• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Bůh s námi, přátelé...
Počet návštěv: 2309

Bůh s námi, přátelé...

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Jedna paní se mi svěřila, že si sama o své vůli vysadila statiny (léky na snižování chlesterolu) a raději se snaží upravovat jídelníček. Neprozřetelně to řekla své lékařce, ta jí vynadala a zapsala jí do karty, že je neposlušná pacientka. Lékaři se v tomto ohledu nevzdělávají a neumí reagovat na dotazy pacientů, jestli opravdu některé léky potřebují.

Jejich reakcí je agrese. Lidem po čtyřicítce jsou prakticky jako na běžícím pásu předepisovány právě statiny, léky na tlak a léky na snižování cukru v krvi. Lidé, kteří je poslušně berou, mají problémy s nemocí Dna, otékají jim nohy a celkově se necítí dobře.

Smutný je příběh paní, která prodělala těžký covid v lednu a v září se na doporučení lékaře nechala naočkovat. Rozvinuly se jí různé potíže, kdy padání vlasů je tím nejmenším problémem. Lékař jí řekl, že je to postcovid. Zajímavé, že se jí postcovid rozvinul právě po vakcinaci...

Jiná paní nám popisovala úmorné potíže po očkování a to jen v levé částí těla. Částečné ochrnutí, třes, puchýře, infekce v palci na noze. Vykurýrovala se pomocí propolisu a jiných přírodních přípravků. Lékař odmítl uznat, že je to po vakcíně.

Vakcinovaní trpí nezměrnou únavou a opakují se i problémy s očima. Z běžných nachlazení jsou vážné zápaly plic, jakoby imunita přestala fungovat. Nevypadá to, že by se naočkovaní cítili po vakcíně lépe a zdravěji. Mnozí se o své pocity dělí se svým okolím a to věru nepřispívá k ochotě ještě nenaočkovaných, zničit si své zdraví neprověřenou vakcínou.

A aby toho nebylo málo, Česká lékařská komora si všemi hlasy přítomných na svém zasedání schválila, že se distancuje od kolegů, kteří na rizika vakcinace upozorňují. Jinými slovy - lékaři se nemají chovat jako lékaři, mají se chovat jako prachsprostí dealeři. Co myslíte, posílí to už tak nízkou důvěryhodnost lékařů?

Jsme zpátky v režimu, který jsem doufala, že už nezažiju. Se skutečnými názory se člověk musí tajit, u lékaře si musíte hrát na hloupého a NIKDY mu nesdělovat, že pracujete na prevenci a zlepšování zdraví bez pomoci léků. V bílém plášti může proti vám sedět fanatik, který vás nedejbože někam nahlásí a se státem povinně naordinovanou vakcínou půjde komando první k vám.

Bůh s námi, přátelé...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Elena Brabcová

Elena Brabcová

20.10.2021 22:24

Další info a tabulky ke ztrátě imunity zde: https://theexpose.uk/2021/10/10/comparison-reports-proves-vaccinated-developing-ade/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.10.2021 12:13

Paní Hrindová se mýlí.Je to všechno v lidech,tedy i v těch lékařích.Já mám lékaře,který se pacientům věnuje.Má,bohužel,jednu "špatnou" vlastnost a tou je jeho přímočarost.Dosti lidem se to nelíbí a také ho pomlouvají tím nejhorším způsobem.Např.se jedna pacientka rozhodla,na základě čeho neví ani ona sama,že má zápal plic.PO vyšetření a oznámení,že má těžkou chřipku o něm začala vykládat,že ničemu nerozumí.Oni si někteří lidé představují,že řeknou lékaři o léky a když bez vyšetření odmítne,tak je to darebák,div ne vrah.Takže s posuzováním lékařů a jejicj odbornosti by měli být všichni opatrnější.Jednoznačné je,když se lékař hrne do politiky,jako Hřib a nyní i Kubek.Tam lze o jejich odbornosti s úspěchem pochybovat a také se neshodnu s těmi,kteří pro svůj prospěch se nechají koupit ke lživé propagandě.Paní Hrindová by měla být ve svých soudech poněkud obezřetnější.Je to ale můj osobní názor,který nikomu nevnucuji.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...