• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

 Chystáte se na volby? Okamura, Babiš, Bartoš, Fiala, či kdo je váš favorit? Doufáte ve změny?? Nedoufejte!!!
Počet návštěv: 1604

Chystáte se na volby? Okamura, Babiš, Bartoš, Fiala, či kdo je váš favorit? Doufáte ve změny?? Nedoufejte!!!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Máme poměrně širokou paletu politických stran, či hnutí, které si můžete při demokratických volbách vybrat. Je to čistě a jen vaše volba a volby jsou skutečně demokratické. Nicméně po vhození volebních lístků do uren se teprve začínají dít věci, které zrovna dvakrát demokratické nejsou. Ačkoliv spousta občanů doufá ve změny, tak lze říci jediné. Budou, ale pouze okrajově a o systémových změnách si můžete nechat zdát.  

 Karty jsou už dávno rozdány a mocenský vliv rozdělen. Není v silách voleb tuto skutečnost zásadním způsobem měnit. Pouze naštvaný dav v ulicích a jednota dělnické třídy má určitou šanci, avšak zde postrádám sjednocující prvek a to jak ze strany politických stran, tak ze strany odborových organizací. Obrovským problémem naší vlasti je přímá podřízenost legislativě EU, která byla stvrzena Lisabonskou smlouvou. Porušení této smlouvy ze strany Česka by bylo tvrdě potrestáno a především by trpěli úplně obyčejní lidé. Nejde totiž o nic jiného, než o diktaturu z Bruselu řízenou Německem a jeho zájmy. Náš současný stav je mnohem horší, než když jsme byli pod vlivem Moskvy! Velmi problematické je i navázání mnohých českých politiků na Německé zájmy a hájící Německé zájmy. To je případ třeba ČSSD, ODS, TOP a některých dalších. Veřejnost o tom moc neví a bohužel skrze mainstreamová média se to nemáte šanci dozvědět, neboť ta jsou ovládána mocenskou elitou jenž je platí. Společenský systém není držen politicky, ale za peníze! Proto považuji volby pouze za oblbování lidí.

    Politická rétorika a předvolební boj jde tvrdě po krku Babišovi. Dle tvrzení opozičních stran je vlastně Babiš ten největší hajzl, který mohl naši zemi potkat. Jak je to jednoduché že? Na někoho ukázat prstem umí kdejaký blbec. Ono to však není tak, jak média píší a opozice tvrdí. Samozřejmě, že Babiš není liliovým květem-to se ví, ale vzpomeňte si na to, jak to všechno začalo. Babiš byl dá se říci politicky stvořen a to především idiotskou politikou ze strany ODS, TOP, ČSSD a lidovců. Kdejaký tupec vykřikuje, že Babiš je zloděj, podvodník a lhář, ale pozor! Proč by měl být Babiš tím, co je o něm tvrzeno??? Když si totiž nastudujete alespoň trochu některé jeho kauzy, tak zjistíte docela pozoruhodné věci.   Ač některé z věcí zavánějí minimálně pokřivenou morálkou, tak je důležité, vědět, že Babiš postupoval v souladu s tehdejšími právními normami, které vytvářel parlament České republiky a vláda. Že tyto právní normy měly skuliny se ví a Babiš jich využil promptně a to stejným způsobem jako byznysmeni z řad ODS, ČSSD a další. Že byl Babiš mnohem šikovnější je jasný fakt a bohužel to se neodpouští. Nicméně je třeba si uvědomit, že legislativa byla v té době šitá na míru právě ODS a ČSSD, které se dělili o moc. Původcem toho, co je Babišovi neustále vyčítáno však není Babiš, ale ti, kdož vytvářeli tehdejší legislativu.

