• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Nože pryč, auta pryč, mozek pryč...
Počet návštěv: 1303

Nože pryč, auta pryč, mozek pryč...

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Člověk dva dny nesleduje média a co se hned všechno neděje! Pobavily mě dvě zprávy. Na Novém Zélandu obchody stahují z prodeje nože. To jsou tedy koumáci. Možná se pod vedením EU brzy dopracujeme k podobně razantnímu řešení problémů, které si progresivní země v čele s celou EU vytváří podporou migrace.


Našlápnuto máme, protože podobně inteligentně řešíme “klimakrizi”. Podle inteligentů z bruselských kanceláří zachráníme svět výrobou elektroautomobilů.
.
Pražské kavárny pláčou, protože nemáme prezidenta kvalit Zuzany Čaputové. Ta nyní rozjela iniciativu, která vyzývá Talibán k respektování práv žen. Joj, to zabolelo. Talibánci jistě sedí doma a zpytují svědomí. Bodejť, když taková “osobnost” vydá prohlášení!

Progresivisti to tak mají. Vydávají prohlášení, vyvěšují duhové nebo jiné vlajky a myslí si, že jsou tak důležití, že z jejich deklarací všichni potentočkují. Když se dostanou k moci, zavádějí šílená pravidla, která jsou proti zdravému rozumu. Je to tak. Progresivisti jsou prostě hloupí. Chybí jim základní propojka v mozku, která propojuje svět hesel a frází s realitou.

Chcete-li si užít experimenty progresivistů, volte Piráty nebo Spolu. Uvidíme také, co nám přinese prezidentská volba. Ale ona se nějaká česká “Čaputová” jistě objeví.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

06.09.2021 20:20

Jak vidno, na Novém Zélandu zlikvidovali terorismus, než bys řekl švec. Stačí stáhnout sady kuchyňských nožů z obchodu, a je to. Prý je to výsledek úmorné práce tajných služeb. Ty teroristu sledovaly až k obchodu a po pobodání nožem zjistily, že za všechno mohou výrobci nožů a obchody, kde jsou nože k mání. Jistě se hned cítíme v bezpečí. Takoví kádři nám poskytují ochranu! Ten pachatel žil v takovém stresu, že nevěděl kde, komu a kdy se narodil! Jenom jméno Muhammad si zapamatoval. A to stačí k tomu, abychom ho přijali a s láskou opečovávali. ... Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.09.2021 10:17

Však už takové české Čaputové jsou.Jednou z nich je např.Jourová,které se také chce stát prezidentkou.Teď už jen je třeba vyčkat,až bude "zvolena" národem a může podobně vyskakovat.Jen to vypadá,jako když mopslík útočí na dobrmana.Ve stejném poměru je Čaputová a Tálibán.Stejně postupovali kdysi dva poslanci českého parlamentu,když šli domlouvat na Kubu dodržování demokracie a lidských práv,což bylo tenkrát velice moderní.Výsledný efekt?Šoupli je do báně a museli je jít vyprosit na svobodu zástupci MZV.Těmto ženštinám vězení nehrozí,ale výsledný efekt je stejný.Mopslík si zaštěkal a dobrman si dál jede podle svého.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...