• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Okupace armádami Varšavské smlouvy zbrzdila nástup zničujícího progresivismu.
Počet návštěv: 1300

Okupace armádami Varšavské smlouvy zbrzdila nástup zničujícího progresivismu.

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

21. 8. 1968 je datum, které provázelo negativně celé mé mládí. V tento den se nemohly konat zábavy ani koncerty. Komunisti se báli nepokojů. A tak jsme byli naštvaní.

Zpětně se na tento den dívám jiným úhlem pohledu. Tato negativní událost nás vlastně ochránila před nástupem úpadku, pod kterým trpí Západ. Degenerativní působení progresivního liberalismu na nás plnou silou začalo dopadat až po roce 1989, možná až po našem vstupu do EU.

Byť to tak nebylo zamýšleno, okupace armádami Varšavské smlouvy u nás zbrzdila nástup zničujícího progresivismu. Lidé u nás - a vlastně v celé východní Evropě - nemají tak fatálně vymyté mozky.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

25.08.2021 20:52

Souhlasím s Vámi, paní Hrindová. Cítím to přesně stejně...


 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.08.2021 11:22

Podle nynějších výsledků nám nepomohla ani sovětská okupace,ale ani převrat v roce 1989.Dopředu se nacpaly hyeny,které rozkradly a rozprodaly všechno,co tady po komunistech zbylo.Prvotřídní zemědělství a potravinovou samostatnost,podniky,které prosperovaly se prodaly do ciziny,podle pokřivené Klausovy ekonomické reformy, a v rukách státu se nechaly ty podniky,které byly dříve dotovány v zájmu plné zaměstnanosti.Tím Klaus zdůvodnil svou tezi,že stát je špatný hospodář.Jen tomu "ekonomovi" poněkud uniklo,že to není státem,ale lidmi,kteří neměli žádné skrupule při řízení podniků.Komouši klidně zavřeli o ministra!Dnes jsou na významných místech stejní lidé,protože se dostali do funkcí podle politického hlediska.Nic se proti komunistům nezměnilo a zůstali jsme stejnou kolonií,jako za sociku.Jen místo Moskvy dnes poroučí Wahington a je horší,než byl SSSR za Ukrajince Brežněva.Ti nás aspoň netahali do svých válečných dobrodružství,na rozdíl od USA.


 
Jiří Mařík

Jiří Mařík

25.08.2021 01:11

Socialismus měl lidskou tvář již před rokem 1968 z pohledu po roce 1989.Lidé pracovali ve svých továrnách,JZD,Školách atd. Proč kapitalisté oslavují rok 1968? Protože se rozjížděl kšeft jak to známe z dneška a ty konce si dovedeme již představit.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...