• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Je to horší, než jsem si dokázala představit.
Počet návštěv: 1458

Je to horší, než jsem si dokázala představit.

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Včera jsem si koupila po dlouhé době Reflex a přečetla jsem si přepis nahrávky se setkání hygieniků s premiérem Babišem. A je to horší, než jsem si dokázala představit. Andrej Babiš je z covidu doslova připosraný a je otázkou, jak moc je tlačen shora k masivnímu očkování a jak moc je to jeho vlastní iniciativa.

Obojí je špatně. Přitom nejde jen o očkování jako takové. Jde o velké peníze, jde o naši závislost a suverenitu. Stačí se podívat na causu polského uhlí. Proč nutíme Poláky přestat těžit? Poláci tvrdí, že když důl zavřou, budou si muset elektřinu kupovat od Německa. Co když nás tlačí Německo, abychom Poláky drtili? Skoro to vypadá jako akce, která má rozdrolit spolupráci Visegrádu.

Vůbec se mi to nelíbí a i když Babiš občas řekne něco, co vypadá jako vlastní sebevědomý postoj (jaderná energetika, podpora výroby aut se spalovacími motory), stejně nakonec dělá Česká republika to, co vyhovuje Německu.
Rozhodně není dobré, aby lidé, kteří odmítají klimaalarmismus a covidové šílenství, volili ANO. Není to alternativa, v žádném případě! Ovšem pokud místo ANO budete volit Spolu, je to z deště pod okap...

Pořád platí, že svobodu a samostatnost ČR v různé míře hájí pouze tři strany, které mají reálné nebo aspoň teoretické šance: SPD, Volný Blok a Trikolora na jedné kandidátce se Svobodnými a Soukromníky.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.09.2021 11:59

Lidé si volí neschopné hlupáky a podle toho to také vypadá.Hlavní problém je ovšem ten,že neexistuje politický subjekt,u kterého by na prvním místě byl zájem národa a státu.EU se dlouhodobě snažila rozbít Višegrádskou čtyřku a to se jí podařilo na Slovensku.Teď jsou na řadě hlupáci z České republiky a daří se to opět.Nakonec zůstane z celého spolku jen Polsko a Maďarsko a ksindl z EU bude spokojen.Pátá kolona u nás zrovna tak.Pro ně je prvotním zájmem zalíbit se Bruseli,tedy Berlínu.Co si občané volí,to také mají.Hlavně,že si platí propagační ČT a neziskovky.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...