• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Není to pandemie, je to IQ test
Počet návštěv: 1920

Není to pandemie, je to IQ test

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Nedá se nic dělat – je to třeba nazvat pravými jmény. Procházíme zkouškou inteligence a zdravého rozumu. Celá situace nám ukazuje, kdo je jak odolný vůči propagandě a s kým můžeme do budoucna počítat. Inteligence a zkušenost se ukazuje také na pochopení politických dějů. Protože problém současného světa je politický!  A politicky se musí taky řešit.

Fakt netrpíme pod atakou nějaké smrtící nemoci, fakt nám nehrozí klimatická katastrofa. Ovšem chování politiků nás do katastrofy žene.

Jestli si někdo myslí, že si bude jen tak pohodově žít, plete se. Změny pocítí v prvé řadě ve své peněžence. Ceny energií porostou do nebe, protože jsme nechali svět řídit mocichtivými idioty. Fakt si myslíte, že politici jako je slovenská prezidentka nebo naši Piráti jsou schopni nějakých rozumných a pragmatických úvah? Ukázkovou idiocií je causa Vrbětice, kde si hodně lidí pohonilo ego směrem k Rusku, ale v podstatě tím zabilo možnost, že by Česká republika dostavěla jadernou elektrárnu a uchovala si tím energetickou soběstačnost. Celá ta aféra je pro mě znakem totální debility.

Jako idioti se také chovají ti, kteří neumí číst politické dění a nejsou schopni vidět věci reálně. Pořád dokola se upínají k nějakým spasitelům a buď nechodí k volbám vůbec, protože jsou uražení nebo podporují nesmyslné projekty, které nemají šanci na jakýkoliv úspěch.

Momentálně nejsme v situaci, že bychom mohli provést jakoukoliv revoluci – ani politickou ani lidovým povstáním. Proto musí ti, kteří ještě mají rozum, situaci vyhodnocovat realisticky a zvolit modely chování, které progresivistické plány aspoň zbrzdí. Teď budou volby a je třeba volit tak, aby ve sněmovně byl někdo, kdo bude sypat pořádné nálože písku do soukolí progresivistických plánů. Zatím situaci vyhodnocuji tak, že svou prací, svou aktivitou, svým tahem na bránu, si podporu zaslouží Volný blok.

Chcete-li volit SPD nebo Trikoloru, je to vaše věc a programově chybu neuděláte. Chcete-li volit kohokoliv jiného, jste šílenci, kteří nás chtějí uvrhnout do pekla hroutícího se Západu. Zajeďte si třeba do Paříže a zajděte si na nějaké předměstí a pak ještě jednou zvažte volbu SPOLU nebo Pirátů. Protože tihle nás vedou přesně tam.

Pokud ještě stále věříte tomu, že viry jsou nebezpečné a že jediná cesta k záchraně je vakcína, není vám pomoci. Nechápete nic a jste důkazem toho, že propaganda to s lidmi jako vy fakt umí. V zájmu budoucnosti můžeme jen doufat, že takových lidí není většina…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

15.08.2021 12:05

Bylo by skvělé, kdyby se lidé mohli řídit podle Vašeho mustru. Věc se má tak, že mnoho z nás je k vakcinaci nuceno. Přišli by o práci. Kdo by chtěl nosit dnešní obdobu Davidovy hvězdy, která znamenala totální porobu Židů? Cejch nenaočovaného se rovná stejnému pronásledování, co prožíval nenáviděný Untermensch židovské rasy. Abychom zjistili skutečnost, bylo by třeba zadat příslušný test, například v PL, kde by lidé měli možnost anonymního vyjádření. Jeho zadání by mělo být následovné: A) "Podrobil jste se vakcinaci dobrovolně?" ...B) "Musel jste se podrobit vakcinaci kvůli práci ?" ...C) "Chtěl jste vakcinací získat výhody, osobní prospěch?". ... D) "Vakcinaci se nikdy, za žádných okolností, nepodrobím." Jenom z takových dat lze vycházet. ...Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.08.2021 10:07

Ono je to v podstatě jedno,koho budou občané volit.V každém případě zas budou moci další čtyři roky nadávat na netu,jak to tady špatně vedou.A vůbec nebude záležet na tom,koho zvolíte.Protože se z ČR stala pouhá kolonie,a to několika států,bude se vládnout podle not z ciziny.Takže i nadále podpora agresivních akcí NATO,nepřátelství vůči každému,koho označí USA za nepřítele a to bez ohledu na důsledky pro nás.Osobně považuji socany za mnohem větší zlo,než jsou piráti.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...