   A Babiš současnosti??? Spíláte mu?? Jsou věci, kde právem, ale těch mnoho není. A v tom ostatním toho Babiš moc dělat nemůže, protože naše zem byla Českými politiky hozena jako laciná kořist Německu. Zradili a zrazují nás především vlastní. Za tento stav je nutno poděkovat největšímu odpadu této země, jímž byl Havel, Schwarzenberg, Vondra, Ježek a mnoho dalších. To jsou ti, kteří za Jidášský groš prodali naši zem a obětovali národ. To žádný Babiš neudělal. On jen u spousta věcí musí pokračovat tak, jak bylo dříve ujednáno. Může se mu to třeba i nelíbit, ale nic s tím neudělá.

   Z komplexního hlediska jsou volby v dnešní podobě zbytečné a nic neřešící. Veškeré politické subjekty mají nějakým způsobem namočeno, což vede k situaci, že ve výsledku nemáme vlastně koho volit. Ani jedna politická strana, či hnutí, nevychází krom peněz z nějaké smysluplné ideologie s jasným cílem. I ti dnešní komunisté jsou komercionalizovaní a bez ideologie. Není tedy jiné cesty, než aby si dělnická třída nebo celý národ vytvořili ideologii novou, vlastní, nenavázanou na ekonomický sektor. To vzniká nejlépe v ulicích, kde rozvášněný dav vygeneruje nové společenské lídry, kteří pak dají následně vzniknout i novému společenskému řádu. Tudy vede cesta! Když ji nepochopíme, tak si můžeme být jisti, že systém který je nyní u moci bude postupně zabíjet i naše děti. Dost možná, že už dokonce začal, protože ty šmakulády které se rvou do lidí jako vakcína proti covidu jsou dost zavádějící a nikdo neví, co to udělá v budoucnu.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.09.2021 16:27

Naši zemi a náš národ zradili politici kvůli svému prospěchu.Topolánek zase protlačil násilně lisabonskou smlouvu parlamentem.Kdo nebude souhlasit,nebude na příštích kandidátkách.A to mu všichni parazité dobře rozumí.Nakonec je stejně občané znovu a znovu volili naprosto bez rozmyslu.Podle pana Maříka nemají zájem nové partaje na nějaké změně a jenom honí koryta.Možná má pravdu,možná ne.Ale pokud budeme volit ty nynější partaje,tak máme zaručenu likvidaci národa a státu.Nakonec se lidovci se svými bratrskými styky se sudeťáky ani netají a socani též.Ti tam na sudeťácké dny vyslali dokonce oficiálně velvyslance ČR v SRN.Babiš je morální bahno,ale postupoval vždy v souladu se zákony.Například ty vyčítané dotace mu schvalovali ti,kteří tehdy byli u moci a to byla ODS.Ani mu je nemohli zamítnout,protože by upozornili na své dotace.Byl jsem vždy proti tomu,aby byl Babiš premiérem a na tom se nic nezměnilo.Jen nevidím žádnou konkurence schopnou náhradu.Pan Mařík jásá,že byla odvolána z Lipovská,kterou,dle něho,vodí Bobošíková.Já jen vím,že byla prosazována kardinálem Dukou!Pokud má pan Mařík jiné informace,nechť nás s nimi seznámí a nenechává si je pro sebe.Přiznávám,že někdy sám o sobě někdy pochybuji a vím,že nemohu znát všechno.Idealismus s článku pana Rambouska přímo čiší.Češi a chtít po nich,aby pro sebe něco udělali?


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

18.09.2021 08:52

Obsah více než přesvědčivý, objektivně popsaná skutečnost.


 
Jiří Mařík

Jiří Mařík

17.09.2021 18:10

Souhlasím s celým článkem.Dnes byla PS odvolána Lipovská ,ta kterou vodí Bobošíková.Tak je to se vším v ČR.Nevznikají nové strany ,ale strany hrnoucí se ke žlabu PS ,Trikolóra,Přísaha,Volný blok.Poptávka po novém směru ČR není ,pouze jak podojit ČR.


 
Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy