• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Souboj vabank:  Babiš versus Koudelka (zatím)  0 : 1.
Počet návštěv: 873

Souboj vabank: Babiš versus Koudelka (zatím) 0 : 1.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

V rozhovoru pro Parlamentní listy prezident Miloš Zeman mimo jiné uvedl: „Důležité je, aby BIS skutečně plnila svoji funkci, jakou má definovanou zákonem, takže například odhalovala vážnou ekonomickou kriminalitu, a na druhé straně aby nefízlovala ústavní činitele.  ……  Je potřeba k tomu dodat, že toto fízlování může vést i k vydíratelnosti některých činitelů, mezi něž se nepočítám.“

A máme tu první předvolební skandál. Už pár týdnů se v médiích i na politické scéně spekulovalo, proč A. Babiš prostě Koudelku nenechá jít a místo něho nejmenuje nového, schopnějšího ředitele.

Více zde:  http://casopisargument.cz/?p=37300

a zde:  https://pravyprostor.cz/michal-jeste-muze-pekne-zatopit/

Takže na stole je otázka: Co Koudelka na Babiše má, přesněji, čím ho vydírá?

Nějakou podnikatelskou lumpárnou z minulosti?

Nějakým výrokem, který česká veřejnost nezaznamenala?

Nějakým skutkem (podpisem), který Českou republiku někam posune bez možnosti návratu?

Nějakým soukromým hříchem (skandálkem?

Nevíme. Ale jak známo, v Čechách se nakonec vždycky všechno vykecá a pokud prezident Zeman v avizovaném rozhovoru pro Blesk neprozradí víc, vyplave to na povrch nejpozději po volbách.

Takže, milí voliči, držte si klobouky, jízda z (předvolebního) kopce právě začíná…

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Milan Koděra

Milan Koděra

21.08.2021 14:23

Jak je dnes iž každému soudnému člověku jasné, Koudelka zmanipuloval českou vládu v souvislosti s kauzou Vrbětice.Nepochybuji, že Babiš to již dnes ví a svoji chybu si uvědomuje. Na Koudelku dojde v době po volbách, kdy Babiš sestaví novou vládní koalici


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

18.08.2021 16:00

ojojoj.... Zeman ví, o čem mluví... že by se spousta špíny dala do pohybu?


 
Jiří Mařík

Jiří Mařík

18.08.2021 13:46

Z Koudelky se dělá zbytečně hvězda je to obyčejný pan Brouček.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy