• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Média nám ukazují svou nejodpudivější tvář
Počet návštěv: 995

Média nám ukazují svou nejodpudivější tvář

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Média nám ukazují svou nejodpudivější tvář. Nejprve vyšel na Novinkách totálně manipulativní článek o smrti malého děvčátka na covid, kde autoři spekulují, že ho nakazila jeho vlastní matka, která brojí proti očkování. Jako kdyby si článek napsal majitel Pfizeru… I když – tak průhledně blbě by to asi neudělal ani on. Mrkla jsem do komentářů a ejhle – průhlednost a manipulativnost článku odhalila většina komentujících. Po nějaké chvíli ale byla možnost komentování u článku zrušena.


Pak jsem se podívala na rozhovor s Janou Bobošíkovou na DVTV. To, co předváděl moderátor (Michael Rozsypal) předčilo i ty nejhorší představy o zaujatosti novinářů. Zaměřoval se na podružnosti a na těch se snažil Janu Bobošíkovou tzv “dostat”. Rozhovor tak nebyl prakticky o ničem. Dlužno podotknout, že na takový způsob vedení rozhovoru nejsou mnozí zpovídaní připraveni a neumí něčemu takovému čelit. Slušná a kultivovaná Jana Bobošíková se snažila odpovídat, místo toho, aby chlapce poslala do patřičných mezí. Na idioty holt kultivovanost neplatí.

No jo, no. Novináři už dávno nehledají pravdu a nešíří informace. Jen manipulují a aktivisticky šíří propagandu.

A dnešní článek tomu všemu dává korunu. Očkovaná žena se nakazila u neočkovaného a pak zemřela. Větší blbost už asi nikde jinde nenajdete. Zájmy farmafirem, které se snaží udat vakcíny hlava nehlava, z toho čouhají jak sláma z bot.

Nelze identifikovat, kdo se od koho nakazil. Prostě nelze, neexistuje na to žádný způsob identifikace. Vše jsou jen domněnky a na základě domněnek někoho obviňovat z nákazy a smrti se rovná stejnému jako když komunisti ze všeho vinili zlý Západ. Prostě – přání je otcem myšlenky. To ale jako důkaz fakt nestačí. Nicméně podobné domněnky vedly k lynčům, ke koncentračním táborům a k politickým vraždám.

Bláhový je ten, kdo ještě tuhle propagandu žere…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.09.2021 11:29

S tím nakažením je to podivné.Doktor,který letěl s výpravou sportovců do Tokia,se před nástupem do letadla prokázal testem,že není nakažený.Po vzniklé nákaze ho dotyční okamžitě nařkli,že je nakazil on,oni jsou přece očkovaní!Ale co už nechtějí slyšet,že jim očkování nezaručuje,že sami někoho nakazí.Ale hodilo se do krámu,že byl doktor neočkovaný.Covidová hysterie dosáhla takového stupně,že je covid vidět všude.Dopravní nehody zavinil covid,protože viník byl určitě neočkovaný.Po očkování by nehodu nezavinil.Nepopírám,že tu covid je.Ale hysterie kolem je už neúnosná.Tak necháme presstituty klidně lhát.Ono jim totiž věří maximálně 50% občanů a ten zbytek podobnými články jen odrazují.Každá akce budí stejně silnou reakci,nejen ve fyzice,ale i ve vztazích mezi lidmi.Prestitutští nadlidé to stejně nejsou schopni pochopit.Ti píší podle toho,kdo je platí!


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

17.09.2021 08:34

Paní Hrindová, jemně řečeno, velmi odvážné tvrzení nazvat "Novinky, Seznam, Aktualně, DVTV ..." médii. Sami ti "lidé" co tam pracují ani neví co to je. Ještě by Vás mohli nařknout z toho, že jim sprostě nadáváte. Lepší je označení na které jsou zvyklí. Žumpa, póvl, sedlina společnosti ... to se hned zaradují, ví o kom je řeč, poznají se.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy