• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Existuje vůbec v ČR pravicový volič? A má koho volit?
Počet návštěv: 468

Existuje vůbec v ČR pravicový volič? A má koho volit?

Karel Kříž Článek od Karel Kříž

No existuje. Bohužel je v drtivé menšině. Odhaduji výskyt opravdu reálného pravicového voliče v české populaci někde kolem 4 až 7% z celkového počtu všech voličů. Ostatní jsou, ať si to přiznají nebo ne, nějakým způsobem zaseknutí v socialistických bludech, závislosti na státu či komunistickém myšlení.

Proto to mají politické strany, které chtějí dělat a dělají opravdu autentickou pravicovou politiku v naší kotlině velice těžké. I v devadesátkách, kdy Václav Klaus měl přeci jen po komunistickém celonárodním vězení situaci pro pravici otevřenou, i v tomto období musel, nebo byl donucen, přidat onen “sociální aspekt”. Socialismus měli a mají Češi zažraný prostě pod kůži víc, než je zdrávo a než si jsou ochotni vůbec přiznat.

V současné době je situace o to horší, že neokomunistická rakovina metastázovala v celé euroatlantické civilizaci. Socialistická je západní Evropa, socialistické jsou USA. Minimálně alespoň jejich současní vládnoucí představitelé. A lidé bohužel na ty nové šťastné neokomunistické zítřky většinově slyší. Velmi rychle si zvykli na to, že jim soudruh stát zařídí vše od kolébky do hrobu, a že být otrokem sociálního státu je vlastně velice pohodlné. K čemu svobodu? K čemu zodpovědnost za svoje životy? K čemu se udřít v podnikání? Vždyť ti pánové nahoře to všechno nějak zařídí. Peníze natisknou, dotace rozdají, dávky pošlou. Uráá!

Takže co s tím? Založit a dělat v dnešní neosocialistické společnosti autenticky pravicovou stranu je házení hrachu na zeď. Drtivá většina společnosti ji nebude volit pro svoje zakořeněné myšlenkové pseudopředstavy. Kdo by stavěl silnice? Kdo by stavěl nemocnice? Kdo by zařídil MHD? … stovky komunistických přeludů o pravicové politice jako takové prostě mnoha lidem vůbec brání o volbě pravicové strany uvažovat. Oni chtějí svůj smrádek a teploučko, škódufku v tédéíčku, na víkend na chatu, akce v Lídlu. Na víc jejich život nemá představivost. Proč tedy volit někoho, kdo po nich chce krev, pot a nějakou vlastní činnost a odpovědnost?

Absolutní většina lidí tak dnes bude volit levici. Klasické bolševiky z KSČM a softbolševiky ČSSD už sice asi moc ne, ale tu novou, evropskou, progresivní už ano. Piráty a STAN ti extrémní levičáci a spolek SPOLU či ANO ti, kteří si myslí, že jsou pravice. Ale nejsou. Protože ANO, ODS, TOP09 a KDU-ČSL také žádnou pravicí nejsou. Jsou to eurosocialisté, neomarxisté. S autentickou pravicí nemají společného vůbec nic. 

Co tedy zbývá opravdovému pravicovému voliči? Ano, tušíte správně. Trikolora (TSS). Ať se na to dívám ze všech pohledů, je to opravdu jediná reálná politická síla, která pravici může dostat do parlamentu. Nezávidím jim, vzhledem k výše napsanému, jejich úděl. Mají to strašně těžké. Bořit socialistické mýty v naší dnešní společnosti je sakra těžká práce. Stojí proti nim vlastně téměř vše. Nálady i myšlení společnosti, mainstream, vnější vlivy. Ale líbí se mi, že bojují. Pravicová politika nesmí v ČR zemřít, jejich hlas by měl být v parlamentu slyšet. Dá li Bůh, snad se to povede. Dejte jim svůj hlas. Já jim ho dám.

Karel Kříž
Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

13.09.2021 18:01

Agrární stranu zakázali za pomoci lidovců, ještě před koncem 2.sv. války.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.09.2021 09:53

Pan Kříž by měl přestat myslet ve formátu levice a pravice.Na obou stranách politického spektra se jedná pouze o koryta.Připomínat Klause jako příklad pravice je nesmysl,neboť Klaus měl jedinou vizi:vytvořit třídu bohatých.Nakonec sám svůj nepovedený experiment komentoval slovy,že se učili být bohatí.Takže ani Klaus nebyl skutečný pravičák,jak se pan Kříž domnívá.Jinak k těm voličům.Ono by se jich našlo dost,ale nemají koho!Ani jedna partaj,tvrdící že je pravicová,má ke skutečné pravici nesmírně daleko.Ani ODS nebyla nikdy pravicová,protože o pravicové politice nemá v tomto státě nejmenší ponětí.Protože ve skutečně pravicové politice mají všichni své místo s možností to změnit.Dokud české tzv. (j)elity nepochopí,že se potřebují navzájem,tak nikdy nebude tady pravicová politika a pravicová strana.Pan Kříž by měl ubrat ze své nenávisti k tomu údajnému socialismu pod kůží a začít více přemýšlet o nápravě.Takto jen konstatuje situaci ze svého hlediska a ztrácí se v něm.Zároveň nic proti této situaci nedělá.Politické partaje,které poslouchají rozkazy ze zahraničí,nikdy nebudou ani pravicové,ani levicové.V prodaném národě se nemůže vyskytovat svobodný občan,politické prostředí je proti svobodě jednotlivce a chce stádo stejně smýšlejících lidí.Pan Kříž má tedy právo na svůj názor a také právo ho zveřejnit.Já se domnívám,že většinou pravdu nemá,ale nikdo mu to nemůže zakazovat.Mohu s tím pouze nesouhlasit,eventuelně také uvést proti němu své argumenty.


 
Josef Andrle

Josef Andrle

13.09.2021 08:27

Nějak vás ten socialismus a komunismus straší v hlavě, az to máte celé zamotané, kam se na vás hrabe nácek Šafr se svým zločinným Fórum 24 Dále už nekomentuji. Udelalo se mi nevolno.


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...