• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Nátlak na neočkované se bude zvyšovat. Proto chci tvrdá data.
Počet návštěv: 859

Nátlak na neočkované se bude zvyšovat. Proto chci tvrdá data.

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Kolik lidí, kteří zemřeli letos bylo naočkovaných?  Kolik naočkovaných leží na JIPkách? Kolik naočkovaných je pozitivních?  Kolik naočkovaných trpí různými nežádoucími účinky, které nejsou hlášené?

Pak se můžeme bavit o tom, jestli je rozumné se naočkovat. Bez těchto dat se k očkování rozhodne jen blázen. 

Dále se ptám, proč se nestaví na stejnou úroveň jako očkování léčba? Proč ministerstvo zdravotnictví odmítá jakoukoliv prověřenou léčbu? Proč ministerstvo zdravotnictví nedělá kampaň na prevenci a leje peníze jen do propagace očkování?

Jak chtějí za této situace, kdy známe léčbu, víme jak na prevenci a známe i rizika očkování, donuti lidi k očkování? To lze jen represemi, které potlačí základní lidská práva.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.10.2021 12:03

Kdysi,v hluboké totalitě,se ozývala písnička,ve které se objevila slova-cituji-musím jít proti východu v zájmu obchodu-konec citace.Statistika nám dává údaje,které jsou jen maličko odlišné od reality.Stačí otočit tu poměr nemocných,tu zase obsaní koronárek apod.A máte data jak vyšitá.Jen se s pravdou poněkud nesetkávají.Obchod a zisk je důležitější,než zdraví těch,které obelhávají.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy