuje proti korupci a zneužívání funkcí, obklopil se lidmi, kteří těží z koronahysterie a vůbec si toho nevšiml a nevadí mu to.

Myslím, že seriozní kritika by tady zafungovala lépe, než hysterické výkřiky, které prakticky nikdo nemusí brát vážně ani Babiš sám. Každé vejce na jeho hlavu, každý hysterický výkřik, ho jen budou utvrzovat v tom, že jde správnou cestou.

Nechápu, že to jeho kritikům nedochází…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

10.08.2021 09:10

To máte vždy stejné.Když přijedete do Prahy a chcete se uchytit v nějakém kšeftíčku,tak si musíte kopnout do Babiše.Když Evičko přijedeš zpět do rodného kraje,tak se budeme cítít zase uraženi my , že chceš slyšet naši řeč.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.08.2021 17:19

Pokud se to té Polce nelíbí,ať koncertuje v Polsku.Tady se bez podobných individuí obejdeme.Byl tam jako divák a jako divák se vyfotil.Tato nafoukaná polská panička do toho nemá co mluvit.Jen se opět další komediantka chtěla zviditelnit pro upadající zájem o svou osobu.


 
Josef Andrle

Josef Andrle

08.08.2021 17:01

Aby se "zpěvačka" Farná nepotento.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...