• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Generál Pavel je připraven kandidovat na prezidenta.
Počet návštěv: 2258

Generál Pavel je připraven kandidovat na prezidenta.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Ještě v září 1989 ve funkci velitele skupiny a předsedy Základní organizace KSČ  ve skupině 27 budoucích armádních  “špionů” v tříletém tajném kurzu ( na VAAZ v Brně) navrhoval vyloučit z KSČ spolužáky, kteří s ním studovali ve skupině a kteří odmítli  podepsat Antichartu.

Je veden v seznamech Státní bezpečnosti jako agent pod krycím názvem PÁVEK! 
A po roce 1989, někdy v letech 1993-1994, se nechal doslova koupit druhou stranou a proto měl raketovou kariéru v AČR, když byl prosazen do nejvyšších velitelských funkcí v Armádě ČR, včetně do funkce NGŠ AČR a Předsedy vojenského výboru NATO!

Fakticky to však byla a stále je jen cílená zpravodajská operace a mediální příprava  na prezidenta ČR!!!
Pokud bude prezidentem zvolen, tak to bude unikátní případ, kdy dvojnásobný agent (do roku 1989 agent komunistické státní bezpečnosti a poté i agent nejmenované mocnosti) se propracoval až do nejvyšších vojenských a politických funkcí! Akorát musíme počítat s tím, že bude i ve funkci prezidenta ČR svým řídícím orgánem nadále ŘÍZEN!!!! A v koho zájmech? Na to nechť si každý odpoví sám.

Generál Pavel je připraven kandidovat na prezidenta. Řekl, že vstup do KSČ byla jeho chyba. 
Pro ty, kteří by tě snad chtěli volit, Pavle, jenom drobnou vysvětlivku jak to chodilo.
To neokecáš  jenom tím, že řekneš - to byla chyba. Jako kdokoliv z vysokoškoláků, ses do KSČ nemohl sám přihlásit.

1. Museli Tě oslovit soudruzi  z VÚ, kde jsi sloužil. Ale žádní picmoši. Šajby dobře zapsané nejen na útvaru a odkonzultované na vyšším velitelství kam VÚ spadal.
2. Na přihlášce za kandidáta KSČ jsi musel mít 2 ručitele - soudruhy, kteří tě museli vychválit nejen jako vojáka, ale zejména aktivního a příkladného člena SSM. Tam rovněž bylo, že jsi vyrovnaný s náboženskou otázkou, nemáš nikoho na Západě a jsi zárukou předpokladu dobrého komunisty.
3. Součástí přihlášky bylo i kladné vyjádření Uličního výboru KSČ tvého bydliště.
4. Musel jsi tam uvést, proč chceš vstoupit do KSČ. Všichni jsme to tam uváděli a nepochybuji o tom, že i ty, a to, že se chceme aktivní prací účastnit budování vyspělé socialistické společnosti pod vedením KSČ a její hybné síly dělnické třídy a prohlubovat nerozborné přátelství ze Sovětským svazem. Dva roky jsi musel chodit na školení kandidátů KSČ.  Po dvou letech jsi znovu vyplňoval přihlášku za člena KSČ se stejným obsahem a dvěma ručiteli, kteří tam uvedli, že ses osvědčil jako kandidát KSČ a jsi zárukou perspektivního komunisty, který bude hájit zájmy dělnické třídy a pracující inteligence a bude vždy stát na principech marxismu-leninismu. 

Na otázku, jak hodnotíš události 21. srpna 1968, jsi odpovídal, že se jednalo o internacionální pomoc států Varšavské smlouvy, jinak by ses dostal do prdele a ne do KSČ, a nemohl bys velet pluku.  A těch otázek bylo na 4 plné stránky formátu A 4,  jak na přihlášce za kandidáta KSČ, a to stejné v přihlášce za člena KSČ. Mám to, bývalý náčelníku GŠ NATO, taky za sebou a ze mně vola nejde udělat. A takových nás bylo 1 milion 800 tisíc členů a kandidátů KSČ k datu 1989.

  Nepodepisuji se, neboť, pokud bys nějakou "zvláštní" náhodou byl zvolen, tak se budeš mstít jak je tvým zvykem !

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Mařík

Jiří Mařík

23.08.2021 12:43

Po roce 1989 se vše obrátilo díky naslibovaným kontaktům podložených dolary, proto generál zavětřil a klidně zradil ,tak jako Kolář apod. vyžírky. Dnes je lehké ovládat ČR republiku 60%HDP pinklů.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.08.2021 11:09

Generál Petr Pavel je ochoten k čemukoliv,co mu přinese zisk.Převlékání kabátu je to nejmenší,co je ochoten udělat.Přísahal komunistům,přísahu pak slavnostně odvolal a přísahal opačné straně.V případě potřeby klidně bude přísahat i muslimům,pokud z toho bude mít prospěch.To je ten pravý na funkci prezidenta.To už i sběratel titulů by byl lepší,než převlečený generál.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

23.08.2021 09:33

Pane Rambousku, opravdu to vypadá, že ta zelená vyšplouchlá makovice je jen prachsprosté bezcharakterní hovado. Ale na druhou stranu by jsme zase byli v něčem světoví. Už jako malý chlapec si Petřík střihnul slib v Jiskřičkách, potom v Pionýru, zapřísahal si i v Socialistickém svazu mládeže, na vojně přísahal i věrnost Socialistické republice, bez problémů si zapřísahal i vázacím aktem kolaboranta s STB, v KSČ se i zapřísahal k nerozbornému přátelství se Sovětským svazem. A proto není nic divného, že Petřík přísahal i v NATO. Nevím jestli se přísahá k nerozbornému přátelství, tentokrát k Americe, ale určitě jako agent přísahal znovu. Možná jsem na nějakou přísahu zapomněl. A v čem budeme světoví ? Už teď je to v počtu přísah světový unikát, hodný zápisu do Guinessovy knihy rekordů. Pokud bychom Petříka nechali přísahat ještě jednou jako presidenta, dopředu už známe Petříkův zásadový postoj a víme, že až přijdou, nebude chlapci dělat žádný problém, přísahat ještě šikmookým, nebo Alláhovi. Myslím, že pak už "našeho generála" nikdo nepřekoná.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy