• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Tak studenti zase vyrazili do ulic
Počet návštěv: 948

Tak studenti zase vyrazili do ulic

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Tak studenti zase vyrazili do ulic - protestovat proti systému. Vtipné je, že skoro všichni v rouškách. Venku. Evidentně trpí oslabením mozku kvůli nižšímu množství kyslíku.

Když tyhle mladé vidím, napadá mě jediné. Chraň nás Bůh od toho, že by někdo prosadil nižší věk pro možnost volit. Chraň nás Bůh, že by někdo prosadil nižší věk pro možnost kandidovat. Já bych ty věkové limity ještě o dost zvýšila.

Tihle mladí svou "klima" stávkou jen ukazují, že nemají rozum, že neumí počítat, že naskakují na kdejakou blbost, jen když je dostatečně emotivní.

Máme tady proste mládež novou, mládež pokrokovou! Být rodičem dítěte, které chodí v roušce demonstrovat "za klima", asi bych skočila hlavou do zdi.

Znamenalo by to, že jsem jako rodič totálně selhala a vychovala z dítěte mdlého a slabého jedince, kterého si povodí každý šikovnější manipulátor...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Milan Koděra

Milan Koděra

27.09.2021 14:28

Švédská studentka Greta je produktem manipulace nadnárodního kapitálu. A zmanipulovaní studenti také. Zkuste jim omezit elektřinu, auta a počítače pro nedostatek elektřiny a uvědomí si to. Stačil by jeden blackout.


 
Milan Koděra

Milan Koděra

27.09.2021 14:24

"Ve dvaceti říkáš táta je vůl, ve třiceti, no, von možná nebyl takovej vůl, ve čtyřiceti, co by tomu řekl můj táta a v padesáti, kdyby tady byl můj táta.
Ještě dnes to je pro mne pravda, pro příští generaci pochybuji."
Doufám, že to bude platit stále.


 

26.09.2021 21:47

Podívejte se, ta namyšlená a duševně nemocná švédská studentka Greta je typický produkt nedůslednosti a hlouposti mládí. Na summit ostentativně plula na plachetnici, ale zavazadla poslala do USA letecky a tam jako správnej zpovykanej fracek sprdla emerický senát a ti pitomci jí ještě zatleskali. Jestliže vrcholný zákonodárný sbor prý nejmocnějšího státu světa si dokáže nechat tak potupně nasrat na hlavy, nemůže to s tímto světem dopadnout dobře. Výchova dětí není záležitostí jen jejich rodičů, možná před 100 lety. Dnes jsou formováni mizerným inkluzivním školstvím a hloupými učiteli, masírkou neziskovek, podivnými weby a hlavně politickými stranami, které slibují, neplní, lžou a podvádějí. Proti takovému ataku má jeden až dva rodičové minimální šanci. Jediná naděje (minimální) je v teorii, kterou ,mi kdysi dávno, když jsem byl v opozici s otcem, řekl můj mnohem starší kamarád: Ve dvaceti říkáš táta je vůl, ve třiceti, no, von možná nebyl takovej vůl, ve čtyřiceti, co by tomu řekl můj táta a v padesáti, kdyby tady byl můj táta. Ještě dnes to je pro mne pravda, pro příští generaci pochybuji.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy